Urolog Zabrze

Urolog Zabrze lekarz Paweł Stelmach

Revitamed, II Filia Przychodni ,, Nasza Rodzina”
ul. Kondratowicza 1C
41-800 Maciejów, Zabrze

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Sandra

Specjalistyczna Pomoc Medyczna "MEDSERVICE"
M. Skłodowskiej-Curie 34
41-819 Zabrze

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Polak Piotr

ma duże doświadczenie i wiedze.Cena adekwatna do wizyty Profesorskiej . Dość jasno tłumaczy przyczyny choroby i rodzaj potrzebnego leczenia.

Świetny specjalista. Bardzo szczegółowo podchodzi do zagadnienia, cierpliwie tłumaczy co i jak. Uważam go za świetnego w swym zawodzie. Zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Zabrze

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1