Usg Ortopedyczne Kraków

lekarz Rafał Więcek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36

Zdecydowanie godny polecenia specjalista. Miły i kompetentny. W 100% warto do niego się udać z dolegliwościami!

Opinia dodana przez: Fiona

dr Berta Kowalska

Ortopeda, USG ortopedyczne

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Gratulacje.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Gratulacje.

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Kraków

najlepszy lekarz jakiego znam! od kilku lat jestem jego stalym pacjentem, znakomity specjalista, zarazem dobry czlowiek. w 100% godny polecenia

Opinia dodana przez: P

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Witam. Nie mogę ocenić wnikliwie kompetencji doktora jako np chirurga,gdyż moje złamanie już trochę ma i wymagało kontroli i ponownego założenia gipsu. Natomiast mogę ocenić podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Założył mi plastikowy gips i wytłumaczył jak mogę sobie pomoc gdyby mnie uwierał, nawet zwrócił uwagę czy włożę sweter na gips i czy nie będę miala z tym problemu. To w sumie mój trzeci gips na rece i zdecydowanie najlepiej założony. Uważam, że to ma ogromne znaczenie, gdyż życie może strasznie obrzydnąć jak gips gniecie lub jest zbyt gruby i w związku z tym cięzki lub miejscowo zbyt luzny i ociera a zlamana reka w nim lata. Cena gipsu- polowa mniej niż np.w Lux Medzie.
Pozdrawiam, Anna

Opinia dodana przez: Haribir haribir3