Uzupelnianie Brakow Zebowych Protetyka

Wolny termin: 28 Maj o 13:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Wolny termin: 1 Cze o 09:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Stomatolog Katowice lek. stom. Bartosz Nowak

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

Profesjonalizm i doskonała opieka. Miałem przyjemność, dosłownie przyjemność, wybrać się do gabinetu Prodenta na higienizację. Zabieg osuwania kamienia i piaskowanie zawsze było nieprzyjemne lub bolesne. Pani Żaneta zajęła się higienizacją z iście profesjonalnym podejściem, Żadnego niekomfortowego odczucia tak przy usuwaniu kamienia jak i przy piaskowaniu a cena taka jak w moim starym gabinecie... Na własnej skórze a właściwie na dziąsłach, przekonałem się, że warto posłuchać znajomego, który namawiał mnie na zmianę gabinetu. Polecam wszystkim. Pozdrawiam. Adrian

Opinia dodana przez: Adrian
Protetyk Białystok lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Ira
Chirurg stomatolog Zwoleń lek. dent. Ewa  Wrochna