Usg Gliwice

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sądowy, Lekarz sportowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

dr n. med. Tomasz Legaszewski

Radiolog, RTG

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
Gliwice

Super kompetencja i wrażliwość, prawdziwy przykład dla innych lekarzy jakie można mieć podejście do pacjenta. Cieszę się że mój kilkumiesięczny synek jest właśnie w jego rękach. Pełne zaufanie.

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog

Euromedical
Żabinskiego 18
Stare Gliwice, Gliwice

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Ubolewam nad tym, że takich lekarzy jest bardzo mało.

dr n. med. Marek Kudła

Ginekolog położnik, RTG

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

Najlepszy lekarz pod słońcem.Warto czekać na wizytę u Niego. Naprawdę polecam, jest warty swojej ceny.

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
Gliwice

Wspaniały czlowiek i lekarz. Uśmiechniety, mily, rozmowny, otwarty na pacjenta, kompetentny. Jestem Jego pacjentka i mogę ze spokojem polecic wizytę oraz dalsze leczenie u Pana Dr.

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Zbigniew Jezierski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Floriańska 15
Gliwice

Kompetentny,świetny fachowiec,zawsze trafna diagnoza.

Kompetentny,świetny fachowiec,zawsze trafna diagnoza.

dr Robert Gradzik

Angiolog, Chirurg plastyczny

ALMA-MED Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 70
Żerniki, Gliwice

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego lekarza po poradę. Po przeczytaniu opinii na temat dr Gradzika, zdecydowałam się na wizytę (prywatną) i uważam, że to był jeden z lepszych wyborów. Chyba nie muszę tłumaczyć jaki stres towarzyszył mnie (młodej dziewczynie) podczas pierwszej wizyty u proktologa, na dodatek mężczyzny. Pan Doktor był bardzo uprzejmy, dowcipny, starał się rozładować nieco sytuację – myślę, że dzięki temu nie zeszłam na zawał w gabinecie :) Bardzo dokładnie wytłumaczył mi chorobę (okazało się, że wywróżone hemoroidy przez 1 lekarza jednak mi nie dolegają), rozrysował sobie wszystko w kartotece (żeby pamiętać „stan” przy nast. wizycie), zalecił dietę (dostałam pełną rozpiskę), przepisał maść (robioną w aptece-tanią). Oprócz tego zalecił pewną.. hm.. kontrowersyjną dla niektórych metodę leczenia (aby odbudować florę bakteryjną), ale mimo wszystko postanowiłam sumiennie wykonywać Jego polecenia. Od czasu tamtych wizyt po dziś dzień nie mam problemu z tamtymi dolegliwościami, czuję się fantastycznie i naprawdę gorąco polecam Państwu tego Lekarza :) Po moich rekomendacjach udał się do dr Gradzika mój tata, który również został wyleczony wcale niedrogim kosztem. Uważamy, że dr Gradzik jest kompetentnym fachowcem, który nie zbywa pacjenta po odklepaniu 5 minutowej wizyty..

Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Krzysztof Rajpert

Ginekolog położnik, USG

Opawska 24 lok. 3
Gliwice

jestem pacjentką Pana Doktora od lat i przyznam, że nie zamieniłabym Go na żadnego innego lekarza. Jest bardzo kompetentny a przy tym uprzejmy, delikatny, taktowny, stwarza taką atmosferę, że w jego obecności nie czuję się skrępowana. Każde badanie jest bardzo dokładne, często poparte USG bądż skierowaniem na badania dodatkowe. Szczerze polecam każdej kobiecie.

lekarz Zbigniew Dawid

USG

Neuroson
Kazimierza Wielkiego 15/2
Gliwice

Dokładnie i profesjonalnie przeprowadzone badanie, pełny opis badania i wytłumaczenia dalszego postępowania. Zdecydowanie polecam !