lubelskie usg

Ortopeda

None
Grabskiego Władysława 15/1
Katowice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

Wolny termin: 28 Paź o 08:00. Sprawdź inny.
USG Zamość lek. med. Waldemar Dziki

lek. med. Waldemar Dziki

USG   (+3 więcej)

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8
Zamość

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie wysluchał problemu,zalecił dodatkowe badania,poswięcił mi tyle czasu ile potrzebowałam.Na pewno polecę go swoim przyjaciólkom.

dr n. med. Jacek Bartosiewicz

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Radziwiłłowska 5
Lublin

Wykonane przez doktora Bartosiewicza zdjecia USG byly wiele lepsze i dokladniejsze niz te, które wczesniej zrobiono w Austrii. Dzieki temu uniknelam niepotrzebnej operacji! Goraco polecam!

Opinia dodana przez: Alina Hofmann

dr Robert Szafranek

USG ginekologiczne

Lublin

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

dr hab. n. med. Maciej Wójcik

USG   (+1 więcej)

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu:

1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, ...

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu:

1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/

2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń:
Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii

Opinia dodana przez: Elżbieta Wójcik

dr n. med. Artur Bełżek

Ortopeda   (+1 więcej)

Lublin

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wszystkimw potrzebie gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wszystkimw potrzebie gorąco polecam!

dr n. med. Małgorzata Kostrzewa

USG ortopedyczne

Lublin

Jest uprzejma, potrafi wytłumaczyć co jest nie tak i jaka będzie najlepsza metoda leczenia i co najważniejsze potrafi pomóc. Polecam tego lekarza, bo bardzo mi pomógł.

lekarz Hanna Studenna

USG

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
Lublin

godna polecenia każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nastawia pozytywnie nawet przy gorszych wynikach badań

dr n. med. Andrzej Sławatyński

USG   (+1 więcej)

Profi-Med
ul. Nowowiejskiego 6i
Lublin

Po prostu genialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dr n. med. Małgorzata Sobstyl

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Novamed
Głęboka 3
Lublin

Poszłam do Pani Doktor na badanie kontrolne. Pierwszy raz miałam robione badanie cytologiczne, przed badaniem nie padło pytanie czy już rozpoczęłam współżycie. Nieco mnie to zdziwiło, bo podobno od tego pytania zależy przebieg badania. Badanie było wykonane przez pochwę. W czasie badania Pani Doktor rozmawia z pacjentką, starając się ją rozluźnić (ja byłam trochę spięta i badanie niestety było dla mnie bolesne). Pani Doktor skierowała mnie również na USG ginekologiczne oraz badania hormonalne. Ogólnie wydała się być miłą i sympatyczną osobą.

lekarz Ewa Fidor-Mikita

USG

Lublin

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.