Lekarze Nowy Tomyśl

Dietetyk

Wyspa Urody
ul. 3 Stycznia 35
64-300 Nowy Tomyśl

Nie mogłam się doczekać spotkania z Magdaleną (powrót z urlopu macierzyńskiego)!PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TAK TUPAŁAM NOGAMI - MARKETING SZEPTANY MÓWIŁ "MAGDA CI POMOŻE" Jest to moje kolejne podejście w walce - nie tyle z wagą, co z pamiętaniem o jedzeniu w dzień a nie obżeraniu się w nocy. Magda idealnie dostosowała - jadłospis zarówno do upodobań spożywczych jak i systemu pracy! Jej podejście do "Walczących" to pełen profesjonalizm. *NIESPÓŹNIONA ...
Opinia dodana przez: Dorota

Sebastian Szurkowski

64-300 Nowy Tomyśl

Dzisiaj pierwszy raz miałam przyjemność poznać i zasięgnąć porady Pana Doktora i jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo miły, sympatyczny, konkretny, budzący zaufanie i z dużą wiedzą lekarz. Czułam się bardzo swobodna i mimo swoich ciężkich schorzeń wyszłam pozytywnie nastawiona.

lekarz Przemysław Minge

Kościuszki 54
Nowy Tomyśl

Polecam Pana doktora Minge, iż jest bardzo dobrym chirurgiem i interesuje się pacjętem na oddziale.

lekarz Anna Cisek

Lekarz rodzinny

PANACEUM

To prawdziwy lekarz z powołania . DZIĘKUJĘ

lek. dent. Małgorzata Kerste - Kowalska

JulianaTuwima 5
64-300 Nowy Tomyśl

Pani stomatolog to bardzo miła i kontaktowa lekarka. Już w czasie pierwszej wizyty dostrzec można jej profesjonalizm - precyzję, skupienie na pacjencie i ogromną życzliwość. Zarówno w trakcie badania, jak i leczenia, jest bardzo dokładna, delikatna i zaangażowana. Przez cały czas kontroluje samopoczucie pacjenta, stwarzając jednocześnie bardzo miłą i pogodną atmosferę. W sytuacjach nagłych Pani doktor zawsze znajdzie najszybszy termin,aby pomóc pacjentowi - czego sama doświadczyłam. Wizyty w gabinecie rozpoczynają ...
Opinia dodana przez: OlaS.

dr Jan Ilkowski

Neurolog

Nowy Tomyśl

Po kilku latach męki trafiłam do Pana Doktora. Na pierwszej wizycie skierowanie na oddział a tam szybka diagnoza i wdrożenie leczenia. Mój stan zdrowia polepszył się o 1000%! Wreszcie czuję, że żyję! Polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Natalia P.

lekarz Mikołaj Biłusiak

Medyczne Centrum ZDROVITA
ulica Zbąszyńska 9
64-300 Nowy Tomyśl

Lekarz miły,obrze zdiagnozowany problem po przepisaniu leków ból minął. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Mikołaja
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Jacek Grabias

64-300 Nowy Tomyśl

Lekarz uprzejmy,wyjaśnia wszystko dokładnie, odpowiada na każde pytanie.Cierpliwy i z empatią dla pacjenta.Bardzo dobry chirurg.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Maciej Gordon

Anestezjolog

64-300 Nowy Tomyśl

Z ogromną radością chciałbym podzielić się moją niezwykle pozytywną opinią na temat doktora Gordona z Poradni Bólu w Poznaniu. Jako pacjentka tej poradni przez kilka lat, miałam przyjemność doświadczyć profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie, a doktor Gordon w szczególności zasługuje na wyjątkowe słowa uznania. W trudnym okresie mojego życia, kiedy zmagałam się z bólem i cierpieniem, doktor Gordon okazał mi ogromną empatię, zrozumienie oraz wsparcie medyczne. Jego podejście holistyczne, ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jerzy Lamprecht

Reymonta 3
64-300 Nowy Tomyśl

Bardzo miły i konkretny lekarz. Na wszystkie pytania odpowiedział konkretnie i zrozumiale. Pierwsza wizyta i bardzo mile zaskoczona. Polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Edyta Moskalik-Koberling

Lekarz medycyny pracy, Internista

64-300 Nowy Tomyśl

Świetny i miły lekarz, polecam bardzo wszystkim. Wysłucha wszystkiego i zawsze pomoże w trudnej syutacji

lekarz Anna Kunze-Bielecka

64-300 Nowy Tomyśl

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Amgad Elnur Elhag

64-300 Nowy Tomyśl

Żałuję, ze ten lekarz nie przyjmuje w mojej przychodni, lekarz rodzinny ze Zdrovity pan Przemysław K-S ( to jakaś pomyłka z wyborem zawodu) odmówił badań i leczenia, pan Amgad nie miał żadnych problemów z przyjazdem do chorego. Wykonał profesjonalnie pełen zestaw badań - dziekuję.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Bartosz Cybułka

LIVMED Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 2
64-300 Nowy Tomyśl

Wspaniały lekarz, bardzo ciepły, miły i troskliwy wobec swojego pacjenta.W styczniu miałam cholecystektomię czuję się świetnie , bardzo szybko wróciłam do zdrowia.Panie doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję , pozdrawiam i źyczę powodzenia. Polecam wszystkim , pacjentka z Grodziska.

lekarz Teresa Arasimowicz

64-300 Nowy Tomyśl

Pani doktor Teresa jest znakomitym fachowcem w zakresie wysublimowanego pokpiwania z osób z kręgu rodziny; medykiem też jest znakomitym od hodowli białych myszek.
Opinia dodana przez: Stach

lekarz Rafał Kocyłowski

64-300 Nowy Tomyśl

Bardzo dobry Specjalista. Wizyta w przyjemnej atmosferze, doktor wszystko spokojmnie tłumaczy. Polecam z całego serca.

lekarz Mariola Grzemba-Buda

64-300 Nowy Tomyśl

Konkretną osoba, konkretna diagnoza. Fachowa. Polecam Panią Doktor. Chodzę od niedawna żałuję, że wcześniej nie znałam Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Kinga Czubińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Witosa 3 m. 3
64-300 Nowy Tomyśl

Jestem bardzo zadowolona z Pani z wykonanej protezy i polecam innym klientom.Pacjentowi doradza i pokazuje jak będzie wyglądać proteza u pacjęta.

lek. dent. Zbigniew Szymański

Piłsudskiego 36
64-300 Nowy Tomyśl

Polecam doktora, wszystko spokojnie wytłumaczy, leczy bez bólu, mam zaufanie do doktora. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: MJ

lekarz Jakub Szrama

64-300 Nowy Tomyśl

Serdecznie polecam Pana doktora! Jeden z niewielu przy którym mialam wrażenie ,że wie o co mi chodzi.
Opinia dodana przez: Paulina