Urolog Poznań

Os. Kosmonautów 17/26
61-639 Poznań

Bardzo kompetentny,sensowny lekarz.Mimo,iż byłam na NFZ przeprowadził wnikliwą diagnostykę;dwukrotne USG {prrzed i po opróżnieniu pęcherza},uderzanie w okolicę lędżwi{objaw Goldflama.
Zaordynował ponowne badania moczu{ogólne i na posiew}po zakończeniu lekoterapii.Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Pana Doktera

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Polecam doktora Cieślińskiego. Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad i wstępne badanie, następnie skierował na kompleksowe badania laboratoryjne. Na kolejnej wizycie i zakończeniu badania wszystko dokładnie przeanalizował i wytłumaczył wyniki badań. Jestem wdzięczny za umiejętne podejście, rozładowanie stresu i empatię przy przekazywaniu informacji o mojej chorobie oraz doborze sposobu leczenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego specjalistę innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Frik

Słowackiego 48
61-625 Poznań

Wspaniały lekarz z długoletnim doświadczeniem i praktyką.
Dziękuję za okazany dar bezinteresownej
pomocy.
Polecam !

Wspaniały lekarz z długoletnim doświadczeniem i praktyką.
Dziękuję za okazany dar bezinteresownej
pomocy.
Polecam !

Opinia dodana przez: Henryka

dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Androlog, Chirurg ogólny

Dziewińska 83
60-178 Poznań

Mąż leczył się u profesora aż 3 lata, dojeżdżaliśmy 200 km, ale było warto. Naturalnie zaszłam w ciążę, właśnie kończy się trzeci miesiąc. POLECAM

Poznań

Potwierdzam bardzo dobre opinie,facet od pierwszego spotkania konkretny, pewny siebie, przy tym miły, zawsze znajdzie czas dla pacjenta! fachowiec

3 Maja 47
61-728 Poznań

Koszt wraz z badaniem USG.
Bardzo starannie przeprowadził badanie. Nazwałbym jego podejście profesjonalym. Wzbudza moje zaufanie.

Koszt wraz z badaniem USG.

dr n. med. Paweł Kroll

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Podbipięty 37
Poznań

Przepięknie zreperował stulejkę naszego synka. Przed operacją tylko dwie wizyty, bo była próba leczenia zachowawczego, ale się nie powiodła i musieliśmy się zdecydować na operację. Operacja była wykonana w przepięknej klinice, warunki dla pacjenta i rodziców przeszły nasze oczekiwania. Pan Doktor Kroll bardzo sprawnie zorganizował pobyt w szpitalu i co ważne pobyt ten był krótki. Efekt operacji jest przepiękny. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Sławek

Cieszkowskiego 26
60-462 Poznań

Gosny polecenia urolog. Potrafi wysłuchać, dokładnie rozpoznanc chorobę a przy tym spokojnie wytłumaczyć sposób leczenia. Co najważniejsze skutecznie leczy!!

Opinia dodana przez: Ola

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Przprowadzono u mnie zabieg chirurgiczny. Wszystko bylo jak najbardziej profesjonalne. Obsluga, podejscie do pacjenta itd.

Problem pojawil sie po okolo roku czasu od zabiegu poniewaz dolegliwosc wrócila dodatkowo pojawil sie nowy problem ( konsultowane u innych lekarzy którzy stwierdzili "dlad w sztuce".
Nie mam zalu za blad bo kazdy sie moze pomylic. Mam zal ze asysten pana profesora zwala wine na mnie za niedostosowanie sie do zalecen pozabiegowych co nie jest prada. Dodatkowo podkresla ze konieczny jest nastepny zabieg i rzada ponownej zaplaty.

oto wycinek ze styrony www wyzej wymienionego gabinetu:
"Calkowity koszt operacji ..... wynosi od kilku lat niezmiennie 1400 zlotych.

Nie stosuje sie doplat za ewentualne dodatkowe utrudnienia zabiegowe

w szczególnie zaawansowanych i bardzo zdegenerowanych postaciach ......

Wyjatkiem jest sytuacja koniecznosci pobrania wycinków do badan histopatologicznych

w przypadku niepokoju o obecnosc komórek nowotworowych i to wiaze sie z niewielka

dodatkowa oplata.

Powyzsza kwota oznacza naleznosc za calkowite wyleczenie pacjenta ze ......".

Opinia dodana przez: 7agan 7agan

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Doktor Stachowski to świetny lekarz,dziękuję mu bardzo za wszystko to co dla mnie zrobił.Zachęcam wszystkich z problemami dolnych dróg moczowych ,aby udali się do tego specjalisty.