Lekarze Urolog Poznań

dr n. med. Michał Hrab

Specjalistyczny gabinet urologiczny Michał Hrab
Marcelińska 94/200
60-324 Poznań

Witam niestety chciał pomóc ale nie potrafił. Na wizytach prywatnych liczy się to co u większości lekarzy.pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Urolog
                                       dr n. med. Agnieszka Ida

dr n. med. Agnieszka Ida

ulica szwajcarska
Poznań

O Pani Doktor nie mogę napisać złego słowa, jest świetną specjalistką i bardzo miłą osobą. Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę. Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia. Na drugiej wizycie przekonała mnie do rozpoczęcia leczenia i umówiliśmy się na zabieg w szpitalu na Szwajcarskiej. Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach. Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu widzenia to przemiła, sympatyczna, cierpliwa ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Jestem po pierwszej wizycie, która mnie mile zaskoczyła. Wszedłem na wizytę bardzo zestresowany, a wyszedłem uspokojony, poinformowany o stanie mojego zdrowia i sposobie dalszego leczenia. Pan doktor jest miły, w sposób przystępny i zrozumiały tłumaczył na czym polega problem i jak będzie przebiegało leczenie.
Opinia dodana przez: Stefan
MÓJ MAŻ LECZY SIĘ U PANI DOKTOR OD KILKU LAT. WYNIKI BARDZO DOBRE. JEST ZACHWYCONY PANIĄ DOKTOR. ŚWIETNY FACHOWIEC, PRZESYMPATYCZNA I BARDZO ŁADNA KOBIETA.
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Tomasz Deja

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pełen profesjonalizm, empatia, najwyższa kultura osobista, trafne diagnozowanie, skuteczne leczenie. Na pewno godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Witold Malendowicz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Małgorzata Hojan-Osicka

Słomiana 13
61-625 Poznań

Zawsze uśmiechnięta życzliwa. Fachowość na najwyższym poziomie. Jestem niezmiernie wdzięczny za uratowanie życia. DZIĘKUJĘ....
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Bogusław Tomiak

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

dr n. med. Tomasz Kusmierski

Flosmed
Morawskiego 2A
60-239 Poznań

Super lekarz, fachowiec, doświadczenie i uprzejmość. Jestem bardzo zadowolony i z diagnozy, i z efektów leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jacek Kaczmarek

dr Piotr Cieśliński

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Pan Dr. Piotr Cieśliński jest lekarzem godnym polecenia wszystkim pacjentom chorującym na schorzenia urologiczne, to doskonały fachowiec i praktyk, posiada szeroką wiedzę także o nowych metodach leczenia, a przy tym jest sympatycznym człowiekiem z przyjacielskim podejściem do pacjenta. Do dr Piotra Cieślińskiego trafiłem kilka lat temu z powodu pogorszonych wyników PSA. Z problemem prostary dr. Piotr Cieśliński poradził sobie bardzo szybko lecząc mnie farmakologicznie. Jestem pod stałą kontrolą i aktualnie ...
Opinia dodana przez: Romuald

dr n. med. Roland Dadej

Seksuolog, USG

Przychodnia Lekarska MEDEO
ulica Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Wysokiej klasy specjalista! Empatyczny, kulturalny. Nie tak często spotyka się lekarza, który zajmuje się pacjentem z dużym poświęceniem. W razie potrzeby szczerze polecam !
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

Adam Guźniczak

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Ściegiennego 22
Poznań

Na Oddział Urologiczny Szpitala w Puszczykowie, gdzie pracuje dr Adam Guźniczak trafiłem w sierpniu 2011 roku, po wypadku komunikacyjnym i po uprzednim pobycie w Oddziale Ratunkowym i na Oddziale Chirurgicznym szpitala HCP w którym całkowicie zbagatelizowano mój krwiak na lewej nerce, który zdaniem lekarzy z tego oddziału (w szpitalu HCP urolog nie oglądał mnie ani razu!) miał się wchłonąć w ciągu 3-ch miesięcy a który po trzech tygodniach powiększył się ...
Opinia dodana przez: Roman Jozwiak

lekarz Krzysztof Skomski

111 Wojskowy
Poznań

Jest moim urologiem,operował mi pęcherz w 2014.W ten sposób chciałem publicznie podziękować.Lekarz fachowo tłumaczy, jest przejmujący się stanem zdrowia pacjenta.Godny polecenia na 100 %.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Michał Malkowski

Kayedra kliniki urologii
szfajcarska
Poznań

Lekarz z doświadczeniem,kompetentny no i człowiek o wielkim sercu.Polecam serdecznie.

lekarz Włodzimierz Kowalczyk

Os. Kosmonautów 17
61-639 Poznań

Bardzo kompetentny,sensowny lekarz.Mimo,iż byłam na NFZ przeprowadził wnikliwą diagnostykę;dwukrotne USG {prrzed i po opróżnieniu pęcherza},uderzanie w okolicę lędżwi{objaw Goldflama. Zaordynował ponowne badania moczu{ogólne i na posiew}po zakończeniu lekoterapii.Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Pana Doktera

lekarz Wojciech Wika

Miczurina 20 A
60-318 Poznań

Polecam leczenie u p.W.Wiki jest lekarzem sympatycznym , poswieca pacjentowi duzo czasu. Osobi ście leczę się jyż spro lat i jestem zadowolona. Bardzo wygodne jest przyjmowanie granulek. Z obserwacji moich znajomych sa bardzo sceptyczni do leczenia homopatycznego. Rowniez polecam p. Ewe Wike. Wyleczyla moich wnokow z czestych zapalen oskrzeli.
Opinia dodana przez: JADWIGA J.

dr n. med. Bogdan Jurasz

Słowackiego 48
61-625 Poznań

Niesamowity lekarz. Po wcześniejszych wizytach u dwóch innych urologów, dopiero on naprawdę odkrył co trzeba leczyć. Zrobił wszystkie możliwe badania na miejscu i rozmawiał sobie ze mną przez PONAD PÓŁ GODZINY, rysując na kartkach co, jak i gdzie. :D Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem. ^^

dr n. med. Witold Woźniak

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

Wspaniały specjalista, uprzejmy, zabieg wykonany idealnie bez żadnych komplikacji czy problemów. Szybko, sprawnie. Miałem szczęście, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Dziewińska 83
60-178 Poznań

Jestem zadowolony z wizyt u Profesora.Dokładne badanie i objaśnienie powstałych schorzeń oraz zalecenia i leczenie.
Opinia dodana przez: Jan
To jest naprawdę dobry lekarz,godny polecenia z ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Zajmuje się pacjentem używając dostępnego sprzętu ale też nie rezygnuje ze swoich doświadczeń i tradycyjnych uznanych metod.