kraków urolog

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

lekarz Ryszard Mostowicz-Szulewski

Szpital Miejski Specjalistyczny im.G.Narutowicza w Krakowie
ulica Prądnicka 35-37
Kraków

Pan doktor przepisał lek, który pomógł mi bardzo szybko i wróciłem do pełni zdrowia. Cenię sobie takich rzeczowych i konkretnych lekarzy!

Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Wojciech Glazar

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
Kraków

dobry fachowiec sympatyczny czlowiek, słucha uważnie, poświęca wystarczająco czasu

lekarz Jacek Drabina

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B
Kraków

Lekarz przez wielkie L, cudowny człowiek o wielkim serduchu , uratował życie mojemu siostrzeńcowi - rak jądra . Dziękujemy panie Doktorze :) . Polecam , przyjmuje również w Olkuszu .

Opinia dodana przez: Beata

Lucyna Ciba-Zajdak

jm. Zeromskiego

Kraków

bardzo mila ,sympatyczna ,kompetentna ,wspaniale podejscie do pacjenta ,konkretna,polecam ,znam ja od wielu lat.

lekarz Wacław Lipczyński

Urolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3
Kraków

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog   (+2 więcej)

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo

Opinia dodana przez: Matteo

Leszek Michalski

Kraków

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam ...

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265
Kraków

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Lech Byrski

Szpital Zakonu Bonifratrów
Trynitarska 11
Kraków

Byłem dzisiaj u doktora i jest naprawdę wyrozumiały i chce pomóc człowiekowi w chorobie. Naprawdę polecam go.