Lekarze Czechowice-Dziedzice

lekarz Grażyna Dyczek-Wejster

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Zdrowie" mgr Maria Grygierzec
ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Życzę każdemu choremu aby trafił pod "anielskie skrzydła" Pani Doktor Dyczek. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorego- nikt nie miałby problemu z zaufaniem do służby zdrowia. Lekarz z powołania!!!Dziękuję Pani Doktor:)

lek. stom. Robert Dziurko

Legionów 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Lekarz godny polecenia.!! Super podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Pani która pomaga doktorowi jest miła i bardzo uprzejma. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Owsiany

DIAGMED NZOZ
Sienkiewicza 8
43-502 Czechowice-Dziedzice

Mistrz!!! Nie można inaczej określić Lekarza ( celowo z dużej litery) który uratował mojemu tacie dłoń obciętą podczas pracy. Operacja majstersztyk!! Czucie powoli wraca, pięknie się goi, jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za zaangażowanie, Tata bardzo chwali podejście i pozytywne nastawienie, Lekarz na medal!!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jarosław Kalarus

Internista, Kardiolog

43-502 Czechowice-Dziedzice

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

lekarz Magdalena Przemorska

Sobieskiego 25/28
43-502 Czechowice-Dziedzice

My trafiliśmy na Panią doktor na izbie przyjęć w Szpitalu Pediatrycznyn w Bielsku. Chciałabym żeby wszysycy lekarze, zwłaszcza dziecięcy, tacy byli - spokojna, cierpliwa, uśmiechnięta! Wszystko dokładnie wyjaśniła, uspokoiła... była przede wszystkim, najzwyczajniej w świecie miła :) dlatego wizyta z malutkim dzieckiem nie była aż tak stresująca. I co najważniejsze- pomogła mojemu synowi przy zapaleniu krtani. Dziękujemy ❤
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

43-502 Czechowice-Dziedzice

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Mirosława Bogocz

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Simed"
pl. Wolności 5
43-502 Czechowice-Dziedzice

Bardzo dziękuję za okazaną troskę, empatię, diagnostykę oraz koordynację całego procesu leczenia. Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Maria Tomala

Psychiatra

Centrum Leczenia Nerwic i Innych Zaburzeń Psychicznych
Wąska 23
43-502 Czechowice-Dziedzice

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

lek. dent. Anna Grygierczyk

ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Świetna dentystka. Indywidualne podejście do pacjenta. Spokojnie i rzeczowo tłumaczy problem. Szanuje decyzje i emocje pacjenta. Chodzę do niej prawie 10 lat. Najlepsza dentystka w okolicy. Szczerze polecam.

lekarz Robert Frąc

43-502 Czechowice-Dziedzice

Fenomenalny rehabilitant. Po bardzo ciężkiej operacji nogi (rekonstrukcja więzadła, łakotki, rzepki, ścięgna) doprowadził mnie w trybie przyśpieszony do stanu z przed kontuzji. Ruch był dla mnie zawsze bardzo ważny i podłamałam się dość mocnotrudnościami z którymi musiałam walczyć. Dzieki rehabilitacji z Robertem każdy "dołek na drodze" udało mi się zakopać albo przeskoczyć! wsparcie psychoczne, spokój i cierpliwość, której mi wielokrotnie brakowało. Jestem bardzo wdzięczna za całą pomoc i bardzo polecam ...
Opinia dodana przez: Helen

lekarz Barbara Tendera-Krzystolik

DIAGMED NZOZ
Sienkiewicza 8
43-502 Czechowice-Dziedzice

Najwyższy poziom w każdej z powyższych kategorii : Kompetencje ,tłumaczenie choroby i leczenia, kompleksowość podejścia, uprzejmość oraz czas poświęcony pacjentowi. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Gabriela Czerwińska

ul. Chłopska 40
43-502 Czechowice-Dziedzice

Cudowna Pani doktor usunęła mi dwa dni temu dwa migdałki podniebne dziś jestem w domu. Pani doktor wykazała się niesamowitym wsparciem podczas zabiegu oraz w dalszym leczeniu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Barbara Grzybek

Kardiolog

ulica Ogrodowa 4
43-502 Czechowice-Dziedzice

Polecam lekarkę, ponieważ ma wielkie doświadczenie, dobre podejście do pacjenta i jest kompetentna.
Opinia dodana przez: tourmente

lekarz Dorota Pietrzkiewicz-Peterek

Kolejowa 7/3
43-500 Czechowice-Dziedzice

Jeśli ktoś myśli, że prawdziwych lekarzy z powołania już nie ma, to jest w błędzie. Do gabinetu pani doktor wchodzę z uśmiechem i wychodzę z jeszcze większym. Wytłumaczy wszystko od A do ZET, poprawi humor, szybko, skuteczne leczy, diagnozuje. Pomogła mi w wielu sprawach, w których inni lekarze rozkładali ręce albo szukali po omacku tam gdzie nie trzeba. Świetna specjalistka! Powinni ją sklonować. Polecam!
Opinia dodana przez: DBM

lekarz Anna Gładysz

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Nad Białką 1e (Silesia)
43-502 Czechowice-Dziedzice

Witam, od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ iewielu jest lekarzy którzy tak kompleksowo podchodzą do choroby. Zawsze wysłucha, nie bagatelizuje, gdy skarżę się na różne doleglwości tylko szuka najlepszego rozwiązania. Trafiłam do Pani Doktor bo mój lekarz akurat był na urlopie i tak już zostałam:-) Naprawdę polecam.

lekarz Wojciech Tokarzewski

Pogodna 6
Czechowice-Dziedzice

Witam, doktor cudowny, wspaniały człowiek, jak dla mnie wybitny specjalista w dziedzinie operacji tarczycy. Naprawdę oby więcej takich wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka M-B

Jolanta Dziurko

Stomatolog, USG

Legionów 46
Czechowice-Dziedzice

Kompetentna, rzeczowa, delikatna. Zawsze pomoże.Za pomoc kobiecie w ciąży w czasie długiego weekendu majowego nie wzięła ani grosza. Ząb oczywiście wyleczony.

lekarz Łucja Przybyła-Majka

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Simed"
pl. Wolności 5

Pani doktor Łucja Przybyła Majka to lekarz na medal

lekarz Helena Żurek

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Zacisze 4
43-502 Czechowice-Dziedzice

Polecam Panią doktor z całego serca. Świetna specjalistka, z ogromem empatii do małego pacjenta i rodziców.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Zofia Witkowska

Nad Białką 1 B
43503 Czechowice-Dziedzice

Pani Doktor bardzo miła, skromna i uczciwa. Dba o pacjenta, nie tylko o jego zęby ale też o czas - każdy pacjent jest zapisywany na godziny z odpowiednim odstępem i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się czekać pod gabinetem dłużej niż kilka minut, a leczę się prywatnie już wiele lat. Zdarzyło mi się kiedyś "spróbować" innego dentystę, ale szybko wróciłam, bo jakoś nie czułam się tak komfortowo. Ceny rozsądne, gabinecik ...
Opinia dodana przez: Ola