Białystok Usg

Wizyty domowe, USG

Centrum Neurologiczno-Diagnostyczne Ewelina Górska
ul. Stołeczna; Białystok
15-879 Białystok

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

Broniewskiego 4
15-792 Białystok

Byłam u tej Pani zrobić badanie połówkowe. Wszystko mi pięknie pokazała, opisała ale nie dostałam żadnego zdjęcia 3D ani nagrania. Cena spora ALE nie żałuje, dowiedziałam się tego czego nijak nie mogłam się dowiedzieć od swojej obecnej gin. Pani Pytko bardzo miła, sympatyczna, ładny gabinet. Fajnie, szkoda tylko że prywatnie.

Opinia dodana przez: Anna

Legionowa 9A
Białystok

Najlepszy ginekolog, świetny specjalista, doskonały w swoim fachu, indywidualne podejście do pacjentek. Godny polecenia.

Parkowa 8
15-224 Białystok

Wspaniały, godny polecenia lekarz.26 kwietnia przeprowadził mój poród przez cesarskie cięcie. Szew jest pięknie założony, mały.Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Chciałam też podziękować, przemiłym paniom anestezjolog,będącym przy mnie w trakcie porodu(przepraszam nie znam nazwisk obu pań), które w spokojny i przemiły sposób uspokajały mnie w trakcie porodu.

Zamenhofa 19
Białystok

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko na najwyższy poziomie. Niektorzy lekarze powinni brać lekcje profesjonalizmu od Pana Doktora. POLECAM!!!!!!

Opinia dodana przez: ola

Parkowa 8
15-224 Białystok

Profesjonalista godny polecenia. Szczegółowo tłumaczy obraz USG. Przed badaniem miałam szereg obaw co do prawidłowego rozwoju dziecka, bo badaniu kamień spadł mi z serca. Polecam robienie badań prenatalnych nawet w wieku poniżej 36 lat.

Sienkiewicza 2/4
Białystok

w porządku jako lekarz i człowiek. Namiar mielismy od znajomych, rozpytywaliśmy wokól bo zależało nam , żeby pójść do naprawdę dobrego lekarza. i dobrze, że tu trafiliśmy.

Opinia dodana przez: Ala

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Laboratorium Diagnostyczne "ANALMED" s.c. R.M. Rółkowski, B.J. Rółkowska
Niedźwiedzia 69
15-537 Białystok

Dziękuje pani doktor za stałą opiekę nade mną i dzieckiem, wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, jest kontaktowa, dokladna, bada dokladnie nie tylko wzrokiem, jak niektórzy ginekolodzy. Jest rzeczowa, potrafi tłumaczyć dość trudne zagadnienia medyczne w zrozumiały sposób.

Opinia dodana przez: mariolllq

lekarz Teresa Grycz

USG, RTG

Branickiego 7
Białystok

świetnie poprowadziła moją ciążę, jestem zadowolona. jest fachowcem w swojej dziedzinie.