urolog zabrze

Urolog Zabrze lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

Urolog

Revitamed, II Filia Przychodni ,, Nasza Rodzina”
ul. Kondratowicza 1C
Maciejów, Zabrze

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

lekarz Aleksandra Sitko-Saucha

Specjalistyczna Pomoc Medyczna Medservice
Curie Skłodowskiej 34
Zabrze

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

dr n. med. Ryszard Zbroński

3 Maja
Zabrze

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Polak Piotr

prof. dr hab. n. med. Mieczysław Fryczkowski

gabinet prywatny

Zabrze

ma duże doświadczenie i wiedze.Cena adekwatna do wizyty Profesorskiej . Dość jasno tłumaczy przyczyny choroby i rodzaj potrzebnego leczenia.

dr n. med. Tadeusz Dzióba

Zabrze

Świetny specjalista. Bardzo szczegółowo podchodzi do zagadnienia, cierpliwie tłumaczy co i jak. Uważam go za świetnego w swym zawodzie. Zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Pacjentka