Urolog Warszawa

Bursztynowa 2 (Kolmed)

To wspaniały lekarz. Dokonał rzeczy niemożliwej - usunął kamień laserem z przewwodu moczowego, choć przed zabiegiem uznał że to niemożliwe w moim przypadku.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg.
Konkretnie, fachowo i skutecznie

Konkretnie, fachowo i skutecznie

Opinia dodana przez: maciek

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Najlepszy urolog jakiego spotkałam na swojej drodze. Do pacjenta podchodzi z sercem, a poczucie humoru sprawia, ze wizyta nie jest ani trochę stresująca. Do tego konkretny, kompetentny, bardzo starannie wykonuje swoje obowiązki. Lekarz z powołania. Oby więcej takich!

Opinia dodana przez: Paulina

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Profesjonalista w każdym calu. Dzięki niemu zrozumiałem co to jest prostata, metody leczenia i profilaktyka. Polecam każdemu kto ma problemy z prostatą.

Opinia dodana przez: Mikołaj

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Wspaniały lekarz!!! Bardzo osrtożny w wydawaniu diagnozy! Godny polecenia!

Wspaniały lekarz!!! Bardzo osrtożny w wydawaniu diagnozy! Godny polecenia!

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 3

7 lat temu bylam operowana na kamice nerkowa. Takiego lekarza jak dr W.Pypno nigdy wczesniej nie spotkalam!!!!! Super fachowiec i co rzadko sie zdarza, cieply, serdeczny, przyjaciel pacjentow. Super lekarz

Opinia dodana przez: Malgorzata

Obrońców 7

Bardzo chcę podziękowac za "dokonanie cudu".Jest Pan jedynym lekarzem,który podjął się tego,czego inni nie chcieli od 7 lat.
Jest wszystko OK.Lekarz GODNY POLECENIA.[Elżbieta Maciążek-przetoka p-p 14.08 2014].Jeszcze raz dziękuję.

Opinia dodana przez: Elzbieta

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska

Nie ma takich słów, które wyrażą moją i mojej rodziny wdzięczność dla doktora Rogowskiego.
Wspaniały lekarz, wybitny specjalista, anioł nie człowiek.
DZIĘKUJE i z całego serca polecam!!!

Wspaniały lekarz, wybitny specjalista, anioł nie człowiek.
DZIĘKUJE i z całego serca polecam!!!

Opinia dodana przez: Marek

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

Wspaniały lekarz. Jeżeli ktoś pisze że poświęca pacjentowi za mało czasu, to kompletna bzdura. Nie znam lekarza, który bardziej szanowałby pacjenta. Pan dr nigdy nie zerka na zegarek dając tym samym pacjentowi do zrozumienia, ze trzeba już wychodzic. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzebuje. To bardzo kompetentny lekarz a przy tym bardzo miły i dobry człowiek. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Jerzy Czyż

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

To wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie i do tego miły i ciepły po prostu cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Szkoda, że nie ma więcej tak wspaniałych lekarzy.

Opinia dodana przez: Sylwia