Lekarze Skawina

Endokrynolog

Serwis Medyczny "SKAWIMED"
29 Listopada 10
32-050 Skawina

Nareszcie mój problem został rozwiązany! Oceniam wizytę u Pani Doktor na ogromny plus. Polecam każdemu, kto potrzebuję naprawdę dobrego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Damian Flisak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Flisak Rehabilitacja i Fizjoterapia
29 listopada 9
32-050 Skawina

To był mój drugi cykl wizyt u Pana Damiana. Pierwszy raz byłem kilka lat temu z problemem związanym z mięśniami na wysokości kręgosłupa lężwiowego - byłem na dwóch wizytach i pomogło, do tej pory nie odczuwam problemów. W tym roku miałem dość skomplikowane złamanie kości piszczelowej (operacyjne zespolenie) i o pomoc zwróciłem się do Pana Damiana. Myślę że najlepszą rekomendacją będzie to że postawił mnie na nogi, to dzięki nimu ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Beata Frączek-Błachut

Radioterapeuta

32-050 Skawina

Byłam u Pani Doktor na na wizycie w prywatnej przychodni w Onkointegrze. Jestem pozytywnie nastawiona . Nie dość że wszystko wytłumaczyła odnośnie postępowania onkologicznego, to jeszcze zaproponowała solidne wsparcie onkologiczne . Zajmuje się też leczeniem wspomagającym w onkologii .Ma dużo kursów i uprawnień zdobytych w zagranicznych klinikach ( wiele dyplomów w gabinecie) . Pierwszy raz spotkałam się z tym, aby onkolog tak dużo wiedział o innych metodach leczenia jak naturopatia, ...
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Maciej Stanuszek

Stomatolog, Periodontolog

Proper Dent
ul. Krakowska 19A
32-050 Skawina

Doskonały specjalista z niespotykanym wręcz podejściem do pacjenta. Dr. Maciej to przede wszystkim lekarz z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że czerpie niezwykłą satysfakcję z wykonywanej pracy, co daje pacjentowi niesamowity komfort przy każdej wizycie. Z wielkim zaangażowaniem planuje i szczegółowo objaśnia, na czym polega zabieg i proces leczenia. Przywiązuje ogromną wagę do każdego szczegółu. To przykład lekarza, dla którego zdecydowanie liczy się jakość wykonanej pracy, a higiena, bezpieczeństwo ...
Opinia dodana przez: Michał

mgr Patrycja Trala

Fizjoterapeuta

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Góra

32-050 Skawina

Bardzo dobry specjalista. Punktualnie. Szybko. Dowcipnie. Polecam. Doktor tłumaczy bez niepotrzebnego komplikowania. Bark odblokowany.
Opinia dodana przez: Michał K.

Beata Baliga-Pach

Słoneczna
Skawina

Pani stomatolog zawsze uśmiechnięta.Do końca wytłumaczy w czym problem.Ciepły,cudowny człowiek.Nie ma sobie równych!Polecam wszystkim.Pozdrawiam swoja ukochaną panią stomatolog.Krzysztof.
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Jagoda Tuchowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii i Psychoedukacji
Korabnicka 7A
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Anna Wojtas

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050 Skawina

Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Kazimierz Borowy

ul. Korabnicka 95 A
32-050 Skawina

Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Na każdej wizycie z największym zaangażowaniem pomaga swoim pacjentom. Jest bardzo dokładny, wszystko chętnie tłumaczy, potrafi wspaniale doradzić. Pan Doktor nigdy nie odmówił mi wizyty, zawsze pomógł gdy byłam w potrzebie. Bardzo Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Edyta Iwaniec-Karlikowska

32-050 Skawina

Pani Doktor Edyta Iwaniec Karlikowska , dziękuję za okazane serce,wrażliwość,troskę i opiekę medyczną podczas pobytu w Klinicznym Szpitalu Wojskowym w Krakowie Jednocześnie życzę dużo sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym ....pacjentka 86 letnia, Alicja z Krzeszowic. Zgadzam się i potwierdzam każdą pozytywną opinię tutaj napisaną
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Kruczek

Genetyk kliniczny, Pediatra

32-052 Skawina

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)

mgr Ewa Nikiel

Psycholog, Psychoterapeuta

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Duża kompetencja mimo młodego wieku. Skorzystałam z kilu sesji psychoterapeutycznych i z pewnością będę kontynuować. Polecam wszystkim w potrzebie.

lekarz Elżbieta Nazim-Zygadło

"SKAW-MED."Spółka z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne i POZ
ulica ks. Popiełuszki 5
32-050 Skawina

Pani Doktor to cudowny człowiek z podejściem do pacjenta. Jest fachowym specjalista, który nigdy nie zapomniał o tymże ma do czynienia z człowiekiem. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor i dziękuję za pomoc okazanie serce 😀
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Barbara Potempa

Dermatolog

Pogotowie Ratunkowe im. Siegfrieda Greinera w Skawinie
NIEPODLEGŁOŚCI 12
32-050 Skawina

Piszę w imieniu swojej babci, która jest bardzo zadowolona z wizyty u Pani lekarz dermatolog Barbary Potempy. Wizyta była w Ośrodku Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej. O wiele mniejszy ból, skóra o wiele lepiej wygląda, nogi babci nareszcie wracają do zdrowia. Poprawy naturalnie nie ma z dnia na dzień, bo gojenie się ran wymaga czasu, lecz poprawa jest bardzo duża i widoczna. Pani lekarz trafiła ze zleconymi badaniami oraz z diagnozą ...
Opinia dodana przez: Piotr Marasek

lek. dent. Danuta Grocholska

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050 Skawina

Pani Doktor na piątkę z plusem. Bardzo dokładna, przesympatyczna i delikatna w swoim fachu. Wyleczyłem dzięki niej wszystkie swoje zęby które były już w oplakanym stanie. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Piotr Szybiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Gabinet
Tyniecka
Skawina

Lekarz do którego mam duże zaufanie,bardzo dokładnie bada, zawsze wszystkie moje wątpliwości dogłębnie wytłumaczy bardzo dba o swoich pacjętów .Poświęca dużo czasu pacjentom jest bardzo uprzejmy.Jako pacjent z chorobą nowotworową czuję się bezpiecznie jest kompetentny Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Anna Bestyńska-Krypel

Pulmonolog, Internista

Centrum Stomatologii "SKAWDENT"
ks. J. Popiełuszki 2a
32-050 Skawina

Pani doktor Anna Besdyńska-Krypel to wysokiej klasy specjalista. Nie ogranicza czasowo wizyty, poświęca dużo uwagi pacjentowi. Przekonuje do szczepień przeciw Covid-19, wysuwając wiele argumentów. Godna polecenia, szczegółnie dla pacjentów po przebytej chorobie Covid-19. Doktor z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

ul. Łanowa 41E
32-050 Skawina

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Janusz Świerczek

ulica Hallerów 5
32-050 Skawina

Jestem pod wrażeniem profesjonalności, zaangażowania i bardzo dobrego podejścia do pacjenta. Świetny lekarz !