Urolog Warszawa

Bardzo dobry lekarz!! Moim zdaniem spełnia oczekwiania pacjentów, bynajmniej moje spełnił. Jestem bardzo zadowolona i polecam go wszystkim

lekarz Artur Witt

Chirurg ogólny, Urolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Polecam Pana Doktora.
Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Polecam Pana Doktora.

warszawa międzylesie

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga.
Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza.
Serdecznie pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Daniel
Urolog Warszawa dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

VeritaMed
Długa 27

Bardzo kompetentny lekarz. Wprowadza miłą atmosferę w gabinecie - jest przyjazna, profesjonalna, zachowuje się z klasą bez nadmiernej wesołkowatości. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty - ma czas wszystko dokładnie wytłumaczyć i wyjaśnić. Zanim postawiła diagnozę przeprowadziła wnikliwy wywiad, skierowała na inne badania. Jeden z lepszych lekarzy urologów w stolicy.

Opinia dodana przez: Renata

02-801 Ursynów, Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

Bohomolca 17

Wystawiam swój komentarz po roku od operacji, bo myślę, że dopiero teraz moja opinia będzie wiarygodna. Doktor Tomasz Borkowski przeprowadził u mnie operację plastyki połączenia miedniczki z moczowodem. Zabieg był trudny, bo warunki mojej anatomii były skomplikowane. Obecnie bardzo dobrze się czuję, nerka pracuje prawidłowo, wyniki lepsze niż u zdrowego człowieka, cieszę się życiem i dopiero teraz po 40 wiem, co to znaczy żyć bez bólu nerek. Przez wiele lat bardzo cierpiałam i nie zdawałam sobie sprawy, że można żyć inaczej. Doktor jest człowiekiem niezwykle empatycznym i troskliwym. Z wielką uwagą podchodził do mojego problemu. Byłam zaskoczona, kiedy po operacji w środku nocy pojawił się przy moim łóżku pytając jak się czuję. Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi, że uratował mi nerkę i odzyskałam zdrowie. Pracuję, jeżdżę rowerem, chodzę po górach, jest po prostu super. Polecam doktora wszystkim osobom, które borykają się z problemami urologicznymi. Dziękuję Doktorze !!!

Opinia dodana przez: Monika

Zdrojowa 58

Bardzo cierpliwie wyjaśnia wyniki badań, tłumaczy sposób prowadzenia leczenia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marek

Swissmed Przychodnia
Al Jerozolimskie 123, IVpiętro

wspaniały i godny polecenia, z sercem podchodzi do pacjenta,mimo młodego wieku super fachowiec
ma czas na wytłumaczenie choroby i ostrożnie podchodzi do diagnozy

ma czas na wytłumaczenie choroby i ostrożnie podchodzi do diagnozy

Opinia dodana przez: anna

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli

Opinia dodana przez: janusz

CITY CLINIC
Popularna 62A

Pełen profesjonalizm. Dokładne przeprowadzenie badania usg nerek I wykrycie niewielkiego rozmiaru kamienia. Dodam że byłam najpierw u innego lekarza specjalisty który nie rozpoznał choroby I nie podjął żadnego leczenia

Opinia dodana przez: Aneta Rokwisz