zachodniopomorskie urolog

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog   (+1 więcej)

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
Szczecin

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Bychawskiego. Jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa, odczucia całkowicie pozytywne, kompetentny, uprzejmy i konkretny człowiek. Do ej pory od każdego lekarza wychodziłam z odmową leczenia nazywając mnie 'trudnym pacjentem". a pan doktor podjął to wyzwanie. Polecam

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Igor Frulenko

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Zaufałem Mu przeszło 10 lat temu i nie zawiodłem się. Znakomity lekarz, ujmujacy pacjenta fachowością

Opinia dodana przez: Ireneusz Karol

prof. dr hab. Andrzej Krawczyk

Goleniów

Bardzo dobry lekarz. Miałem przewlekłe problemy i odwiedziłem wiele lekarzy, dopiero ten jako pierwszy wytłumaczył na czym polega problem, zrobił badania m.in. usg, laboratoryjne (inni lekarze twierdzili że nie ma sensu ich robic!!). Wszystko było wytłumaczone jak na wykładzie. Leczenie pomogło. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Sławomir Archimowicz

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.

Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Paweł Pawlicz

None
ulica Leśna 6
Koszalin

Byłem u doktora 3 tygodnie temu, badanie odbyło się w miłej a zarazem profesjonalnej atmosferze. Doktor Pawlicz, poza zgłoszoną dolegliwością, dokonał kompleksowego badania całego układu moczowego. Po kilku dniach stosowania zaleconego antybiotyku mogłem normalnie funkcjonować.
Cena za wizytę nie jest wygórowana.
Już poleciłem doktora znajomym (w celu badań profilaktycznych).
Dziękuję i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Mirosław Dokurno

bydgoska 98
Wałcz

Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.

Urolog Szczecin dr Michał Soczawa

dr Michał Soczawa

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena ...

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"

dr n. med. Artur Lemiński

Dermestetic
Milczańska 7K
Szczecin

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna.  Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam .
Cały czas od pierwszej wizyty był ze mną w stałym kontakcie telefonicznym.  Był OBECNY w szpitalu i teraz też interesuje się moim zdrowiem, dzwoni i pyta o zdrowie, samopoczucie.
Jeśli szukasz fachowca z zakresu guzów nerki to szczerze mogę Pana Doktora polecić. Nie będziesz kolejnym numerkiem statystycznym. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Pan Doktor wyznacza nowe standardy w podejściu do pacjenta !!!!
Ponadto Doktor operuje w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej PUM w Szczecinie gdzie jakość leczenia jest bardzo wysoka ( bez porównania ze szpitalami powiatowymi).  Klinika Urologii ma drugą lokatę w kraju.
Polecam jeszcze raz i jestem wdzięczny za całą opiekę i leczenie Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Bartłomiej Gliniewicz

Katedra i Klinika Urologii PAM

Szczecin

super lekarz,fachowiec.stawia prawidlową diagnozę,kierujr prawidłowo procesem leczenia.Poza tym potrafi wysłuchac pacjenta,poswieca mu wiele czasu

Urolog Szczecin lekarz Norbert Taraszkiewicz

lekarz Norbert Taraszkiewicz

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

znakomity specjalista, konkretny i kompetentny. Poświęca odpowiednią ilość czasu i zna sie na rzeczy, polecam