urolog tychy

lekarz Jerzy Szczepanek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
Tychy

Wspaniały lekarz, bardzo mądry i kompetentny, cechuje go wysoka kultura osobista.

dr Paweł Leśniak

ORBIMED

Tychy

Doktor Leśniak to specjalista z powołania. Mało tego, jest profesjonalistą godnym polecenia. Potrafi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadane przez pacjenta w sposob dla niego zrozumialy i kompetentny. Wspaniałe podejście , wiedza i precyzja w leczeniu. Godny polecenia w każdej kwestii. Jako lekarz prowadzący daje poczucie fachowej opieki. Z całą pewnością polecam Pana doktora Leśniaka i Szpital na Strzeleckiej w Katowicach . Wdzięczna pacjentka.

lekarz Marcin Szkodny

Zawiść, Tychy

uprzejmy, kompetentny,odniosłem dobre wrażenie.Poświęcił wystarczającą ilość czasu na określenie moich obaw.uważam że jest ok.

Opinia dodana przez: arkadiusz

lekarz Krzysztof Sacha

Armii Krajowej 3

bardzo dobry lekarz jestem pacjentem od paru lat prorlem rak prostaty

bardzo dobry lekarz jestem pacjentem od paru lat prorlem rak prostaty

lekarz Krzysztof Borkowski

Urolog   (+1 więcej)

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
Tychy

pani Joanno ma pani rację w stu procentach Chamstwo, arogancja,ignorancja,pokazywanie wyższości, wręcz poniżanie pacjentów - to cechy charakteryzujące nie tylko tego pana lekarza, ale i innych,którym wydaje się,że są Bogami w Kędzierzynie-Koźlu(taka POpaprana gmina)
Dla nich liczy się tylko KASA, a nie zdrowie pacjenta-zwłaszcza tego zwykłego z NFZ
Żeby dostać się na oddział trzeba zaliczyć kilka wizyt w gabinetach prywatnych,a że prawie każdy przyjmuje prywatnie (niektórzy w kilku gabinetach).....to kogo na to stać?