Lekarze Przeźmierowo

lek. dent. Dorota Handschuh

Protetyk, Stomatolog

62-081 Przeźmierowo

Dr Dorota to wysokiej klasy specjalista. Niesamowicie sympatyczna, z doskonałym poczuciem humoru. Świetny kontakt sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Maria Tamulska

Neonatolog, Anestezjolog

Piaskowa 24
62-081 Przeźmierowo

niesamowite , profesjonalizm i prosta ludzka życzliwość , to dziś raczej niespotykane . Z wielkim uznaniem i szacunkiem ...dziękuję

lekarz Tomasz Wierzbicki

Med- Lux Sp. z o.o.
ulica Rynkowa 63
62-081 Przeźmierowo

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Izabela Luberda - Dolata

62-081 Przeźmierowo

Bardzo dobry lekarz i przejmuje się pacjentem , liczy się dobro pacjenta zawsze chętnie pomaga , odpowiada na wszystkie pytania i poświęca czas pacjentowi. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Marek Baliński

Kardiolog

62-081 Przeźmierowo

Wspanialy specjalista, sympatyczny czlowiek. Polecam kazdemu, nawet zdrowemu

dr Małgorzata Remlein

Psycholog

62-081 Przeźmierowo

Byłem na kilkunastu wizytach i to pomogło. Trudno mi było się wybrać do psychologa, bo w zasadzie mój problem to był bardziej seksuologiczny. No ale wyszukałem w internecie w zasadzie przez przypadek panią Małgosię, bo też zajmuje się działką seksuologiczną. A ja miałem problemy z erekcją. Nagle posypało mi się trochę spraw w życiu w zeszłym roku (kryzys w mojej firmie i takie tam zawodowe tematy) no i w sprawach ...
Opinia dodana przez: Adrian

dr Piotr Cieśliński

Urolog

62-081 Przeźmierowo

Pan Dr. Piotr Cieśliński jest lekarzem godnym polecenia wszystkim pacjentom chorującym na schorzenia urologiczne, to doskonały fachowiec i praktyk, posiada szeroką wiedzę także o nowych metodach leczenia, a przy tym jest sympatycznym człowiekiem z przyjacielskim podejściem do pacjenta. Do dr Piotra Cieślińskiego trafiłem kilka lat temu z powodu pogorszonych wyników PSA. Z problemem prostary dr. Piotr Cieśliński poradził sobie bardzo szybko lecząc mnie farmakologicznie. Jestem pod stałą kontrolą i aktualnie ...
Opinia dodana przez: Romuald

dr Robert Szymański

Traumatolog, Ortopeda

62-081 Przeźmierowo

Bardzo dobry specjalista i uprzejmy człowiek. Słucha pacjenta. Dokładnie wszystko tłumaczy. Odpowiada na ew. pytania. Nie spieszy się. Dodam, że byłem na wizycie refundowanej NFZ. Polacam!
Opinia dodana przez: Daniel

dr Teresa Smukowska

62-081 Przeźmierowo

rewelacyjna pani doktor dzis znalazlysmy sie u niej przypadkiej z racji skierowania w trybie pilnym potraktowala mnie i corke bardzo milo fachowo wszystko wytlumaczyla dala skierowania na konkretne badania za tydzien wracamy
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Kuczyńska-Pawlicz

ulica Kwiatowa 54
62-081 Przeźmierowo

świetna lekarka, bardzo kompetentna, odratowała ucho, które na skutek leczenia przez inną Panią laryngolog mocno ucierpiało

lekarz Małgorzata Cholerzyńska

Lekarz rodzinny

Med- Lux Sp. z o.o.
ulica Rynkowa 63
62-081 Przeźmierowo

Lekarka doskonała. Uprzejma, kompetentna, ładna. Leczy dorosłych i dzieci z dobrym skutkiem, jesteśmy wszyscy zadowoleni.

dr Jacek Zielke

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

62-081 Przeźmierowo

NIc dodać nic ująć. Lekarz bardzo cierpilwy, dokładnie tłumaczy chorobę, a przy tym bardzo uprzejmy, naprawdę ugodny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Niego.

dr n. med. Piotr Dąbrowski

MED-LUX
RYNKOWA 63
62-082 Przeźmierowo

Mega fajny i kompetentny lekarz, uprzejmy, miły wysłucha do końca, zwraca uwagę na całokształt objawów i potrafi je dobrze połączyć. Cudowny człowiek, dobrze wytłumaczy schorzenie i dobierze odpowiednie leczenie. Warto mu zaufać! Na pewno pozostanę przy tym lekarzu, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Nina Błaszczyk

Michał Wawrzyniak

Gołębia 11
62-081 Przeźmierowo

kompetencje na 5 chociaż nie posiadam wykształcenia kierunkowego aby oceniać wiedzę czy umiejętności. Jest to jednak jedyny stomatolog, który od momentu odebrania telefonu wzbudził moje zaufanie. Nie zawiodłam się i polecam każdemu kto szanuje siebie, swój czas i pieniądze bo nie każdy stomatolog jest uczciwy. Wkrótce kolejna wizyta i z uśmiechem tam wracam.

lekarz Wojciech Gruszka

62-081 Przeźmierowo

Najlepszy ortopeda na świecie. Polecam wszystkim bardzo mocno! Wysyła na wszelkie możliwe badania, bardzo dociekliwy. Przy tym bardzo życzliwy.
Opinia dodana przez: MaJa

lekarz Dorota Gajewska

Dermatolog

62-081 Przeźmierowo

Pani doktor wreszcie znalazla przyczynę,żaden inny lekarz nie wysłał mnie na dalsze badania ,które dotarły do sedna.A z moim problemem walczę już niestety 20 lat.Pani doktor unika standardowego leczenia w moim przypadku były to sterydy itp.,ma swoje metody -prób i błędów, co tydzień chciała zob.rezultat.Dodam,że leczenie odbyło się na NFZ.

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

62-081 Przeźmierowo

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Iwona Drzazga

Radiolog, USG

62-081 Przeźmierowo

Polecam, bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe objaśnienia o przebiegu badania i omówienie wyników
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wojciech Mańkowski

Lekarz medycyny pracy

62-081 Przeźmierowo

Lekarz bardzo nieprzyjemny, wyszłam z gabinetu z łzami w oczach. A dlaczego? Ponieważ mój pracodawca dał jeden dokument za dużo! Lekarz zwracał się do mnie poniżającym tonem, nie zapytał o NIC co dotyczy zdolności do pracy, tylko zmierzył ciśnienie i nawet nie udzielił informacji jakie ono było. Jeżeli jeden, zbędny papierek wyprowadza lekarza z równowagi to coś jest nie tak, bardzo mi przykro i z pewnością nie skorzystam kolejny raz ...
Opinia dodana przez: Oliwia

prof. dr hab. n. med. Alicja Grzegorzewska

Nefrolog

62-081 Przeźmierowo

Lekarz nefrolog, profesor, osoba bardzo kompetentna., doświadczona, z ogromną wiedzą. Kompleksowo i rzetelnie podchodzi do pacjenta i jego stanu zdrowia. Jasno tłumaczy przyczyny, objawy i skutki choroby oraz metody jej leczenia i konieczne zachowania pacjenta. Zawsze poświęca tyle czasu, ile wymaga badanie i rozmowa z pacjentem. Jest wyjątkowo uprzejma, ale też konsekwentnie prowadzi leczenie. Jestem pacjentem Pani Profesor od 15 lat, dlatgo polecam wszystkim, którzy oczekują godnego zaufania lekarza.
Opinia dodana przez: Józef