Usg

Wolny termin: 22 Lut o 14:00. Sprawdź inny.
Angiolog Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

Angiolog, Internista

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzecka 67c/u11
Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 26 Lut o 15:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
Tarnówka

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Opinia dodana przez: Beata
Wolny termin: 1 Mar o 11:00. Sprawdź inny.

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Ginekolog położnik, Ginekolog

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzecka 67c/u11
Grzegórzki, Kraków

Polecam z całego serca Panią doktor ! Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale i bardzo dobrym człowiekiem. Potrafi wysłuchać, po kolei tłumaczy co robi podczas badania, odpowiada na wszystkie pytania. Dziękuje Pani doktor :)

Opinia dodana przez: Lena
Ginekolog Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
Gocław, Warszawa

Lekarz naprawde godny polecenia. Bylam na oddziale w Piasecznie i od tamtej pory na wizyty chodze regularnie. Doktor jest sympatyczny i widac ze wie co robi. Polecam!

Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza
USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Ewelina Monika Górska

Neurolog, USG

Centrum Neurologiczno-Diagnostyczne Ewelina Górska
ul. Stołeczna; Białystok
Białystok

Wolny termin: jutro o 16:10. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. W każdym calu profesjonalna. Podejście do pacjenta też bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam!

Wolny termin: jutro o 18:30. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 21 Lut o 15:30. Sprawdź inny.

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

nie wiem co pacjenci mają do zarzucenia Panu doktorowi, po pierwsze jest tylko człowiekiem jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, fachowiec świetny, zawsze znalazł dla mnie czas nawet jak był zabiegany, to szpital kliniczny więc i oczekiwania inne.
Jeśli chodzi o mój przypadek zabieg przeprowadzony błyskawicznie i wszystko ok. Jeśli jeszcze kiedyś będę miała problemy z ręką na pewno udam się do właśnie Pana doktora.

Opinia dodana przez: Maria