Urolog Zielonka

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Serdecznie polecam dr Wieczorka. Jestem pacjentką tego lekarza od kilku lat. Od pierwszej wizyty dostrzegałam pełne zaangażowanie, życzliwe podejście, wysokie komeptencje. Nie pozostawia pacjenta "samego sobie" z problemem zdrowotnym, służy radą, włącza innych specjalistów do leczenia i diagnostyki - jeśli zachodzi taka potrzeba.Nie oszczędza na diagnostyce. Jest niezywkle dociekliwym lekarzem. Wszystko po to, by móc postawić trafną diagnozę. Poświęca swój prywatny czas. Służy radą, zawsze. Bardzo Go cenię, to lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Patrycja

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Bardzo dobry specialista i szybko rozpoznał moja chorobę, godny zaufania i polecenia. Naprawdę polecam.

SPZOZ Zielonka
ul. Adama Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Centrum MULTI-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Józefa Poniatowskiego 97