Lekarze Mińsk Mazowiecki

lekarz Marcin Taczalski

Gabinet Prywatny Mińsk Mazowiecki
1 PLM Warszawa 5 lok. 16
Mińsk Mazowiecki

Nie polecam żadnej kobiecie. Miły to on owszem jest lecz nastawiony na zarabianie kasy. O mały włos nie pozbawił mnie możliwości macierzyństwa. Nie powinien wogole leczyć kobiet nie majac pojęcia na jakie zabiegi je wysyła.
Opinia dodana przez: Mar.ka

lekarz Danuta Szostak

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18
05-300 Mińsk Mazowiecki

Jeśli szukacie lekarza z powołania, to ten jest godny polecenia. Pani doktor jest z tych, którzy myślą jeszcze według dawniejszych zasad, w których przede wszystkim liczyło się dobro człowieka, a nie sucha wiedza medyczna i zimne przedmiotowe traktowanie pacjenta jak obiektu do badań. W obecnych czasach polecam a nawet wręcz zalecam opiekę pani Danuty na wszelkie neurologiczne przypadłości.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Krzysztof Zydlewski

05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylam. Swietna opieka, mnostwo cierpliwosci i odpowiedzi na kazde pytania rowniez te 'glupiutkie' :) polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Joanna Olko

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniale, profesjonalnie, delikatnie. U p. Doktor leczę się od lat. Do gabinetu wchodzę z przyjemnością i przeświadczeniem, że zostanie mi udzielona pomoc na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Grudziński

05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepszy specjalista z chirurgii. Lekarz rozpoznał zmianę dysplastyczną i usunął ją podczas gdy dermatolodzy bagatelizowali zmianę o wymiarach 2,5 x0,6 cm . Zabieg przeprowadzony szybko, profesjonalnie i bez komplikacji. Dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Sylwia Szmarowska

Aldent
Budowlana 9 lok 2
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani Szmarowska jest najlepszym dentystą, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko zawsze jest miła i wszystko ładnie tłumaczy, ale też pomaga dodatkowo i nie bierze za to pieniędzy. Już dwukrotnie chorowałam na zapalenie dziąseł i przy okazji borowania dostałam w pakiecie opatrunek na chore dziąsła. Naprawdę polecam, bo jest to bardzo rzetelna osoba!

lekarz Leszek Oklesiński

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz zdecydowanie warty polecenie. Czułem się bardzo zaopiekowany i Pan Doktor wyróżniał się swoją uprzejmością i troską na tle innych lekarzy szpitala Południowego w Warszawie. Pomimo zaawansowanego stanu mojej choroby zostałem wyleczony szybko i profesjonalnie. Każdy kontakt z lekarzem odbywał się w miłej atmosferze i pomimo dużej ilości obowiązków czułem się odpowiednio poinformowany.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Cezary Walczyński

Stomed Sp. z.o.o.
Olsztyńska 2
05-300 Mińsk Mazowiecki

Rewelacyjny Lekarz i wspaniały człowiek - operował mi obydwa biodra - mam 53 lata - wracam do sportu, czuję się jak 20-latek - Jeśli operacja w Otwocku to u Doktora Walczyńskiego !
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Karolina Szymońska

05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza z najlepszych. Lekarz z powołania. Dokładna, sympatyczna, z podejściem zarówno do dziecka jak i rodzica. Polecam
Opinia dodana przez: Monika

mgr Magdalena Pochmara

Neurologopeda

ul.Konstytucji 3Maja 2a lok.3
05-300 Mińsk Mazowiecki

Naprawdę fantastyczna kobieta!Jestem bardzo zadowolona.Polecam
Opinia dodana przez: bobas

lekarz Marta Florea

Klonowa 27/50
05-300 Mińsk Mazowiecki

Serdecznie polecam. Moja pierwsza wizyta ciążowa przebiegła bardzo sprawnie, mogłam dopytać o wszystko. Zawsze odczuwam stres przy wizytach lekarskich ale kolejną odbędę już bez strachu. Bardzo dziękuję i Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Magdalena Pochmara

Logopeda

ul. Mireckiego 11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam,żałuję że nie trafiliśmy do tej pani wcześniej ( dziecko ma 2i 4 m) dotąd otrzymywałam zdawkowe informacje, w tym gabinecie otrzymaliśmy konkretne zalecenia i ćwiczenia. Przyjechaliśmy do Mińska z daleka ale było warto.

lekarz Joanna Wichrowska

Anestezjolog

05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani Doktor bardzo profesjonalna , konkretna , sympatyczna . Dziękuję za poświęcony czas i rzetelną informację . Polecam !

lek. dent. Kornel Krasny

Chirurg stomatolog

ul. Mireckiego 11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pan Doktor usunął mi ósemki. Bezboleśnie, bezstresowo. Wyjaśnia w trakcie zabiegu co będzie robił. Udziela też dokładnych informacji jak postępować po zabiegu. No i jest bardzo uprzejmy, sympatyczny. Wprowadza taką atmosferę że nie sposób się denerwować. Polecam. Polecam. I jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Bolesław Pasik

05-300 Mińsk Mazowiecki

Życzliwy dla pacjentów , umie słuchać , olbrzymie doświadczenie , doskonale tłumaczy chorobę i leczenie.Zawsze ma czas dla pacjentów.
Opinia dodana przez: HANNA

lek. dent. Arlena Tułodziecka

ul. Cicha 12/39
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Profesjonalistka w swoim zawodzie. Ma podejście do dzieci jak i starszych pacjentów. Leczę się u niej już kilkanaście lat całą rodziną i jestem bardzo zadowolony z wyników leczenia. Polecam każdemu takiej pani stomatolog.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Mariusz Mazur

ul. Stefana Czarnieckiego 2b
05-300 Mińsk Mazowiecki

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lekarz Adam Dorobek

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji ...
Opinia dodana przez: Piotr

Wojciech Szczepański

Gabinet Lekarski
Mińsk Mazowiecki

Uwielbiam tego lekarza .idziesz i czujesz jakbyś znała go od lat.wszystko tłumaczy ,pokazuje na badaniu USG jest wesoły,zabawny ,ma fantastyczne podejście do pacjentek. Polecam wszystkim wszystkim mamą .wychodząc z gabinetu mając Wszystko wyjaśnione zero niejasności . Jak kiedys zdecyduje sie na trzecią ciążę uderzam do Pana doktora .serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Grzegorz Bańka

Lekarz rodzinny

Olsztyńska 41/24
05-300 Mińsk Mazowiecki

Dr Grzegorz Banka nigdy nie odmówi przyjęcia pacjenta, ( a na Ich znacznie więcej niż każdy inny lekarz, ) , pomimo, że jest bardzo zmęczony, toteż fakty wskazują,, że jest najlepszym jakiego spotkalam