Urolog Poznań

Urolog Poznań dr n. med. Agnieszka Ida

ulica szwajcarska
Poznań

Pani doktor jest bardzo uprzejmą i miłą osobą. Potrafi powoli i rzeczowo wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z chorobą i wskazać dalszy tok postępowania. Wychodząc z jej gabinetu poczułam się bezpieczniej i uwierzyłam, że z moją chorobą da się żyć. Serdecznie polecam wizytę u Pani Agnieszki, ponieważ jej wiedza i kompetencja,a przy tym ludzkie podejście do pacjenta to dzisiejszych czasach rzadkość.

Opinia dodana przez: Adriana

polecam, kompetentny, słucha i szczełówo dopytuje

polecam, kompetentny, słucha i szczełówo dopytuje

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
Poznań

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

Świetny fachowiec! Z powodzeniem wykonała trudną operację raka prostaty u mojego taty. W dodatku bardzo miła, ciepła i serdeczna. Budzi zaufanie. Polecam!

Opinia dodana przez: Iga

111 Wojskowy

Poznań

Jest moim urologiem,operował mi pęcherz w 2014.W ten sposób chciałem publicznie podziękować.Lekarz fachowo tłumaczy, jest przejmujący się stanem zdrowia pacjenta.Godny polecenia na 100 %.

Opinia dodana przez: Andrzej

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Ściegiennego 22
Poznań

Nie ma lepszego :) Uprzejmy, sympatyczny, z sercem na dłoni :) Z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania :) Polecam :)

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I SPECJALISTA Z POWOŁANIA POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY ZE ZDROWIEM .

Kayedra kliniki urologii
szfajcarska
Poznań

Wspaniały doktor i człowiek. Lekarz z powołania. Takich ludzi brakuje w naszym kraju!

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

-Doskonały lekarz,z równie świetnym dr Adamem przejęli opiekę nad moim Tatą- po śmierci nieodżałowanego, wspaniałego dr Nowakowskiego.Ciężki przypadek uszkodzenia moczowodu po operacji esicy , w tle nawracające i wykańczające clostridium -z tym walczyli -nefrostomia,udana operacja rekonstrukcji moczowodu-tego dokonali-dziękujemy Wam za Zycie Taty ,walczyliśmy o nie intensywnie,na szczęście Cudowny człowiek trafił na cudownych Lekarzy.
Cały personel szpitala św.Rodziny to ludzie kompetentni,oddani pracy,wspaniali.Życzymy wszystkiego ,co najlepsze dla pana Marcina ,pana Adama i całej drużyny z Urologii

Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Roland Dadej

Seksuolog, Urolog

Przychodnia Lekarska MEDEO
ulica Rzeczypospolitej 6

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które
mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie ...

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które
mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i
nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Opinia dodana przez: bartekzz zlzcgkea