Lekarze Biłgoraj

Gastroenterolog, Internista

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Internista, Reumatolog

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biłgoraj

lekarz Marek Kopacz

Kościuszki 49
23-400 Biłgoraj

Doktor Marek Kopacz jest przede wszystkim wspanialym czlowiekiem,ma ogromne serce dla pacjentow,wyroznia sie wsrod lekarzy rowniez tym,ze jest bardzo dobrym specjalista w swojej dziedzinie.Jest DOSKONALYM OKULISTA,polecam wszystkim ,ktorzy potrzebuja dobrego okulisty. Anna Krzeszowiec.

lek. dent. Michał Mełges

ulica Długa 75 A
23-400 Biłgoraj

Pan Michał nie dość, że jest super specjalistą, to wprowadza bardzo miłą atmosferę, dającą niewiarygodne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś ma obawy przed wizytą u stomatologa, to w tym gabinecie miną one nawet nie wiadomo kiedy. Miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy oraz pokarze, a nawet jeśli trzeba to poświęci wiele dodatkowego czasu. Pan Michał przyjmuje naprawdę wszystkich (dla niego każdy problem to nowe wyzwanie), nawet tych co kilku innych dentystów dosłownie ...
Opinia dodana przez: Mietek

lek. dent. Joanna Kalita

Stomatolog, Ortodonta

ulica Sienkiewicza 13
23-400 Biłgoraj

Bardzo dobra specjalistka, stale się dokształca. Mam szybkie postępy w korekcie aparatem stąd osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko na bieżąco tłumaczy. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor !

lekarz Marek Grzechnik

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Z czystym sumieniem polecam dr.Grzechnika. Pełen profesjonalizm, wiedza , siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby,

lekarz Cezary Jurko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

23-400 Biłgoraj

Prawdziwe podejście lekarza do pacjenta.Wytłumaczenie na czym ta operacja będzie polegała dla pacjenta laika.Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Mietek

lekarz Waldemar Szymański

ulica Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Rowniez po artrosk, kolna. Bardzo dobry lekarz , polecam . Kontaktowy, wszystko wyjasnil przed zabiegiem , precyzyjnie i z wysoka dbałościa przeprowadzil zabieg. Bez powiklan , .
Opinia dodana przez: Wioletta

dr Aleksandra Tokarz

ulica Lubelska 7
23-400 Biłgoraj

Pani Tokarz dobrze i fachowo wykonuje swoje usługi. Jestem jej pacjentką od kilkunastu lat i nie mam zastrzeżeń. Jeden mały minusik nie mieszczący się w kryteriach opinii- ma trochę panikarskie podejście do zauważonych problemów, o których szczegółowo informuje pacjenta (za to ma 5 gwiazdek w tłumaczeniu choroby i leczenia- dla niektórych pacjentów ważniejsza cecha). Z jednej strony taka jej rola aby niczego nie zaniedbać i postraszyć ale na wrażliwego pacjenta ...

lekarz Eugeniusz Jarzębowski

23-400 Biłgoraj

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Małgorzta

lekarz Andrzej Kwiecień

ulica 3 Maja 51/58
23-400 Biłgoraj

To jest lekarz z powołania , ja nie będę wymieniać wszystkich zalet , powiem tylko jedno podczas pierwszej wizyty w gabinecie człowiek czuję się tak jakby znał lekarza od zawsze.Do pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem ,jest miły serdeczny,i takich lekarzy nam trzeba,a niestety takich jest bardzo mało.

lekarz Dorota Dzido

Przychodnia lekarska "Twój Lekarz" Sp. C.
Dr. Stanisława Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Dobry lekarz, również dla dzieci. Polecam

lekarz Henryk Korona

Kościuszki 49
23-400 Biłgoraj

Sprawdzam swoj wzrok u Pana Korony juz od kilku lat. Okulista na zloty medal, na ktorego w koncu trafilam po dlugiej wedrowce od okulisty do okulisty.

Anna Bartoszek

3 Maja 93

polecam jak najbardziej!!! mieszkanka BIŁGORAJA

lekarz Anna Oleszek-Mazurek

Lekarz rodzinny, Pediatra

23-400 Biłgoraj

Bardzo miła, rzetelna, kompetentna i skuteczna Pani Doktor.

lekarz Adam Członka

23-400 Biłgoraj

Zdecydowanie polecam. Jeden z 2 najlepszych ortopedów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Realizował operację kolana mojej Mamy i myślę, że zrobił absolutnie wszystko, co można było w tym przypadku zrobić. Mama 3 tygodnie po operacji czuje się bardzo dobrze i już ma zdecydowaną poprawę, a lekarze, u których byliśmy poprzednio, nawet nie chcieli operować, ponieważ uznali, że nie są w stanie w tym przypadku pomóc. W kontakcie osobistym Pan ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Janusz Lal

ulica Makuszyńskiego 16
23-400 Biłgoraj

Skuteczne i szybkie leczenie, profesjonalne podejście, niewygórowane ceny a poza tym przesympatyczny lekarz.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jan Kasperski

23-400 Biłgoraj

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz z powołania, godny polecenia. Bardzo duże zaangażowanie w pomoc w doprowadzenie do wyleczenia chorego. Tłumaczy choremu w jaki sposób postępować w czasie leczenia, aby doszło do całkowitego wyzdrowienia.

lekarz Jakub Wlaź

23-400 Biłgoraj

Doktor Kuba ma świetne podejście do pacjenta. Normalny, ludzki lekarz. Serdeczny, miły. Cieszę się, że na niego trafiłam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Elżbieta Wójcik

NZOZ KAPRYSOWA-DENT LUBLIN ul. Kaprysowa 7
Wańkowicza 3B
23-400 Biłgoraj

Polecam!! Pani Ela jest naprawdę profesjonalistką. Mieliśmy duże problemy z naszym 3letnim synkiem, któremu bardzo wcześnie zaczeły psuć się ząbki. Był tylko jeden problem w domu owszem otworzył buzię aby zobaczyć co się tam dzieje ale u dentysty było stanowcze NIE piski i krzyki, byliśmy naprawde u wielu dentystów, aż natrafiliśmy na Panią Wójcik! Nasz syn nie tylko otworzył jej buzie ale również dał sobie ząbki rozwiercić i wyleczyć, opuchlizny ...