Filtruj terminy

dr n. med. Kamil Bochynek

Urolog, Chirurg ogólny

Gabinet urologiczny Kamil Bochynek
42-600 Tarnowskie Góry

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie ...
Opinia dodana przez: Henryk Wroński

lekarz Ewelina Szliszka

Urolog

NZOZ Szpital im. dr. B. Hagera w Tarnowskich Górach- Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Pyskowicka 47-51
42-612 Tarnowskie Góry

Pełny profesjonalizm połączony z ogromną kulturą osobistą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta! Nawet trudna i bolesna diagnoza jest do przyjęcia, gdyż Pani Profesor(!) potrafi ją przekazać w sposób jasny, precyzyjny, pozostawiając pacjenta z uzasadnioną nadzieją a nie bezdusznym wyrokiem. Dobrze, że pracuje na Oddz. Urologicznym Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach, oprócz dr. n. med. Z. Wielickiego...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Jan Plaza

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
42-600 Tarnowskie Góry

Nie straszy,nie podejmuje pochopnych decyzji,zawsze dostępny pod telefonem. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami. Szczerze polecam Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Krzysztof Łukojć

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry

Witam, jakiś czas temu byłem u powyższego lekarza, jednakże na wizycie czułem się nie wysłuchany ponadto nie zostało mi dokładnie wytłumaczone co dokładnie jest i czy to zwykłe zapalenie czy coś ważniejszego. Na każde pytanie odnośnie problemu było tylko powiedziane że należy udać się do szpitala na operację. Pan bardziej z podejściem neutralnym. Wizyta ekspres. Finalnie uznałem że warto udać się jeszcze do innego lekarza .
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Ewa Czapkowicz

NZOZ ANIMED
Marszałka Józefa Piłsudskiego 9 A
42-600 Tarnowskie Góry

Byłem dzisiaj powiem tak nigdy nie spotkałem tak profesjonalnej opieki badań i szczegółowego opisu mego stanu zdrowia.czulem się tak jak bym siedział u mamy na kolanach. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam. I bardzo polecam panowie.
Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Zbigniew Kaletka

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Pan dr.jest godnym polecenia specjalistą, zajmuje się pacjentem fachowo , rzeczowo i konkretnie ,budzi bardzo duże zaufanie , ma profesjonalne podejście do pacjenta .
Opinia dodana przez: Karol

Zbigniew Wojtas

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
42-600 Tarnowskie Góry

Pewnie ten lekarz sobie sam napisał opinie. Mój ojciec chodził do niego 12 lat. Tak go leczył, że nie widział guza 10 cm w pęcherzu. USG trwało kilka minut i wszystko dobrze. Dzisiaj ojciec ma raka z naciekami w miednicy. Nie chodźcie do tego pseudo lekarza. No chyba, że chcecie skończyć jak mój ojciec.
Opinia dodana przez: Robert

Zenon Wielicki

Tarnowskie Góry

Pan Dr. n. med. Zenon Wielicki jest rzetelnym i solidnie wykonującym swój trudny zawód tj. urologa. Właściwy człowiek na tym miejscu. Szczegółowe badania i bardzo dobra opieka nad pacjentami. Koordynuje i sam wykonuje większość arcytrudnych zabiegów. Długoletnia i fachowa wiedza. Stara się pomóc w zdrowieniu jak tylko to możliwe. Zdecydowanie polecam pana doktora w leczeniu chorób urologicznych. Pacjent: Waldemar Kusz

lekarz Mariusz Wróblewski

Chirurg ogólny, Urolog