urolog warszawa

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny. # 1

lek. med. Wojciech Molenda

Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
Mokotów, Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Szybko i rzeczowo podszedł do moich problemów. Potrzebowałem pilnej operacji, którą Pan doktor bardzo fachowo przeprowadził.

Opinia dodana przez: Mateusz
Wolny termin: 20 Paź o 15:00. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Jarosław Malczyński

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: 20 Paź o 15:30. Sprawdź inny. # 3

lek. med. Krzysztof Pych

PROMED
Warszawa ul.Uniwerstytecka 5

Prowadził mnie od momentu zdiagnozowania choroby, po pobyt w szpitalu. Uważam, że jest lekarzem z powołaniem. Widać jaką satysfakcje przynosi mu wyleczenie z choroby. Miałam wrażenie, że ma mniej sympatyczny stosunek do ludzi którzy nie dbają o swoje zdrowie. Jak dla mnie świetny fachowiec uwielbiający swoja pracę, który zrobi wszystko żeby pomóc.

Wolny termin: 20 Paź o 16:00. Sprawdź inny. # 4

dr Grzegorz Pędzisz

Gabinet Lekarski Tommed
ul. Powstańców Śląskich 45 lok. 4, klatka A, piętro I

Dr Pędzisz wykonywał mi resekcję gruczołu krokowego metodą TURP. Przygotowanie do zabiegu, jak i sam zabieg zostały wykonane perfekcyjnie bez żadnych komplikacji pooperacyjnych
Dr Pędzisz oprócz tego, że jest dobrym lekarzem, to jest wspaniałym człowiekiem, mającym bardzo dobry kontakt z pacjentem.

Opinia dodana przez: Sylwester
Wolny termin: 23 Paź o 17:00. Sprawdź inny. # 7

lek. med. Jakub Szaniawski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Lekarz bardzo miły z sercem do pacjenta wie po co pracuje a nie oby kolejny pacjent polecam oby wiecej takich lekarzy było w Służbie zdrowia

Opinia dodana przez: Ewelina
Wolny termin: 24 Paź o 14:00. Sprawdź inny. # 8

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej ...

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Opinia dodana przez: M
Wolny termin: 26 Paź o 15:00. Sprawdź inny. # 9

dr n. med. Piotr Kryst

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg.
Konkretnie, fachowo i skutecznie

Opinia dodana przez: maciek

prof. zw. dr hab. Sławomir Dutkiewicz

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Wspaniały diagnosta. Dzięki ogromnej wiedzy medycznej i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych badań precyzyjnie określa przyczynę dolegliwości i zaawansowanie choroby. Dobry kontakt z pacjentem , pewność działania, w trudnych przypadkach jasne określanie kolejnych etapów postępowania, powodują, że zyskuje się pełne zaufanie i przekonanie co do zastosowanych metod leczenia i przewidywanych ich efektów. Lekarz z powołania, w żadnym momencie nie pozwala pacjentowi „siąść psychicznie” przedstawiając proces leczenia jako drogę do wyleczenia, a nie do „poprawy stanu zdrowia”. POLECAM !!! z pełnym przekonaniem.

Opinia dodana przez: maj.joanna