Urolog Warszawa

Kom. Edukacji Narodowej 50/57

Wyczerpujące wyjaśnienia, bardzo przyjemna i profesjonalna atmosfera, trafna diagnoza, leczenie zakonczone sukcesem w przewidzianym przez lekarza terminie.

ContiMedica
Warszawa, ul. Żytnia

Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować Panu Doktorowi za opiekę i dokonane zabiegi w Klinice Urologii im prof. W.Orłowskiego w Warszawie.Pan Doktor Maciej Zbrzeźniak jest wysokiej klasy chirurgiem urologiem,pełnym empatii dla pacjenta,wyważonym w wydawaniu diagnozy.Wielkie brawa i najlepsze życzenia na przyszłość.

Barbara

ul. Jana Sobieskiego 14/61

kulturalny,duża wiedza medyczna,mający czas dla pacjenta,wyjasniający wszystkie niejasności,

OMEGA-MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
ulica Szaserów 38

Lekarz z doświadczeniem,kompetentny no i człowiek o wielkim sercu.Polecam serdecznie.

Urolog Warszawa prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus
ulica Lindleya 4

Klinika prowadzona przez prof. Radziszewskiego to ośrodek godny polecenia wszystkim chorym. Sprawnie, szyblo i miłao.Sam profesor pomimo młodego wieku , a może dzięki temu, ma świetny kontakt z chorymi. Ja miałem założony przez Profesora sztuczny zwieracz, z powodu nietrzymania moczu po operacji raka prostaty. Życie znowu stało się piękne, mogę jeździć na rowerze. Dziękuję

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

Prosen
Warszawa, Płocka 17 lok 23

To lekarz z zanikającego gatunku - cierpliwy, wesoły, profesjonalny w podejściu do pacjenta i diagnostyce. Oby tylko tacy jak On nas leczyli.

Opinia dodana przez: Jacek

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Dokładnie takich lekarzy jak doktor właśnie brakuje u nas w kraju...niestety ale u nas same gibasy

dr n. med. Bogdan Stodulski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Widok 10 (Terapia)

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.

Opinia dodana przez: Anka

Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY Mega-Lens
Lecha Kaczyńskiego 17

Pan doktor słucha , poznaje dokumentację choroby, dopytuje. Jest uprzejmy i kontaktowy.
W sposób zrozumiały dla pacjenta przedstawia rozpoznanie i sposby dalszego postępowania. Rzadko spotykam takich lekarzy. Są w mniejszości.
Bogdan S.

Bogdan S.