Filtruj terminy

dr Rafał Kuczera

Kuczera Rafał specjalista urolog FEBU
Promienna 1
Żory

Pan Doktor Kuczera jest wspaniałym Lekarzem i Człowiekiem. Uratował mnie od raka i jego groźnych przerzutów. Jestem młodym, żonatym, bezdzietnym - choć bardzo pragnącym zostać ojcem - 37-letnim mężczyzną. I kompletnym dla mnie zaskoczeniem, szokiem było to,gdy dowiedziałem się, że mam guza na lewym jądrze. Przyszedłem przecież tylko na zwykłe sprawdzenie, czy nie mam jakichś żylaków, co poradziła mi ginekolog mojej Żony. Pan Doktor jednak szybko się zorientował w czym ...
Opinia dodana przez: Przemko

lekarz Andrzej Krentorz

Gabinet Urologiczny Andrzej Krentorz
Osińska 27a
44-240 Żory

Świetny lekarz i dobry fachowiec. Od kilku miesięcy miałem stulejkę. Zostałem skierowany do zoperowania jej. Trafiłem do dr. Krentorza. Doktor po zbadaniu mnie, stwierdził że jest to powikłanie cukrzycy i włączył leki. Obeszło się bez operacji za co jestem doktorowi bardzo wdzięczny. Polecam.
Opinia dodana przez: Franek

Krzysztof Jop

Urolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Jop - GAWEŁ Poliklinika - Gabinety Lekarzy Specjalistów
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz. Trafiłem do niego z ostrym zapaleniem... Przeprowadził dokładny wywiad, zlecił dodatkowe badania i szybko mogłem zapomnieć o całej sprawie.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Andrzej Krentorz