Lekarze Pszczyna

Kardiolog

MED & EST
ul. Ks. Bp. Bogedaina 41
Pszczyna

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor
Opinia dodana przez: Bozena

Rafał Nielaba

MEDICA SPACE
ul. Katowicka 55
Pszczyna

Drodzy Państwo, chcąc poprawić sobie humor i rzecz jasna stan uzębienia (choć zaczynam się zastanawiać, co bardziej na mnie wpływa) - zalecam udać się do gabinetu stomatologicznego w Pszczynie, przy Kościuszki. Przyjmuje tam znakomity duet. Mianowicie: Pan Rafał Nielaba oraz prawa ręka Pana Doktora, Pani Bogusia. W gabinecie owej dwójki można odnaleźć tylko i wyłącznie: profesjonalizm, fachowość, wysoką kulturę osobistą i gwarancję najwyższej jakości. Ja, opuszczam gabinet w wyśmienitym humorze, ...
Opinia dodana przez: J.K.

lekarz Daria Błaszkiewicz

Neurolog

Medest s.c. W.Święch, M.Mochuł
ul. ks. bp. Bogedaina 41
43-200 Pszczyna

Pani doktor godna polecenia profesjonalizm i podejście do pacjenta w 100%.Miła usmięchnięta .konkretna .Pani doktor jest wzorem lekarza Dziękujemy bardzo .G.P.Janik
Opinia dodana przez: grazyna

Katarzyna Jakut

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital w Pszczynie
43-200 Pszczyna

Z porad dr Katarzyny Jakut korzystam już kilka, jak nie kilkadziesiąt lat. Skutecznie wyleczyła mnie z nałogu, z którym walczyłem od bardzo długiego czasu. Niebywałe, że zawsze jest uśmiechnięta, wszystko spokojnie potrafi wytłumaczyć pacjentowi. Wiedza medyczna i podejście do chorych godne polecenia. Cieszę się, że Pani dr otwarła swój własny gabinet Centrum Zdrowia YAKUMED w Pszczynie na ul. Antesa 7 obok dużego sklepu handlowego.
Opinia dodana przez: Łukasz

mgr Piotr Kotajny

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia Piotr Kotajny
Złota 10
Pszczyna

Miałem okazję pracować z Panem Piotrem po rekonstrukcji ACL. Moim zdaniem super. Pracuje teraz w Klinice Św. Łukasza w Bielsku. Ja gram po zabiegu w piłkę i kolano trzyma bardzo dobrze. Jest na bierząco z wiedzą i umiejętnościami i to widać. Polecam

lekarz Bogusława Lipniak-Przybyło

Psychoterapeuta

Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna
Pszczyna

Do Pani Doktor trafiłam 4 lata temu i uczęszczałam na terapię 1,5 roku. Był to czas, który mimo wielu zaburzeń i ówczesnych problemów wspominam dobrze i bardzo żałuję, że już nie chodzę do Pani Doktor. Jest ona ciepłą osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Wiktoria
Dr. Marek Czyż wspaniały i uprzejmy lekarz polecam w 100 %"". Bardzo dziękuję za szybką diagnozę i pomoc 👍Polecam Najlepszy Chirurg jakiego znam👏

lek. med. Nikodem Przybyłko

Neurochirurg

ZL-D CUM PRZYCHODNIA - NEUROMAG
Ogrodowa 27B
43-200 Pszczyna

Pierwszy raz byłam u pana doktora. Wizyta przebiegł profesjonalnie i sympatycznie.Przeanalizował mój rezonans i postawił diagnozę .Lekarz znający się na swojej pracy .Dlatego zdecydowałam się być zoperowana przez pana doktora .Bardzo polecam dr.Nikodema Przybyłko .
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Jacek Machalica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pszczyńska Spółka Lekarska "MEDICES" Sp. z o.o.
ulica Sokoła 2
43-200 Pszczyna

Super specjalista. Bardzo uprzejmy lekarz odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Po jego operacji żylaków prawej nogi w 2018 r ani śladu po zabiegu.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Agnieszka Antes-Kuliga

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbożowa 7
43-200 Pszczyna

Jak dla mnie PERFEKCJA jakość usług doskonała, od kilku lat lecze zęby u pani doktor i wszystko jest na najwyższym poziomie no i cena dużoooo niższa niż u innych. Pani doktor zwraca wyjątkową uwagę na to by pacjenta nic nie bolało- dla mnie wzór delikatności i podejścia do pacjenta. POLECAM
Opinia dodana przez: Tomek

dr Maria Garbocz

Diabetolog

NZOZ DOKAWA
43-211 Pszczyna

Pani doktor budzi zaufanie .Tłumaczy wszystko o co chodzi w danej chorobie spokojna i uprzejma .Polecam

lekarz Roman Zapała

Musioła 4
43-200 Pszczyna

Dr Roman Zapała jest jednym z nielicznych lekarzy,którzy pacjenta traktują jak partnera i przyjaciela!!Rozmowa z NIM uspokaja psychicznie i pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość!! Wizyta u dr Zapały zawsze mnie buduje!!UFAM MU !!JEST MOIM ANIOŁEM STRÓŻEM!!!

lekarz Renata Smok-Ptaszyńska

Gastrolog

nie wiem
43-200 Pszczyna

Bardzo dobra specjalistka w swojej dziedzinie naprawde polecam wszystkim którzy mają problemy z żołądkiem jest uprzejma i naprawde zajmuję się chorym tak jak się należy.Beata Bac z Pszczyny
Opinia dodana przez: Beciusia

lekarz Grażyna Skulska

Medest s.c. W.Święch, M.Mochuł
ul. ks. bp. Bogedaina 41
43-200 Pszczyna

Wspaniała, miła, życzliwa. Nigdy nie odmawia pomocy. Takich doktorów to ze świeczką szukać! Cudowna osoba!
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Dariusz Fuchs

Rehabilitant

Ośrodek Zdrowia Symetria
43-200 Pszczyna

Pan Darek już dwa razy skutecznie przeprowadził kompleksową rehabilitację mojego kręgosłupa. Jego wiedza teoretyczna i praktyczna jest znakomita, i intuicję też ma nieomylną

lekarz Andrzej Wojciechowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Ginekologiczno-Położnicza i Internistyczna
Złocieni 10
43-200 Pszczyna

świetny lekarz,miły, wszystko wyjaśnia,bardzo polecam, super się mną zajął

lekarz Mirosława Bogocz

Neurolog

ulica Katowicka 112
43-211 Pszczyna

Bardzo dziękuję za okazaną troskę, empatię, diagnostykę oraz koordynację całego procesu leczenia. Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Jarosław Rakoczy

"Adent" Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej
ks. bp. Bogedaina 2
43-200 Pszczyna

Pan Jarosław Rakoczy to lekarz nie z zawodu, tylko powołania. To dobry człowiek i doskonały specjalista.

lekarz Tomasz Kowalski

Internista, Kardiolog

ulica Batorego 25/9
43-200 Pszczyna

Jestem pacjentem Pana doktora prawie 10 lat. Mam pełne zaufanie i każda wizyta kontrolna co pół roku powoduje, że mimo przeżytego zawału, czuję się bardzo dobrze, za co chcę tą drogą dodatkowo podziękować. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Lilianna Jastrzembska

Optyk OKULUS
Chrobrego 19
43-200 Pszczyna

Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna