Lekarze Lubin

Laryngolog

CDTMedicus
Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Jestem niespełna rok po operacji nosa u dr Frączka. Miałam szczupły, równy nos. Prosiłam o usunięcie garbka i zwężenie końcówki. Pokazałam zdjęcie z efektem jakiego oczekuję. Pan doktor stwierdził, że da się to zrobić. Nos, który mam w niczym nie przypomina tego z wizualizacji. Jest gruby, z grabem, krzywy. Wygląda gorzej niż przed operacją. Pan doktor cały czas twierdził, że nos trzeba masować. Oczywiście nic to nie dało. Powiedział, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Marek Chuchla

Chirurg ogólny, Urolog

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem. Ma wnik w pacjenta samopoczucie natychmiastowy.Moment i sie czujesz lepiej bo on to jakos potrafi rozladowac,wylaczyc. Gigant. Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac. Tyle.
Opinia dodana przez: Przemek

Jarosław Dziurman

Al.Fredry 34C
Lubin

Polecam wszystkim , nie ma lepszego stomatologa , a wiem co mówię bo od 13 roku życia obraziłem się na szczoteczkę ,oszukiwałem rodziców ,że zęby umyte, aktualnie mam 30 lat i Pan Jarosław ratuje co się da , a co najważniejsze bardzo dobrze mu to wychodzi , szczerze Polecam !!
Opinia dodana przez: Bartosz Ż

lek. med. Renata Leniec

Internista, Kardiolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Renata Leniec
ul. Wł. Łokietka 3/U2
Lubin

jestem pacjentem Pani Doktor od 2012 roku i mam zaufanie tylko do Niej , przemiła dokładna leki dopasowuje super .Dziękuje Pani za Wielką Pomoc dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .
Opinia dodana przez: Jerzy

Jacek Zboch

Stomatolog, Ortodonta

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3
59-300 Lubin

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

mgr Marzena Busz-Piekarska

Logopeda

Przychodnia ODENT
Jana Pawłą II 82D/1
59-300 Lubin

Od dzieciństwa miałam wadę wymowy. Przez wiele lat chodziłam do logopedy, jednak efekt był mało zadowalający. Do Pani Marzeny trafiłam, jako osoba dorosła. Na zajęcia uczęszczałam przez prawie 3 lata. Osiągnięty efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Wiem, że nie byłoby to możliwe bez fachowej pomocy ze strony Pani Marzeny. Słowa nie oddadzą mojej wdzięczności i uznania dla pani zawodowego profesjonalizmu. Wizyty polecam wszystkim tym, którym wada wymowy przeszkadza w życiu ...
Opinia dodana przez: Iwona

Maciej Sobolewski

FEMINA
59-300 Lubin

dr Sobolewski prowadził moja pierwszą ciąże i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jest lekarzem bardzo kompetentnym, odpowiada na każde pytanie zrozumiale i jest przy tym miłą osobą. Prowadził moją ciąże do końca, odbierał również poród przez cc i po porodzie również doglądał czy wszystko jest w porządku. Polecam gorąco!

lekarz Arkadiusz Chmiel

Wrzosowa 6 g
Lubin

To lekarz z powołania, wysłucha pacjenta, nie spieszy się, dokładny, uprzejmy, zna się na swojej pracy, godny polecenia i przykład dla innych lekarzy. Bardzo Pana doktora pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Irena Osman

Kardiolog

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Lekarz z powołani !!, uprzejma, cierpliwa, dużo czasu poświęca pacjentowi, uśmiechnięta, z dużym stażem, kompetentna

lek. dent. Dariusz Skoczylas

ul. Wronia 29
59-300 Lubin

Polecam bardzo Pana Doktora bardzo kompetentny lekarz, szczegółowo wszystko wyjaśnia, uspokaja. Ciesze się , że trafiłam na tak dobrego stomatologa.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marian Życzkowski

Gastrolog, Gastroenterolog

Broniewskiego 4 / 4
Lubin

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny. Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne. Pacjentka

lekarz Ewa Januszewska

Alergolog, Pediatra

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

lekarz Jerzy Bijak

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz, kompetentny, przemiły, otwarty na chorego, okazujący choremu swe wysokie umiejętności i serce - Wzór godny naśladowania !
Opinia dodana przez: Ewa Magda

lekarz Elżbieta Szafran-Wieśniak

Przychodnie i Zakłady "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 66
59-300 Lubin

Pani dr Elżbieta Szafran-Wieśniak to lekarka z powołania. Jest kompetentna,skuteczna a przy tym miła, spokojna, uprzejma. Jej stosunek do wszystkich pacjentów jest serdeczny. Polecam do korzystania z usług.
Opinia dodana przez: Waldemar

Paweł Bułacik

Kardiolog dziecięcy

Lubin

bardzo dokładny i kompetentny lekarz ma dobre podejście do dzieci samo badanie usg serca trwało ok25 minut pan doktor dokładnie obejrzał serce tętnice brzuszną zastawki w szyi dziecka(opowiadał i pokazywał dziecku co widzi)

lekarz Danuta Łuczkowska

Internista, Reumatolog

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

dr Małgorzata Wyszyńska

Neurochirurg

słoneczna
Lubin

Witam, jestem po operacji, bardzo się bałam przed ale to co p. doktor zrobiła to nie umiem wyrazić słowami. Bardzo bardzo dziękuję za szybką reakcję na mój ból. Polecam
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Kolerski

Grabowa 41/8
59-300 Lubin

Fantastyczny lekarz. Kompetentny, rzetelny, profesjonalny, empatyczny.Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, trafnie stawia diagnozę i tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie. Cierpliwy, pogodny. Bardzo dobry ortopeda i wspaniały człowiek. Polecam!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Joanna Pelak

Internista, Gastrolog

ulica Odrodzenia 13/9
59-300 Lubin

Nikt mi nie potrafił pomóc, przyszedłem na gastroskopie gdzie opowiedzialem swoje objawy. Pani pelak zasugerowała celiakie, trafnie jestem wdzięczny za uratowanie mnie od ciągłego cierpienia, zaden lekarz ,,gastrolog'' nie wpadł na to a dodam że juz miałem gastroskopie robioną przed tą, trafną. jeszcze raz dziekuje i takich lekarzy potrzeba w tej sluzbie zdrowia a nie ludzi co siedzą w gabinetach za kare.