Urolog Tychy

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
Tychy

Wspaniały lekarz, bardzo mądry i kompetentny, cechuje go wysoka kultura osobista.

Doktor Leśniak to specjalista z powołania. Mało tego, jest profesjonalistą godnym polecenia. Potrafi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadane przez pacjenta w sposob dla niego zrozumialy i kompetentny. Wspaniałe podejście , wiedza i precyzja w leczeniu. Godny polecenia w każdej kwestii. Jako lekarz prowadzący daje poczucie fachowej opieki. Z całą pewnością polecam Pana doktora Leśniaka i Szpital na Strzeleckiej w Katowicach . Wdzięczna pacjentka.

Zawiść, Tychy

uprzejmy, kompetentny,odniosłem dobre wrażenie.Poświęcił wystarczającą ilość czasu na określenie moich obaw.uważam że jest ok.

Opinia dodana przez: arkadiusz

Armii Krajowej 3

bardzo dobry lekarz jestem pacjentem od paru lat prorlem rak prostaty

bardzo dobry lekarz jestem pacjentem od paru lat prorlem rak prostaty

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
Tychy

Doktor fajny ale miałem wizyte u niego tychach i przychodze i go nie ma nikt nic nie wie gdzie jest doktor jakis wogule inny był więc zrezygnowałem poszedłem sie leczyć do zabrza polecam

Opinia dodana przez: Damian

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej