Lekarze Łuków

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chorób Tętnic i Żył
Przemysłowa 1a
21-400 Łuków

Godny polecenia lekarz, w pełni zaangażowany w każdego pacjenta. Indywidualne podejście do problemu. Specjalista z dużym poczuciem chumoru. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Leszek
{'id': 30348, 'name': u'\u0141uk\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr inż. Magdalena Kaźmierak-Sadło

mgr inż. Magdalena Kaźmierak-Sadło

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Na Zdrowie
Warszawska 4
21-400 Łuków

Z całego serca polecam Panią dietetyk. Przemiła, sympatyczna z ogromną wiedzą I empatią do drugiego człowieka. Pani Magda nie tylko jest świetnym specjalistą ale także genialnym terapeutą. Po wizycie w gabinecie czuje się jakby ktoś dodał mi skrzydeł i dał energię do działania. Nauczyłam się kilka lat temu zdrowo się odżywiać, stań zdrowia zdecydowanie się polepszył, a przy tym kilogramy leciały w dół bez większych wyrzeczeń. Polecam jeszcze raz a ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz PrzemysŁaw Dybciak

Lekarz rodzinny

ODDZIAŁ ZAKAŻNY
Łuków

Poznałam Pana Doktora,gdy towarzyszyłam mamie w Jej wizytach lekarskich w przychodni w Aleksandrowie.Byłam zachwycona podejściem do starszej osoby,prawdziwą troską o zdrowie pacjentki.Zdecydowałam się na zapisanie się do tej przychodni pod opiekę Pana Doktora.Była to najlepsza decyzja-każda wizyta to potwierdzała.Bardzo kompetentny,miły i cierpliwy lekarz zawsze potrafił trafnie wyleczyć dolegliwość.Kiedy niespodziewanie schudłam Doktor uparł się szukać powodu tej sytuacji i dotąd zlecał różne badania,aż w końcu znalazł zupełnie niespodziewaną przyczynę utraty wagi.Od ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Trochim

STOMATOLOGIA dr Joanna Trochim
Dmocha 8/3
21-400 Łuków

Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem. Używa nowoczesnych materiałów i sprzętu. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani dr Joanny Trochim. Polecam każdemu kto poszukuje fachowca a nie naciągacza jakich w łukowie nie brakuje.!!!
Opinia dodana przez: Tomi
Polecam tego lekarza. Jak dla mnie to najlepszy lekarz pediatra w Lukowie - posiada swietne kwalifikacje zawodowe

lekarz Andrzej Wróbel

ulica Spokojna 2a
21-400 Łuków

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Krzysztof Denisiuk

Prywatny Gabinet Lekarski
Pana Tadeusza 48
21-400 Łuków

Świetny lekarz.Gorąco polecam!Uprzejmy,miły i pełen profesjonalizmu.Z każdej wizyty wychodzę zadowolona.
Opinia dodana przez: kasis

lekarz Grzegorz Mikiciuk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
ul. Dr Andrzeja Rogalińskiego 3 (dawna 700-lecia)
21-400 Łuków

Nie był to mój lekarz prowadzący w szpitalu, a jednak poświęcił mi czas. Pochylił się nad moim cierpieniem po operacji. Profesjonalista i miły człowiek zarazem. Udowadnia, że można być empatycznym zawodowcem.

lekarz Tomasz Świniarski

Internista, Hipertensjolog

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Partyzantów 10
21-400 Łuków

Polecam, doktor bardzo mi pomógł. W dzisiejszych czasach ciężko trafić na tak dobrego i profesjonalnego lekarza.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Anna Kołodziej

Kardiolog

ul.Żeromskiego 4 A
Łuków

Pani doktor jest lekarzem kompetentnym stawia trafną diagnozę, po jej zaleceniach objawy ustały, jest bardzo miła. Byłem u Pani na echu serca, i systematycznie się u niej badam
Opinia dodana przez: Kacper

mgr Paweł Szymański

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

dr Dmocha 4a
21-400 Łuków

bardzo skuteczny i konkretny, na pewno wroce jak bedzie cos bolalo...polecam

lekarz Jolanta Fornal

SP ZOZ
Al.Kościuszki
21-400 Łuków

Znakomity pediatra z niezwykłym podejściem do osób niepełnosprawnych. Nie boi się lezyć dzieci z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym i jest zawsze wyrozumiała i miła. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, ale zarazem godną zaufania.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Skrzyński

Internista, Kardiolog

ulica Spółdzielcza 7/4
21-400 Łuków

Dr. Skrzynski jest wspanialym lekarzem kardiolgiem. On, tez zawsze znajduje czas na rozmowę z pacjętem i jego rodzina o chorobie i krokach leczenia bez względu na nawał pracy. Lekarz ten jest wielkij klasy profesjonalistą którego polecamy każdemu szukającemu specjalistycznej pomocy. Temu tez lekarzowi życzymy dużo zdrowia i sił w służeniu tym najbardziej potrzebującym. Podziękowania!
Opinia dodana przez: Ewa Cichosz

lek. dent. Paulina Jazurek-Suchodolska

Gabinet Stomatologiczny Perfect DENT Paulina Jazurek-Suchodolska
ul.Przemysłowa 22A/1
21-400 Łuków

Byliśmy u Pani DR.z dzieckiem. Byliśmy mile zaskoczeni, nasz synek do tej pory nie chciał usiedzieć na fotelu a tu proszę dał wyleczyć dwa ząbki. Pani Dr.ma super podejście do dzieci. POLECAM!

lek. dent. Anna Goławska-Ziomek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczno-Alergologiczna
Międzyrzecka 60
21-400 Łuków

Pani doktor bardzo miła, zna się na tym co robi w końcu nie boję się iść do stomatologa.

lekarz Stanisław Wolanin

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
ulica dr Andrzeja Rogalińskiego 3
21-40 Łuków

Polecam Pana doktora Stanisława Wolanin. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju bardzo rzetelny i dokładny. W razie potrzeby na pewno skorzystam z usług ponownie . Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: LEOKADIA

lekarz Piotr Taras

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLEJARZ"- Przychodnia
Kościuszki 50
21-400 Łuków

Lekarz bardzo dobry, energiczny ze spojrzeniem na wszystkie aspekty choroby. Piotr Taras wiele razy pomógł mi, nawet na wizytę domową przyjehal. Szkoda, że już go nie ma.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Zofia Balawender

kard. Wyszyńskiego 10 lok. 18
21-400 Łuków

Pani doktor jest prawdziwym lekarzem TAKIM z powołania. Zachęcam wszystkich do wizyty- JEŚLI POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEGO OKULISTY TO TYLKO PANI DR.Zofia Balawender

lekarz Grażyna Świderska

Lekarz rodzinny

NZOZ św. Michała
Łuków ul.Sienkiewicza 7A
21-400 Łuków

Cudowna pani doktor. Bardzo kompetentna osoba. Wysłucha, pomoże. Mało jest w dzisiejszych czasach takich lekarzy z powołania. Cieszę się bardzo, że pani jest wśród nas. Dziękuję za wszystko
Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Polecam.