Lekarze Kołobrzeg

dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

78-100 Kołobrzeg

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
{'id': 19953, 'name': u'Ko\u0142obrzeg'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Zbigniew Grzybowski

dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Chirurg naczyniowy

78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz,oddany pacjentowi, uczynny i uprzejmy . Obsługa leczenia najwyższym poziomie. Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Piorun

Chirurg plastyczny

78-100 Kołobrzeg

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usuwania laserowego tatuazu który zrobiłam u Pana Krzysztofa. Doktor był bardzo cierpliwy i miły przez co czułam się bardzo komfortowo przez cały proces. Już po pierwszej sesji widać dużą zmianę a skóra jest gładka. Najbardziej przerażająca była dla mnie wizja dużej blizny ale po tatuażu nie ma ani śladu. Polecam całym sercem!!!
Opinia dodana przez: Ania

lek. med. Zofia Polakowska

Dermatolog

78-100 Kołobrzeg

Wizyta u Pani Doktor była dla mnie nie tylko leczeniem dermatologicznym, ale także edukacyjnym doświadczeniem. Gorąco polecam tego dermatologa każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości opieki skórnej opartej na profesjonalizmie, empatii i skuteczności.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Bartosz Jurjewicz

78-100 Kołobrzeg

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Jestem po przeszczepie wlosow u Pana Doktora! Podczas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny . Bardzo się cieszę, że mogłem na Pana trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Patryk

mgr Alicja Jaszczyńska

Psychoterapeuta

Kołobrzeg

Trafilam do pani Alicji i poczulam, ze jest to wlasiwe miejsce. Profesjonalna i konkretna, z ogromnym wyczuciem. Mialam pewnosc ze mnie rozumie.. Poczulam sie bezpiecznie i pewnie. Polecam goraco.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Anna Strojna-Waszkowska

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Mitis Anima Anna Strojna-Waszkowska
Klonowa 12
78-100 Kołobrzeg

Najlepsza psychoterapeutka z jaką się spotkałem, a było ich już trochę w moim życiu. Wielokrotnie mi pomogła, chyba moge powiedzieć, że uratowała. Jest sercem przy człowieku, słucha, nie ocenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Michał Kunysz

78-100 Kołobrzeg

Lekarz- fachowiec ze świetnym podejściem do pacjenta i tego małego i wiekszego. Miły sympatyczny z cierpliwością tlumaczy zarówno przebieg samego badania jak i jego wyniki. Nawet najmłodsi pajeci wychodzą z gabinetu uśmiechnięci mimo wcześniejszych obaw.Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grzegorz Janus

78-100 Kołobrzeg

Przed wizytą u Pana Grzegorza byłem u dwóch ortopedów z tzw. „dużym stażem”, lecz małym zainteresowaniem moją stopą. Poszła kaska i to nie mała, straciłem czas i pieniądze. Pan Janus jest młodym człowiekiem z parciem na leczenie pacjenta. Proszę tak trzymać Panie Grzegorzu :-)
Opinia dodana przez: Piotr P

Jolanta Derejska-Kania

Armii Krajowej 20c lok.20
Kołobrzeg

Pełna Profesjonalizmu, miła a co najważniejsze nigdy nic nie Boli polecam na milion procent chodzę już do Niej 10 lat
Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Andrzej Radomski

Gabinet Andrzej Radomski
Katedralna 4
78-100 Kołobrzeg

Miałam problem w sobotę i dzwoniłam do 5 lekarzy .Tylko Radomski specjalnie dla mnie przyjechał i mi pomógł.Gdyby nie on byłabym już prawdopodobnie na tamtym świecie. Nie wiem czego oczekują inne kobiety ,ja jestem szczęśliwa ,że na niego trafiłam. To wyjątkowy ,życzliwy i nie drogi ginekolog w Kołobrzegu.

lekarz Maria Pietryk

Reumatolog, Internista

Bukowa 1
78-100 Kołobrzeg

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

lekarz Dorota Wodzisławska-Wącior

ulica Kolejowa 1
78-100 Kołobrzeg

Kompetencja i wspaniałe podejście do pacjenta. Leczę się od pół roku. Wiem,że zostanę wyleczona. Polecam emerytom Panią Doktor.

lekarz Łukasz Podstawski

Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Kormoran Sp. z o.o.
ulica Portowa 8
78-100 Kołobrzeg

Doktor Łukasz Podstawski operował mój konkretnie połamany nadgarstek, zainstalował tytanową płytkę i pokaźną ilość śrub, dokładnie 2mc później, po odpowiedniej rehabilitacji jestem prawie w pełni sprawną kobietą, ciężko mi wyrazić wdzięczność jaką czuję za efekt Pana ciężkiej Doktor. Polecam każdemu kto zastanawia się pod czyj nóż trafić!
Opinia dodana przez: Kalina

Iwona Adamusiak-Kutrowska

Regionalny Szpital w Kołobrzegu
78-100 Kołobrzeg

bardzo dobry specjalista, rzetelny, dokładny diagnosta, przesympatyczna osoba, dużym plusem jest możliwość zamówienia wizyty domowej
Opinia dodana przez: monika

lekarz Tomasz Mickiewicz

78-100 Kołobrzeg

Świetny lekarz operował mi wyrostek, który mnie złapał na wakacjach. Jak zawsze sama myśl o narkozie była dla mnie najgorszym koszmarem tak ten lekarz ma w sobie coś uspokajacego, dobrego.dzieki Wielkie
Opinia dodana przez: Noemi

lekarz Andrzej Szyćko

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4
78-100 Kołobrzeg

Mój pierwszy kontakt z neurologiem, niezwykle przyjazna atmosfera, analiza RM odcinka lędźwiowego, kompleksowe badanie, przekazanie wskazań dotyczących trybu życia i funkcjonowania na co dzień. Skierowanie na dalsze badania pomocne w postawieniu diagnozy. Polecam, czuć przyjazną duszę, nie zawsze się zdarza w gabinetach lekarskich.
Opinia dodana przez: Andrzej

Agnieszka Skowronek

Psycholog

Prywatny Gabinet Psychoterapii
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry psycholog, również świetne podejście do dzieci, z wyczuciem, wrażliwością i swobodą prowadzenia rozmowy. Rzetelna i kompleksowa opieka, a poza tym Pani Agnieszka to ciepły i dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Joanna