Lekarze Imielin

Neurolog

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor godna polecenia profesjonalizm i podejście do pacjenta w 100%.Miła usmięchnięta .konkretna .Pani doktor jest wzorem lekarza Dziękujemy bardzo .G.P.Janik
Opinia dodana przez: grazyna

dr n. med. Lucyna Kobielska

DRZYMAŁY 55
Imielin

jestem obecnie w 26 tygodniu ciazy. Poczatkowo prowadzil mnie inny lekarz przez 16 tygodni ale znajoma mi polecila wlasnie dr Kobielska i jestem bardzo zadowolona. w pelni jej ufam, jest przesympatyczna i bardzo pomocna
Opinia dodana przez: Bobus1523

Henryk Domański

EKG, Internista

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.
Opinia dodana przez: Jaaa

lek. dent. Dominika Sawczak-Pudełko

41-407 Imielin

Pani Doktor to bardzo miła, opanowana i serdeczna osoba. Z niezwykłą empatią i troską podchodząca do pacjentów. Zawsze znajdzie czas na wyjaśnienie problemu, poinformowanie o przebiegu procesu leczenia i odpowiedź na ewentualne pytania. Cechuje ją pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Dzięki niej moje dzieci nie boją się stomatologa i chętnie przychodzą do Pani Doktor. Serdecznie polecam 🙂.
Opinia dodana przez: Patrycja
Super!!! Przyjemnie, wesoło, BEZBOLEŚNIE! :-))) Szczerze polecam. Ceny usług nie grają roli:) Ważne że nic nie boli:)
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Grzegorz Hachuła

Imielińska 114
41-407 Imielin

Bardzo konkretny rzetelny i miły lekarz, wszystko wytłumaczył i zaproponował metody dalszej diagnostyki, polecam

lekarz Grażyna Grabowska

Imielińska 129
41-407 Imielin

Zasługuje na miano najlepszego lekarza jakich z pewnością trudno znależć.Pani doktor jest bardzo miła nie owija w bawełnę troszczy się o każdą ze swoich pacjentek.Ja płaciłam za wizytę z USG.Poświęca dużo czasu pacjentce i szczegółowo wszystko objaśnia.Trafiłam do niej 5lat temu bo moja poprzednia pani doktor w Jaworznie stwierdziła,że mam mięśniaka co jest prawdą chciała usunąć mi całą macicę,ale dzięki Pani doktor Grabowskiej tak się nie stało.Bo nie ma takiej ...

lekarz Justyna Pudełko

Alergolog, Pediatra

DRZYMAŁY 55
Imielin

Bdb specjalista. Jezdzilismy z dzieckiem wielokrotnie przy ciezszych schorzeniach i zawsze diagnoza byla trafna. Faktem jest iż jednorazowe pełne leczenie wraz z testami i lekami to koszt ok 1200zl ale czego sie nie robi dla zdrowia swojej pociechy. Pomimo wysokich kosztow polecam.
Opinia dodana przez: Ja

lekarz Grażyna Staniewicz-Grabowska

Imielińska 129
41-407 Imielin

Polecam z całego serca rewelacyjna Pani Doktor. Kompleksowe podejście do pacjenta, uprzejma miła sympatyczna Pani doktor. Inny lekarz o tym samym fachu nie potrafił zdiagnozować moich problemów zdrowotnych kobiecych a ta Pani Doktor wszystko wyjaśniła i wyleczyła.polecam! Teraz w gabinecie w Mysłowicach.
Opinia dodana przez: Karolina Szczepanska

dr n. med. Bartłomiej Kret

Neurolog

Prywatna Przychodnia Lekarska Chełm Śląski
ul. Imielińska 189
41-407 Imielin

Ciężko to opisać, ale dwie wizyty zajęły raptem 3 minuty. Ponad miesiąc już trwa "leczenie" i nie ma poprawy. Bardziej pomaga zwykły ibuprom, niż przepisany specyfik. Zero wyjaśnienia, "diagnoza" wysnuta z opisu rezonansu (obraz z rezonansu nawet nie sprawdzony przez lekarza).

Lucyna Kobielska

Ginekolog onkolog