Wielkopolskie Usg

Czy chodziło Ci o lekarzy:

None
Rzgowska 317/7
Łódź

Wolny termin: 22 Sty o 15:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
Tarnówka

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Opinia dodana przez: Beata
USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

USG Turek lekarz Patryk Wodziński

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
Turek

Wspaniały lekarz, który ma w sobie dużo empatii i jest bardzo dobry w tym co robi. Stworzony do tego zawodu i pełen pozytywnej energii. Kiedy idę na wizytę wiem, że oddaję się w dobre ręce i Pan Doktor zawsze trafnie zdiagnozuję chorobę. Zasługuję on na szacunek i zaufanie.

Mickiewicza 12
Kępno

Lekarka godna zaufania i polecenia. Jedna z najlepszych w naszym powiecie. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Przede mną kolejne badanie i 100%pewność iż mogę liczyć na więcej niż niestety u swojego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet USG
Mostowa25/61
Poznań

Kompetentny, uprzejmy i ciepły w stosunku do pacjenta lekarz. Nie uważa się "za Boga" (jak wielu) i okazuje pełny szacunek drugiej stronie. W 100% polecam.

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maciej Hassan-Bartz

Ginekolog położnik, RTG

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

None

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Rolna 3
Kalisz

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

Gabinet USG
Mostowa 25/61
Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia problemów (jeśli faktycznie ich nie ma), co wiem, że jest poparte bardzo szerokim zdobytym doświadczeniem. Profesjonalna, rzetelna i skupiona. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Julia Gwozdowska

Radiolog, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
Gorzów Wielkopolski