Lekarze Włocławek

{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Okulista
                                       lek. med. Marta Lagner

lek. med. Marta Lagner

Centrum Diagnostyczno – Lecznicze Barska Sp. z o.o.
Barska 13
87–800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Lagner. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, badanie jest wykonywane bez pośpiechu, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Paulina W
{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Anestezjolog
                                       lekarz Dominik Daszuta

lekarz Dominik Daszuta

Anestezjolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Wieniecka 49
87-800 Włocławek

Nie jest moją specjalnością pisanie opinii, ale w tym przypadku czuję się zobowiązana zrobić to. Pan doktor Daszuta już dwa razy uratował życie mojemu tacie. Gdyby nie on - pewnie już by go z nami nie było. Jego podejście do pacjenta, ale też do rodziny, jest godne podziwu! W czasach „hejtu” na służbę zdrowia, nieraz niestety uzasadnionego, panu doktorowi nie można zarzucić kompletnie nic. Pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie, cierpliwość, komunikacja, ...
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Okulista
                                       dr n. med. Marzena Anna Krajewska

dr n. med. Marzena Anna Krajewska

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Super człowiek. Miła, kompetentna, fachowość, rzetelność. Przede wszystkim podejście do dziecka. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Renata Gajęcka

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz
87-800 Włocławek

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

lekarz Grzegorz Józwiak

Neurochirurg

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mariusz Rok

Internista, Reumatolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Aleksandra Nowicka-Staniszewska

Poradnia Dziecięca
Olszowa 3
87-800 Włocławek

Lekarz, który wie, co robi. Kapitalnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Wszystko wytłumaczy. Cierpliwa, spokojna osoba o gołębim sercu i ogromnym potencjale wiedzy wiedzy. Życzę Pani Dr szybkiego powrotu do zdrowia. Dzieci czekają' rodzice również.
Opinia dodana przez: malgoskalady

lekarz Adam Górny

Chmielna 2/4 lok. 5
87-800 Włocławek

ok. tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lekarz Anna Nowakowska

Internista, Lekarz rodzinny

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

lekarz Tomasz Nagala

Wizyty domowe

Włocławek

Lekarz, w którym widać powołanie do tego zawodu, jednocześnie pełen kultury i empatii człowiek. Dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Tomasz Szmajda

Patrycja Lisiecka-Strupiechowska

Indywidualna Praktyka Lekarska
Włocławek

Polecam z całego serca! Pani doktor jest bardzo miła, delikatna, wszystko ładnie wytłumaczy. Jak iść do ginekologa to tylko do Pani Lisieckiej

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

lek. med. Piotr Przybyszewski

Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Bojańczyka 8
87-800 Włocławek

Doktor z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, posiadający ogromną dozę empatii w stosunku do pacjenta, leczę się u doktora od wielu lat i zawsze jest mi pomocny, po wizycie u doktora zawsze jestem optymistycznie nastawiony do życia, dzięki Jego radą, fachowej konsultacji i profesjonalnego podejścia. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr Celmer

lekarz Anna Wawrzonkowska

ul. Pawła Bojakowskiego 2/13
87-800 Włocławek

Kilka lat temu leżałam w szpitalu i ta właśnie Pani doktor zaskoczyła mnie swoją wiedzą, empatią i troską o pacjenta. Teraz poszukuję z nią kontaktu , jako że chętnie podjęłabym się leczenia u TEJ właśnie pani doktor prywatnie . Szkoda ze nie przyjmuje w żadnym ośrodku zdrowia. Bardzo szkoda.
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Katarzyna Michorzewska-Konieczna

Szpital Wojewódzki
87-800 Włocławek

Pani doktor Katarzyna Michorzewska to wspaniały człowiek, niezwykle oddany swoim pacjentom, przy tym bardzo profesjonalny lekarz. (J. Grygowski)

lekarz Aleksandra Zembik

Promienna 19/13
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania dla ,którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Pani Doktor życzę zdrowia.

lek. dent. Piotr Wiśniewski

ulica Kaliska 94/2
87-800 Włocławek

Polecam wszystkim.Jestem pacjetką od wielu lati uwazam doktora za bardzo dobrego i kompetentnego dentyste.Plomby trzymaja się po 10 lat i dlużej .Nigdy nie mialam żadnych powiklan .Jako stomatologa cechuje go dokladnosć ,skrupulatnosc i co dla mnie jest bardzo wazne bezwzgledne przestrzeganie zasad higieny podczas pracy (niektórzy uwazają to za przesadę).Nie jest najtaniej ,ale wole zapłacic i mieć spokój a nie jak niektórzy moi znajomi ,którym plomby od innych dentystów wypadaja ...
Opinia dodana przez: kasia
świetny lekarz, szkoda ,że już niewielu takich