Lekarze Mońki

lekarz Tomasz Kleszczewski

Rehabilitant

19-100 Mońki

Gdybym miała takie możliwości dla takiego lekarza przyznałabym najwyższe odznaczenie (odznaka: najwspanialszy lekarz - z sercem do pacjentów). Nic dodać nic ująć. Przykład dla wszystkich lekarzy.

lekarz Krzysztof Piekarewicz

19-100 Mońki

Bardzo jestem zadowolona z opieki Pana Doktora jak i zarówno pań pielęgniarek na oddziale, dostaję profesjonalną pomoc.

lekarz Renata Songin

Lekarz rodzinny

19-100 Mońki

Bardzo dobry lekarz rodziny z dobrym podejściem do pacjenta polecam :) wybrać Tą Panią na swojego lekarza rodzinnego :)
Opinia dodana przez: Bogumił Dębkowski

lekarz Anna Juchnik-Stefanowicz

Lekarz rodzinny

19-100 Mońki

Polecam Pania Doktor. Odpowiednia osoba do leczenia dzieci i dorosłych, z dużą cierpliwością do rodzica. Pacjenci z Moniek 🤗
Opinia dodana przez: Anka

lek. dent. Anna Kuc

NZOZ Poradnia Stomatologiczna "Lege Artis" Anna Kuc
Wyzwolenia 2C/5
19-100 Mońki

Pani dr jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Profesjonalnie leczy nie tylko zęby, ale dokładnie bada i mówi co trzeba poprawić. W końcu dokładnie mi wytłumaczyła co miałam robione i dlaczego muszę leczyć krzywe zęby. A plomby wyglądają jakby wcale ich nie było. Nie zmieniam już dentysty. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Monika Mytnik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poradnia Medyk w Mońkach
Tysiąclecia 21/1
19-101 Mońki

jestem zadowolona, polecam, oby więcej takich lekarzy w naszych przychodniach!

lekarz Wojciech Nierodziński

19-100 Mońki

Bardzo polecam,porada fachowa,plan leczenia konkretny,bez zbędnych ozdobników,takich lekarzy trzeba więcej
Świetne podejście!, zarówno doktora jak i pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego w Suwałkach Pani Małgorzaty R :-), żeby nie oni nie przeszłabym badania kolonoskopi. Zabieg wykonany skutecznie i niezwykle sprawnie, oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia! Jeszcze raz dziękuję i z całego serca polecam:-)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Ewa Lachowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Eva-dent
Tysiąclecia 23b
15-100 Mońki

Chciałbym serdecznie podziękować Pani dr Ewie za pomoc i umiejętne pokierowanie leczeniem mojego zęba. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Elżbieta Pyd

Neurolog

NZOZ "SYNAPSIS I" Poradnia Neurologiczna w Mońkach
Tysiąclecia 21/1
19-100 Mońki

Jedyna lekarka która wyjaśniła mi wszystko po kolei i bardzo dokładnie.Dopasowała leczenie idealnie Kompetentna i bardzo sympatyczna
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Łucja Chojnowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Mońki

Witam dzis miałam okazje poznac Pani doktor jest to miła i przyjemna kobieta,takze polecam:)wszystko wytłumaczyła i powiedziała o co chodzi:)
Owszem, zgodzę się z tym, że placówka, w której przyjmuje Pan doktor skierowana jest na zysk, tak jak inne podobne placówki w innych miastach. Ale dość błędna opinia o Panu Doktorze. Nie wiem kto to mówi, ale zapewne po jednej wizycie i przy nieznajomości Pana Doktora. To człowiek życzliwy, potrafiący i mogący pomóc a pacjenci jak wiadomo zdarzają się różni. Kompetentny i naprawdę wiele osób wyprowadził z choroby. Jego doświadczenie, ...
Opinia dodana przez: Emila

dr Karol Krygicz

GINEKA
al. Wojska Polskiego 42
Mońki

Niestety ja tak samo nie polecam tego lekarza.On prowadził moją ciąże od początku która skończyła się w 38 tyg i straceniem dziecka. Nie wykrył choroby u dziecka i za późno zobaczył że mam infekcje druk rodnych.
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Jerzy Benon Kulesza

SP ZOZ Mońki
Mońki

Zdecydowanie wole tego lekarza od wszystkich innych, do których chodziłam w Ełku Pani śp. Komarzyniec widziałam na USG zamiast OGROMNEJ TORBIELI nieprzygotowanie do badania i pusty pęcherz , z kolei Pani Wojciechowska nie widziała złej cytologii i nic niepokojącego w moim badaniu. Puki co z doktora Kuleszy jest zadowolona i to bardzo Przede wszystkim w pacjencie widzi człowieka i potrafi podejsc wytłumaczyc , bo od kogo młoda kobieta moze sie ...

lekarz Rafał Kisielewski

Centralna Sterylizatornia
al. Niepodległości 11
19-100 Mońki

Lekarz niedelikatny, podejście do pacjentki będącej w nowej dla siebie sytuacji życiowej jaką jest ciąża - na odwal. Opryskliwy, nie udzielał rzetelnych informacji na zadawane przeze mnie pytania, pytanie o badania prenatalne zostało przez niego praktycznie wyśmiane. Wizyta prywatna, absolutnie nie warta swojej ceny. Brak ogłady i podstaw empatii do pacjentek.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Romuald Piaścik

SP ZOZ Mońki
Mońki

Powiem tak: przyczynił się do śmierci bliskiej mi osoby. Po przez swoją niekompetencję i kompletne ignorowanie powagi sytuacji. Wszystko co się działo ze stanem zdrowia tłumaczył, iż to normalne... Dziecko zdrowe, ale Matki nie ma! Zmarła miesiąc po porodzie w wyniku zatoru wielonarządowego. Spowodowanego nie właściwym opatrzeniem miejsca po 'cesarce' gdy te zaczęło ropieć personel po prostu je wyciskał i odsyłał do domu, powtórzyło się to dwukrotnie! Gdy stan był ...
Wizyta u tego pana, to strata czasu. Nierzetelny i niekompetentny człowiek, nie zlecił wykonania zdjęcia RTG, twierdząc iż przecież widzi, że ręka nie jest złamana, podczas gdy inny specjalista stwierdził złamanie kości. Podejście do pacjenta - to czysta kpina. Uważa się za nie wiadomo jakiego specjalistę, przed którym pacjent powinien bić pokłony. Wizyta to jedna wielka farsa, nie wiedziałam czy się śmiać, płakać, czy po prostu wyjść. Dla własnego zdrowia ...
Opinia dodana przez: Anna
ten lekarz powinien leczyc myszy a nie ludzijest nie przystepny oglada sie tylko wiecie zaczym
poprostu zly lekarz bez komentarza jest nie kompetentnywulgarny i nie dostepny

lekarz Joanna Pietrewicz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ