Lekarze Konstancin-Jeziorna

Traumatolog, Ortopeda

stocer
kielce
Konstancin-Jeziorna

Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Iwona Radziejewska-Choma

Medycyna estetyczna, Flebolog

Instytut Eris
Wojska Polskiego 3
Konstancin-Jeziorna

Polecam Panią dr Iwonę Radziejewską-Choma. Miałam wykonaną niechirurgiczną korektę nosa. Zabieg zupełnie bezboleny dzięki dobrej jakości znieczuleniu. Pani dr wyczerpująco opowiada o zabiegu, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Pani dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Obsługa i troska o pacjenta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

lek. med. Wojciech Białowąs

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer sp. z o.o.
Wiarzejewskiego 12
05-520 Konstancin-Jeziorna

Trzy lata temu miałam operację kręgosłupa, którą wykonał dr Białowąs i po której kręgosłup mam jak nowy. Byłam trzy razy na kontroli pooperacyjnej i wszystko jest w porządku. Polecam pana doktora wszystkim znajomym mającym problemy z kręgosłupem.
Opinia dodana przez: Lena Dziadkiewicz

lekarz Leszek Krzyżosiak

Rehabilitant

05-510 Konstancin-Jeziorna

23 lata temu Pan doktor przeprowadził operację przepukliny kręgów L-4 L-5 mojego kręgosłupa i przywrócił tym samym że normalnie funkcjonuję. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Alicja Baranowska

05-501 Konstancin-Jeziorna

Pani doktor we wrześniu operowała moją mamę. Mama jest pacjentką onkologiczną, której z racji zaawansowania choroby żaden lekarz z warszawskiego Centrum Onkologii nie chciał nawet dać szansy, skazując na dożywotnie unieruchomienie i cierpienie. Pani doktor - jako jedyna - podjęła się leczenia i dzięki przeprowadzonej przez nią operacji kręgosłupa mama funkcjonuje normalnie. Doktor Baranowska jest ciepłą, rzeczową i bardzo profesjonalną osobą, a oddział, którym kieruje bardzo przyjaznym miejscem - służącym ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Monika Radzińska

Rehabilitant

05-501 Konstancin-Jeziorna

Od kilku lat nie spotkałam tak wnikliwego lekarza. Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad oraz badanie. Podchodzi do chorego bardzo kompleksowo wyjaśniając problemy całego organizmu a nie tylko urazowego elementu. Dokładnie dopasowywuje zabiegi do konkretnego przypadku. Słucha, cierpliwie tłumaczy i daje celne rady dotyczące nie tylko rehabilitacji ale i codziennego życia po urazie. Jestem pod dużym wrażeniem. Wymarzony lekarz.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Beata Niemirka

Rynkowa 9
05-520 Konstancin-Jeziorna

Wspaniałą osoba ,empatyczna,cierpliwa i godna polecenia,bo dociekliwą,wyrozumiała i świetny fachowiec.Polecam,szczególnie osobom,które bojà się stomatologów.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Grzegorz Papaj

Jaworskiego 21 "i"/10
05-520 Konstancin-Jeziorna

Wspaniały lekarz,jestem pacjętką,od zawsze z uwagi na zamieszkanie i przynależność do regionu. Zawsze solinie, grzecznie,skutecznie.Planuję nową wizytę bo znowu mam problem. Kłopot że teraz w czasie pandemii nie mogę /nie udaje mi się zapisać na wizytę/

Iwona Kazalska

Radiolog

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Bardzo miła i rzeczowa lekarka . Podczas badania usg kolana wyjaśniła wszystkie moje dolegliwości bólowe związane z uszkodzeniami po skręceniu . Po wykonanym badaniu usg musiałem jeszcze zrobić badanie MR kolana . Badanie MR potwierdziło zmiany opisane w usg .

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Konstancin-Jeziorna

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

05-510 Konstancin-Jeziorna

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

lek. dent. Ewa Dudarewicz

Stomatolog, Ortodonta

Wilanowska 13/3
05-520 Konstancin-Jeziorna

Miałem przyjemność korzystać z usług Dr Ewy Dudarewicz przez okres ponad 2 lat w trakcie leczenie ortodontycznego. Od pierwszej do ostatniej wizyty Dr Ewa była bardzo profesjonalna i kompetentna. Od początku wiedziałem co, kiedy i w jaki sposób będzie robione. Rezultaty super. Polecam
Opinia dodana przez: Artur Stepien

lekarz Jerzy Szysz

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

ul. Warszawska 21B/AU3
05-520 Konstancin-Jeziorna

Same piątki dla Pana doktora Jerzego Szysza, chirurga plastycznego (i ogólnego), przyjmującego w piątki w MULTI-MED na ul. Waryńskiego w Warszawie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Dominika Piotrowska

05-501 Konstancin-Jeziorna

Pani Dominika absolutnie jest moim ulubionym stomatologiem, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Wyleczyła mi sumarycznie chyba z 8 zębów z próchnicy i innych mniejszych ubytków i ani razu nie musiałam brać znieczulenia (a były w tym dwie jedynki!), tak bardzo delikatnie i precyzyjnie Pani Dominika zajęła się moimi zębami. Na każdej wizycie leczyłyśmy po 2 zęby bo wszystko odbywało się tak sprawnie i bezboleśnie. Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Marta Matejak-Górska

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Pani Doktor przeprowadziła u mnie dość skomplikowaną operację trzustki jest osobą o ogromnej wiedzy medycznej ,przesympatycznym ,empatycznym i konkretnym człowiekiem .Czy jeszcze raz poddałbym się zabiegowi tak fachowemu lekarzowi mówię TAK.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Roman Bartczak

Psychiatra

LUX MED Tabita Niepubliczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy
ulica Długa 43
05-510 Konstancin-Jeziorna

z czystym sumieniem polecam, lekarz z powołania, profesjonalizm, niespotykane podejście do pacjenta, jeden z nielicznych, który rozmawia również z bliskimi chorego

lekarz Jewgienij Panow

05-510 Konstancin-Jeziorna

Dr Panow jest bardzo kompetentny i oddany pacjentom. Poza doskonałą znajomością swego fachu jest bardzo ciepłym i kounikawnym

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Zespół Lekarzy Specjalistów - Lecznica Grapa
ulica Piłsudskiego 3A
05-510 Konstancin-Jeziorna

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

dr hab. n. med. Ireneusz Babiak

05-510 Konstancin-Jeziorna

W tym miesiącu Doktor Babiak przeprowadził operację wszczepienia endoprotezy w mój staw biodrowy. Nie mam słów podziękowania za troskę, profesjonalizm i kompetencje. To wysokiej klasy specjalista, precyzyjny, konsekwentny i posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie . Jestem mu wdzięczna za opiekę i za pełne zaufanie jakie mogłam mieć poddając się tej dużej operacji, to bardzo pomaga. Jeszcze raz dziękuję p.Doktorze .
Opinia dodana przez: Lidia

dr Krzysztof Bartosik

Eugnatos
Konstancin-Jeziorna

Doktor jest rzeczowy, konkretny, skupiony na pracy, świetny fachowiec. Polecam !!!!