lubelskie urolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Bogdan Kotliński

Urolog

lekarz malo poswiecajacy czas pacjentowi -gdy sie jest w gabinecie ma sie odczucie ze chce sie szybko pozbyc pacjenta -nie polecam i sama nigdy wiecej nie pojawie sie w jego gabinecie w szpitalu przy al krasnickiej -

Opinia dodana przez: joanna

lekarz Zbigniew Kiś

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

lekarz Henryk Konon

Wólka Plebańska

BARDZO MILY I SYMPATYCZNY LEKARZ DUŻO ZAWDZIĘCZAM TEMU LEKARZOWI UROTOWANIE Z POWAZNEJ OPERACJI MOJEJ MAMY DZIEKUJE I ŻYCZE DUZO ZDROWIA DLA LEKARZA I CAŁEJ DOKTORA RODZINNY

Opinia dodana przez: JADWIGA

lekarz Lesław Sykut

Urolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce wyrazy szacunku i wdzięczności. Teresa M. z Chełma.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Paweł Malik

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
Lublin

Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Dariusz Dziuba

ulica Al. Jana Pawła II 21
Zamość

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Karol

lekarz Bogusław Jakubowski

Puławy

Ten czlowiek uratowal mi mezkosc i wyjol mnie z dola znowu zaczolem normalnie zyc nigdy mu tego nie zapomne polecam ma rece dane od Boga do pomocy ludziom powodzenia panie doktoze mirek m

Opinia dodana przez: Mirek M

lekarz Waldemar Białek

Zana 29/XVIII
Lublin

więcej takich ludzi jak doktor BIAŁEK WALDEMAR moja ocena nie piątka lecz DZIESIĄTKA miły i kulturalny doskonały diagnostyk urolog POLECAM

Opinia dodana przez: marek chylinski

lekarz Paweł Iberszer

szpital kolejowy

Lublin

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy o bardzo dobrym podejściu do pacjenta.Niezwykle kontaktowy i wyrozumiały dla pacjenta

Opinia dodana przez: OPolski Mieczysław

dr n. med. Jerzy Czyż

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

To wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie i do tego miły i ciepły po prostu cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Szkoda, że nie ma więcej tak wspaniałych lekarzy.

Opinia dodana przez: Sylwia

dr Waldemar Lasota

ulica Krakowskie Przedmieście 13
Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń