Lekarze Ząbkowice Śląskie

lekarz Olga Pasławska

Psychiatra

''ZDROWIE''sp.j. A.ANTAS,M.TUNIK, M.SIEMIENAS-PALICHLEB, J.POLSZCZUK, A.WŁODARSKI
Wrocławska 23a
57-200 Ząbkowice Śląskie

Witam, pani dr Olga Pasławska jest naprawdę świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem a przede wszystkim pracuję na codzień z pacjentami o różnych zaburzeniach w szpitalu psychiatrycznym co pozwoliło jej zdobyć niezbędne doświadczenie w tym fachu. Do pani Olgi trafiłem z.ciężka deprsją, nie widziałem już sensu życia, miałem myśli samobójcze. Początkowo byłem leczony farmakologiczne, za nim jednak leki zaczęły działać mój stan się pogarszał :-( Pani Olga poświecała mi dużo czasu ...
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej Wellmed
57-200 Ząbkowice Śląskie

Wspaniały, pełen empatii lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny między lekarzem a pacjententem w razie pytań, można w stu procentach liczyć na pomoc. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Joanna Maj

Protetyk, Stomatolog

Św. Wojciecha 4
57-200 Ząbkowice Śląskie

Prawdziwy fachowiec. Wspaniałe podejście do pacjenta. życzliwa, kontaktowa. empatyczna, dokładna, wszystko było w porządku, zasługuje na najwyższe uznanie, lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Fułek

Kwiatowa 40
Ząbkowice Śląskie

Pani doktor bardzo kompetentna!!! Po wielkich zaniedbaniach ze strony poprzedniego ośrodka zdrowia( zareklamuję - "ZDROWIE" Ząbkowice Śl.-dkr.Antas, dkr.Tunik..., po wizycie w szpitalu na wycięciu trzeciego migdała przerośniętego tak, że dziecko zatrzymywało oddech w nocy! Po 3 w roku zapaleniach oskrzeli i zatok! po wizycie pod koniec MAJa z córka w szpitalu z tak złym CRP że dożylnie antybiotyki brała - wczesniej leczona przez dkr.Antas i Tunik syropkami! zdecydowałam sie wkoncu ...

Grażyna Padula

Logopeda

tel 604973078
Młynarska 23
57-200 Ząbkowice Śląskie

Bardzo kompetentna i ciepła osoba. Potrafi wzbudzić zaufanie w dziecku i zachęcić je do ćwiczeń. Dokładnie wytłumaczyła mi, na czym polega problem mojego dziecka i jak będzie wyglądała jego terapia, dostałam także pomocne materiały do pracy z dzieckiem w domu. Bardzo polecam panią Grażynę!

lekarz Michał Charytonowicz

57-200 Ząbkowice Śląskie

Pełen profesjonalizm,wysoki poziom organizacji i prawdziwa życzliwość ludzka. Dziękuję bardzo Doktorowi Michałowi Charytonowiczowi za artystyczne wykonanie korekcji nosa i za poświęcony czas.Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i całego okresu leczenia.Nie była to moja pierwsza operacja nosa,ale pierwsza która przyniosła zamierzony efekt. Z wyrazami szacunku. Emil Rywacki
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Monika Witko-Szłykowicz

Mickiewicza 3 lok. 4
57-200 Ząbkowice Śląskie

Polecam Panią doktor - jest bardzo dokładna, uprzejma i kompetentna. Pracuje ze swoja przesympatyczną mamą i razem tworzą wymarzony team! W gabinecie Pani Moniki czuję się spokojnie, wiem ze nie będzie przykrych niespodzianek! Zdecydowanie polecam! Pozdrawiam. Ewa

lekarz Jerzy Fułek

Internista, Diabetolog

Kwiatowa 40
Ząbkowice Śląskie

O tym jak zaangażowany i rzetelny jest dr Fułek przekonałam się nie raz. Gdy wydawało mi się, że idę „tylko po skierowanie do lekarza rodzinnego” – okazało się niejednokrotnie, że pan doktor sam był w stanie rozwiązać problem i pokierować procesem leczniczym. Zawsze chętny żeby pomóc a świetny kontakt i cierpliwość do moich dziadków już miał na wiele lat wcześniej niż został specjalistą geriatrii. Zdecydowanie godny polecenia i podziwu za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Janusz Orzechowski

57-200 Ząbkowice Śląskie

Uprzejmy profesjonalny cudowny człowiek bardzo dobry specjalista . Podejście do pacjenta z ogromnym zaangażowaniem mój niepełnosprawny syn został zaopiekowana przez doktora na 1000 procent

lek. dent. Renata Joniak

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie

Jestem bardzo zadowolony. Nie mogę się do niczego przyczepić, bardzo solidna i kompleksowa robota, fachowe podejście i dobra cena usług. Serdecznie polecam, leczyłem zęby u wielu, ale pani Renata robi to solidnie jak trzeba. Jak powie, że plomba wytrzyma 10 lat, to to jest prawda. Wiem bo się przekonałem. I nie jest "wymieniaczką zębów na zasadzie wyrwij, wstaw" jak większość dentystów, tylko ratuje ile się da i nie idzie na ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marcin Przybysz

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zastrzyk" s.c.
ulica Ziębicka 6
57-200 Ząbkowice Śląskie

Doktor godny polecenia .Dobrze tłumaczy chorobe ,jest dość bezpośredni ,odstawia leki gdy pacjent zgłasza niepożądane skutki uboczne .Dość sympatyczny.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Radosław Placzek

EMC INSTYTUT MEDYCZNY
Chrobrego 5
Ząbkowice Śląskie

Przede wszystkim jest młody, bardzo luzacki i z poczuciem humoru. Jak na oddziale słychać, że piguły się śmieją to wiadomo kto tam z nimi jest. Co do jego podejścia do leczenia to mam bardzo podzielone zdanie. Mnie akurat coś tam pomógł ale nie do końca. Znajomi twierdzą, że tylko wyciąga kasę (w tym jest mistrzem). "Łatwo" idzie dostać L4.

mgr Katarzyna Grabowska

Logopeda

GABINET TERAPII LOGOPEDYCZNO-PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNEJ "TERLOPEPS"
57-200 Ząbkowice Śląskie

Pani Kasia jest bardzo ciepłym i wrażliwym człowiekiem.Pokierowała nas, powiedziała co i jak, a co najważniejsze wyjaśniła nam problem, który napotkaliśmy na swej drodze. Pomogła nam zdobyć fundusze na całą terapię naszej córeczki (psycholog, neurolog, rehabilitant, alergolog).Specjalista godny polecenia. Mamy już za sobą całą diagnostykę i ze spokojem rozpoczynamy naukę mowy.
Opinia dodana przez: gosik2

lekarz Mirosław Albiński

Ginekolog położnik, USG

57-200 Ząbkowice Śląskie

Super lekarz, takich brakuje w tym kraju.

Arkadiusz Zielinski

57-200 Ząbkowice Śląskie

Pomimo wizyt na fundusz zawsze bylam traktowana bardzo dobrze. Wykonuje bardzo dobrze cesarskie cięcie. Polecam wszystkim moim znajomym !!
{'id': 43166, 'name': u'Z\u0105bkowice \u015al\u0105skie'} Logopeda dziecięcy
                                       mgr Ewelina Szlachta

mgr Ewelina Szlachta

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LOGOPEDA.PL E. Szlachta Gabinet Terapii 888578530
1 Maja 15D
57-200 Ząbkowice Śląskie

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Ewelina kocha swoją pracę i zależy Jej na dobru pacjenta. Jeśli trzeba poświęca swój czas by służyć innym. To się ceni. Polecam
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Jan Wierzchowiec

EMC INSTYTUT MEDYCZNY
Chrobrego 5
Ząbkowice Śląskie

to znakomity ortopeda i lekarz mojom ręke doprowadził do pełnej sprawnosci jest kompetentny i wie co robic naprawde polecam
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Barbara Jakubowska-Szwed

Ginekolog położnik, USG

57-200 Ząbkowice Śląskie

Lekaraka to jedna wielka pomyła nie uprzejma gdy wracałam bo mówię, że jej leczenie nie pomagało to widać było gołym okiem, że jej się to nie podoba nie rozszerzyła mi zakresu badań ( co zrobiła inna lekarka do której się zgłosiłam) z góry założyła jaki to rodzaj infekcji i dawała leki dwa miesiące tak się u niej bez efektów leczyłam nawet już na nie każdej wizycie mnie przebadała nie miła ...

lekarz Nina Hadaś-Grzelka

Kardiolog

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Chrobrego 5
57-200 Ząbkowice Śląskie

Byliśmy dziś u Pani Doktor, ponieważ mama od paru dni bardzo źle się czuła, sugerowaliśmy się super opiniami, niestety trochę się zawiedliśmy, Pani doktor nic nie mówiła a mama musiała się cały czas dopytywać czy wszystko jest dobrze ( było USG), mamy nadzieję że leki dołożone się przynajmniej sprawdzą.Ps.bylismy prywatnie ale nie wiem Pani doktor brakło empatii dziś chyba albo miała zły dzień?😐 nie wiem....
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Robert Seifert

Piastowska 1b
Ząbkowice Śląskie

Świetny specjalista. Gorąco polecam. Duża wiedza. Bardzo uprzejmy. Szczegółowo wyjaśnia przebieg choroby.