Lekarze Malbork

lekarz Magdalena Muchacka

Malbork
82-200 Malbork

Cudowny lekarz, kocham wizyty u Pani calym sercem. Zawsze doradzi, wysłucha, postawi trafną diagnozę. Człowiek uprzejmy, miły, doświadczony i zdecydowanie godny polecenia!! Polecam Panią Magdę calym sercem i prosze o wiecej takich ludzi!

lekarz Wanda Zegarek

Pulmonolog, Pediatra

PRIMET
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, doradzi. Wspaniała osoba. Stara się w pierwszej kolejności stosować leki z naturalnym składem i nie daje antybiotyków od razu na wszystko jak niektórzy lekarze.

lekarz Małgorzata Szarek-Poleszak

Pediatra, Rehabilitant

Ośrodek Medyczny "MEDERI" - filia nr 1
De Gaulle`a 3
82-200 Malbork

U Pani doktor byłem jeszcze jako dziecko może z 15 lat temu. Nieprawidłowe nawyki w chodzeniu, garbienie się, zła postawa itp. Uważam, że wysłanie mnie do Pani doktor to była najlepsza wychowawcza decyzja moich rodziców. Pani doktor przekonała mnie jak ważne jest żebym ćwiczył, wyeliminował złe nawyki i skierowała mnie do rehabilitanta, który przepisał mi serię ćwiczeń, co jakiś czas wracając na kontrolę. Dziś jako dorosła osoba nie mam żadnych ...

lekarz Tomasz Rogowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6
82-200 Malbork

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego chirurga, lekarza i człowieka. Podjął się bardzo trudnej , skomplikowanej operacji w jamie brzusznej. Operacja wykonana super fachowo. Niespotykanie uprzejmy, empatyczny. Z szacunkiem a jednocześnie bardzo otwarcie podchodzi do pacjenta. Troszczy się i interesuje się pacjentem po operacji. Gdybym miała do kogos porównać to do dyrektora szpitala z serialu New Amsterdam. Ważne też że Pan doktor jest polecany przez innych lekarzy i darzony szacunkiem ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Jadwiga Ziniewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALMED"
ulica Dworcowa 14
82-200 Malbork

Wszystko to co zostało napisane w komentarzach jest prawdą.Nic już nie dodam i nie ujmę. Po trzykroć :) - polecam !
Opinia dodana przez: Bogda F.

lekarz Zbigniew Ciosek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ośrodek Medyczny "MEDERI"
ul. Tadeusza Kotarbińskiego 10
82-300 Malbork

Bardzo dobry lekarz. Zna się na tym co robi, ma super podejście do pacjenta, super pamięć. Polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Małgorzata Górska

ul. Henryka Sienkiewicza 58/1
82-200 Malbork

Kompetentna, sympatyczna, sumienna i rzeczowa, bez parcia na kasę . Serdeczne pozdrowienia dla p. doktor z Gdańska.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Joanna Piętaszewska-Ścibisz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Piętaszewska-Ścibisz
ul.17 Marca 10
Malbork

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do Pani dr ze starszym (3 lata) synkiem i młodszą (roczną) córką. Mam duże zaufanie do Pani doktor, robi bardzo dokładny wywiad, pamięta nasze historie choroby, stara się bardzo indywidualnie podejść do każdego z dzieci, sprawnie wyprowadziła nas z dwóch cięższych chorób bez antybiotyków. Dzieci ją uwielbiają:) Dodatkowo Pani dr pracuje w szpitalu, co w naszym przypadku okazało się bezcenne gdy syn trafił do szpitala. Wiedzieliśmy, ...
Opinia dodana przez: sylwia

lekarz Mateusz Górski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Pomorska
al. Armii Krajowej 105/106
82-200 Malbork

Wspaniały lekarz, kompetentny, wszystko potrafił wytłumaczyć. Lekarzowi takiemu jak on można naprawde zaufać. Polecam każdemu kto zastanawia się w czyje ręce powierzyć chorobe.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Małgorzata Gadowska

al. Sprzymierzonych 47
82-200 Malbork

Bardzo miła i fachowa obsługa;) Pani Małgorzata młoda osoba znająca się na pracy!!! Polecam seredecznie
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Lech Marczuk

Psychiatra

Ośrodek Medyczny MEDERI - filia nr 4
Nowowiejskiego 48
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz, bardzo wyrozumiały i pomocny a przede wszystkim co w dzisiejszych czasach rzadkie ..bezinteresowny ...
Opinia dodana przez: kas...se

lek. dent. Renata Pakuła

De Gaulle''a 5/141
82-200 Malbork

codowna Pani doktor fotel u Pani doktor to sama przyjemnosc tam siedzenia profesjonalne i mile podejscie do pacjenta delikatnosc i wogole wogole super STOMATOLOG
Opinia dodana przez: iza

lekarz Joanna Chęć

Chodkiewicza 46
82-200 Malbork

Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta.Zainteresowanie pacjentem do końca . wszystko super wytłumaczone skromna empatyczna kobietka Polecam panią doktor szczerze.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jolanta Juścińska

Transfuzjolog, Internista

MALMED
Ludwika Solskiego 1
82-200 Malbork

Świetne podejście do Klienta. Wytłumaczyła wszystkie parametry, oby każdy lekarz miał tyle empatii i zainteresowania
Opinia dodana przez: Mil

lekarz Łukasz Jaczewski

Indywidualna Praktyka Lekarska
Solskiego 1
82-200 Malbork

Super lekarz bardzo kompetentny, ludzki, bardzo dobre podejście do cierpiącego pacjenta, diagnoza szeroka, chyba mój ulubiony lekarz.
Opinia dodana przez: Elizakasperska

lek. dent. Robert Karamon

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Dermatologiczne "Dermicus" Filia Malbork
17 Marca 10
82-200 Malbork

Stomatolog z profesjonalnym podejściem do pacjenta, wizyta bezbolesna i zadowalające efekty. Bardzo polecam

lekarz Paweł Wolski

Broniewskiego 7
82-200 Malbork

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, kompetentny, fachowy. Służy pomocą, daje poczucie "zaopiekowania", nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, mimo szybkiego tempa pracy.

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Pomorska
al. Armii Krajowej 105/106
82-200 Malbork

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Marcin Byzdra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALMED"
ulica Dworcowa 14
82-200 Malbork

Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo, doskonała opieka. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jestem zachwycona podejściem, kompetencjami jak i holistycznym podejściem do leczenia. Dziękuję
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Grochola

ul. Kazimierza Michałowskiego 32
82-200 Malbork

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo dobry lekarz, wykazuje się wiedzą , empatią, nie olewa pacjentów, jest pomocny i profesjonalny. Polecam.