Śląskie Urolog

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Sandra
Wolny termin: 29 Sty o 14:00. Sprawdź inny.

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
Katowice

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kuczera Rafał
Franciszka Chrószcza 31 A
Wawok, Rybnik

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". ...

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto
mieć takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
Gliwice

Świetny lekarz. Wyleczył mnie szybko z mojego wstydliwego problemu. Bardzo mu za to dziękuję. Oby takich było więcej.- Dziękuję

Opinia dodana przez: Irena

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

pana doktora Piotra poleciła mi znajoma jestem pod wrażeniem, że zostałam bez pośpiechu rzetelnie zdiagnozowana to widać i czuć że pan doktor zaangażował się w dalszy proces leczenia, wytłumaczył mi moją przyczynę choroby, przepisane leki pozwalają mi funkcjonować w pracy .polecam - Małgorzata Barbara z Katowic

barbara z katowic

Opinia dodana przez: Małgorzata Barbara

Specjalistyczna Pomoc Medyczna Medservice
Curie Skłodowskiej 34
Zabrze

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

NZOZ ORTHOmedica
ulica 1-go Maja 40b
Częstochowa

rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Maria

Michał Posturzyński Stomatologia
ul. Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Miła i uprzejma wizyta z pomocnymi radami,lekami i zaleceniami.Polecam i ja napewno mam już rzetelnego doktora.

Opinia dodana przez: Ad am

Św Barbary

Sosnowiec

Witam dzis o dobrego lekarza sumiennego jest niezwykle ciezko.....Pan Doktor nalezy to grona tych nielicznych.......wspanialy madry dobry cieply rzeczowy lekarz poprostu czlowiek dla ktorego pacjent czy ma lat 20 czy 88 jest czlowiekiem potrzebujacym pomocy......wyslucha poradzi a co najwazniejsze pomoze znam wielu lekarzy ale obdarzyc zaufaniem moge tylko jego.........w ciezkiej chorobie jest na kazdy telefon ba......na kazdy sms mam odpowiedz specjalista w kazdym calu poprostu brak slow mam wieloletnie doswiadczenie z racji schorzen temu lekarzowi ufam bezgranicznie pomogl uratowac zycie nie jedno zreszta ja pisze w swoim imieniu zycze mu zdrowia ..zdrowia bo juz takich lekarzy teraz na palcach policzyc.........dla mnie poprostu ideal.DZIEKUJE

Opinia dodana przez: Malgorzata