kujawsko-pomorskie urolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Zbigniew Wolski

Zagrodnicza 7
Poznań

Szczerze polecam, zna się na rzeczy i widać, że lubi swoją pracę. Co prawda jest wymagający względem pacjentek, ale w końcu za nie odpowiada. Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i nie mogę na dr Wolskiego złego słowa powiedzieć. Mówi tyle ile trzeba, chętnie odpowiada na moje pytania, tłumaczy. Widać że jest rzeczowy, nie lubi marudzenia i awangardy. W końcu do lekarza idzie się, żeby się leczyć a nie na pogaduszki.

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.

lek. med. Daniel Lewczak

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej
Wolny termin: 30 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

lek. med. Adam Kałużny

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82 lok. 2/16
Gdańsk

zdecydowałem się wystawić opinię po długiej terapii leczenia przerostu gruczołu prostaty, obarczonego ryzykiem nowotworu i w pózniejszych konsekwencjach śmiercią. Minęło 6 lat, gruczoł, raz mniejszy raz większy, powoduje to trudności w oddawaniu moczu i siedzeniu w pozycji "siedzącej", pozostała mi tylko nadzieja, że inne badania urologiczne uratują mi moja sytuację. Lekarza zdecydowanie polecam, na jesieni miałem przypadek krwawienia i zapalenia i po 3 miesiącach, stan jest stabilny. teraz tylko jeżdżę na kontrolę masę kilometrów. Lekarzy przeszedłem wielu i wiele jeszcze muszę znieść. Polecam wszystkim panom i tym starszym i tym jeszcze nie znających się na sztuce współżycia. Zadowolony pacjent z daleka.

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 1 Cze o 18:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Jerzy Michajłowski

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Kompetencja i życzliwość . Po prostu bardzo dobry lekarz. Panie Doktorze , dziękuję za wszystko . Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Irka
Urolog Sopot lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg ...

Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo dziękuję za wielką pomoc, jest Pan dla mnie najlepszy:)
Także Panowie nie zwlekajcie z wizytą i nie bójcie się.
Doktor Kiejna na pewno pomoże każdemu.
Pozdrowienia dla Pana Doktora i Pani Asystentki :)

Opinia dodana przez: T....z

lekarz Mirosław Górski

Urolog   (+1 więcej)

NZOZ "Zdrowie"

Kwidzyn

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Rzadko zdarza się, aby lekarz przyjmujący w ramach NFZ był przyjazny i cierpliwy, a co najważniejsze kompetentny. Polecam.

lek. med. Maciej Tworkiewicz

Urolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
Bydgoszcz

Bardzo konkretny rzeczowy lekarz. Jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Uważam że warto korzystać z jego porad.
Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Opinia dodana przez: piotr

Ostomed Sc

Urolog   (+8 więcej)

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Narożański

Urolog   (+1 więcej)

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

lekarz Alicja Klejnotowska

None
ul. Jana Kazimierza 16
Słupsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Radosław Brunowicz

None
Bliźniąt 11/4
Gdańsk

Byłem u Dr w Gabinetach Przy Piecewskiej na Morenie. Pomijając lekki poślizg czasowy z samej wizyty jestem bardzo zadowolony. Lekarz rzeczowo podszedł do mojego schorzenia. Zlecił badania morfologiczne i badania przepływów. Zapisał leki i poinformował, że w przypadku złej tolerancji na leki bądź pogorszenia mojego stanu mam się zgłosić do przychodni.

Opinia dodana przez: Robert