Urolog Warszawa

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.

lekarz Kinga Kowalczyk

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Instytut Reumatologii - Klinika Rehabilitacji
al. Dzieci Polskich 20 (Somed)

Bardzo dobry specjalista!!!Wyleczyła naszego syna MICHALA ze spodziectwa.26 lutego mielismy ostatnia operacje,dziecko jest zdrowe i czuje sie dobrze.opieka p.doktor w czd byla najlepsza i zawsze znalazła czas dla nas i na nasze pytania .TO bardzo MIłA i SYMPATYCZNA OSOBA.JESTESMY JEJ BAAAARDZO WDZIECZNI.Polecamy .

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Po błędnie ukierunkowanym przez rok i nieudanym leczeniu przez innego urologa na moje szczęście, trafiłem pod skrzydła dr P. Marczyńskiego. Otrzymałem zrozumienie, diagnozę, nadzieję i świadomość, że jestem w absolutnie dobrym miejscu, pod okiem świetnego lekarza, który zdecydowanie wie o czym mówi i jakie podejmuje kierunki leczenia. Po wykonanym w 2015r. zabiegu prostatektomii radykalnej dziś jestem spokojny, kamień spadł mi z serca i wróciła chęć życia mimo, że samo leczenie i kontrola jeszcze potrwa.
Pan doktor to bardzo konkretny i rzeczowy lekarz konkretna rozmowa, zdecydowana diagnoza, swobodna atmosfera, zero skrępowania, nie koloryzuje, ale też nie dramatyzuje. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić doktora Piotra Marczyńskiego jaklo lekarza tzw. ratującego a nie „zarabiającego”.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Międzyleski Szpital Specjalistyczny

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, dobrze tłumaczy chorobę. Leczę się u niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna
Jagiellońska 34

Pierwsza wizyta sprawiła, że nabrałam dużego zaufania do Doktora i mam zamiar pozostać pod Jego opieką.

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Pierwszy kontakt 2000r.Zostałem rzeczywiście zbadany.
Fachowa opieka lekarska,doprowadziła do zachamowania rozrostu
prostaty i uniknołem operacji.Uważam że jest lekażem bardzo
odpowiedzialnym, wymagającym współpracy.Na prostate jestem
leczony od 1995r.Uważam panią doktor za wzorowego lekarza i polecam.

Pierwszy kontakt 2000r.Zostałem rzeczywiście zbadany.
Fachowa opieka lekarska,doprowadziła do zachamowania rozrostu
prostaty i uniknołem operacji.Uważam że jest lekażem bardzo
odpowiedzialnym, wymagającym współpracy.Na prostate jestem
leczony od 1995r.Uważam panią doktor za wzorowego lekarza i polecam.

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Polecam. Lekarza godny polecenia. Lecz jedna sprawa ktora Nas bardzo zniesmaczyla a mianowicie, wizyte mieliśmy ustalona, która miała byc refundowana przez nfz, operacja miala sie odbyc w sobote, w czwartek dostajemy telefon ze budżet sie skonczyl i albo przyjedziemy na wizyte prywatnie albo musimy czekac 1 rok i 3 miesiace dokladnie na nastepna wizyte, przy czym nasz Syn mial juz 13 miesiecy a optimum zeby nie bylo zadnych zaburzen psychicznych pod tym katem, jest zrobic operacje do 18 miesiecy. Tak wiec pod tym wzgledem poczulismy sie oszukani ale mimo wszystko ocena 5 gdyz profesjonalizm DR Smigielskiego jest na 5+

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Wspaniały lekarz. Bardzo dokładny wywiad, konkretne podejście do problemu, wyczerpujące wyjaśnienia i porady. W dodatku bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Pełen profesjonalizm, Pan Doktor Daniel Leszczyński przywrócił mi wiarę w lekarzy. Niebotyczna wiedza i doświadczenie, a przy tym nietuzinkowa kultura i opanowanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w obecnych czasach było mi dane spotkać takiego specjalistę z prawdziwym powołaniem. Polecam

Opinia dodana przez: Izydor

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Gorąco polecam panią doktor. Wspaniałe podejście do dziecka i rodzica, pełna opieka i profesjonalizm. Godny zaufania lekarz