Lekarze Węgorzewo

lekarz Danuta Czaplicka

11-600 Węgorzewo

Pani Doktor Danuta Czaplicka jest wspaniałym lekarzem,stwarza wyjątkowo miłą atmosferę w gabinecie,szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania.Dba o komfort pacjentki w czasie badania.Delikatnie bada co jest bardzo ważne u kobiet w ciąży.Zawsze znajdzie czas dla pacjentki i do każdego problemu podchodzi bardzo poważnie.Ja prowadzę u Pani Doktor drugą ciąże.Jestem zachwycona podejściem do sprawy.Przez co czuję się bezpiecznie i pewnie.W gabinet bardzo czysty i zadbany.Wzorowy Lekarz!Serdecznie polecam!

lekarz Dariusz Baniewski

11-600 Węgorzewo

Doktor Dariusz Baniewski to lekarz jakich jest mało w obecnych czasach, po za tym że jest naprawdę bardzo dobry w swoim fachu to jest jeszcze człowiekiem który wysłucha, doradzi, wesprze. Nie traktuje pacjenta jak kolejny numerek w kolejce tylko poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jestem pacjentem Dr. Baniewskiego od kilku lat i z czystym sumieniem polecam Doktora. To jest lekarz z klasą.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Bogdan Bieglecki

Neurolog

11-600 Węgorzewo

Polecam bardzo miły i kompetentny lekarz wszystko tłumaczy i bardzo szczegolowo bada słucha co pacjent ma do powiedzenia

lek. dent. Magdalena Wawer

Pionierów 3
11-600 Węgorzewo

Profesjonalna, fachowa oraz bardzo miła obsługa całego personelu. Mojej 7 -letniej córce odmówiono przyjęcia z bólem zęba w gabinecie stomatologicznym w Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie, natomiast Pani Wawer nie miała z tym problemu, pomimo licznej kolejki w gabinecie, niezwłocznie nas przyjęła. Dziecko siedziało grzecznie, nagrodzone licznymi naklejkami dzielnego pacjenta. Po wizycie ból zaczął odchodzić a opuchlizna znikać. Bardzo Pani dziękujemy.
Opinia dodana przez: Marta Fiodorowicz

lekarz Rosita Chodubska-Wiszniewska

ulica Wczasowa 1
11-600 Węgorzewo

Polecam Panią doktor,kompetentna ,rzeczowa bardzo miła atmosfera podczas wizyty.Najlepsxy lekarz w naszym województwie.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jolanta Senderak

Wenerolog, Dermatolog

11-600 Węgorzewo

To naprawdę przemiła pani lekarz, która zna się na rzeczy. Polecam ją wszystkim, a jeśli chodzi o wspomniane problemy z rejestracją, to zawsze były tłumy pod poradnią, poprostu trzeba przyjść wcześnie i nie ma problemu z zarejestrowaniem się. A jak ktoś lubi dłużej pospać, to niech nie narzeka na lekarza, tylko nastawi sobie budzik. pozdrawiam

lekarz Tomasz Ofman

11-600 Węgorzewo

Bardzo polecam. Miły, uprzejmy i rozrywkowy. Odpowie na każde zadane pytanie.

lekarz Jarosław Woźniak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Węgorzewo

Bardzo konkretny człowiek, wie co robi i wie jak to robić. Nie bawi się w zbędne szczegóły, które nie wniosą nic do danego przypadku. Polecam bez żadnych zastrzeżeń!

lekarz Rafał Zwierzykowski

11-600 Węgorzewo

Uważam, że pan Doktor, jest osobą bardzo wyrozumiały i uprzejmy, potrafi wysłuchać i zapytać się, szereg obowiązku mając dyżur, znalazł czas na rozmowę, trafił z diagnoza u mego partnera, co spowodowało poprawę zdrowia mego partnera, po dwóch dniach zauważyłam różnice. Pozdrawiam i polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Teresa Dominiak

Lekarz rodzinny

11-600 Węgorzewo

Stanowczo nie polecam, Pani doktor jest wredna, brak współczucia i zrozumienia...

lek. dent. Salomea Brzozowska

Jasna 15
11-600 Węgorzewo

Jest w porządku. Wyleczyła mi wszystkie ząbki bez bólu i krzyku :)

lekarz Luiza Hnat-Dzięgielewska

Szpital Psychiatryczny SPZOZ w Węgorzewie
ulica Bema 24
11-600 Węgorzewo

Pani Doktor to rzetelny profesjonalista w swojej dziedzinie, który po prostu wie jak wykonywać swoją pracę i wdraża sprawdzone metody. Jestem pod jej opieką od trzech lat. Nie pcha pacjenta na siłę w leki, nie stawia pochopnej diagnozy. Gdy diagnoza już jest, wie co jest pacjentowi potrzebne i trafnie ocenia co może się dziać, gdy leczenie nie będzie konsekwentnie realizowane. Stara się przy tym angażować w proces leczenia osoby bliskie ...
Opinia dodana przez: MB

lekarz Witold Tomaszewski

Szpital Psychiatryczny SPZOZ w Węgorzewie
ulica Bema 24
11-600 Węgorzewo

Psychiatra Witold Tomaszewski bardzo niemiły lekarz bez wiedzy o chorobie opowiada z Wikipedii zmusza pacjentów do robienia czegoś wbrew pacjentowi mimo że pacjent powiedział nie nie obchodzi go dobro pacjenta tylko dobro swoich finansów które dostaje za pacjenta i nietylko nie polecam
Opinia dodana przez: Majki

lekarz Joanna Leszkowicz

Laryngolog

11-600 Węgorzewo

J.w profesjonalizm w każdym calu co bardzo cenię sobie u lekarzy. Bardzo trafnie dobrane leczenie i dodam tylko,że nie był pierwszy laryngolog. Niestety nie zawsze to jest jeszcze norma Serdecznie polecam

lekarz Małgorzata Biały

Rehabilitant

11-600 Węgorzewo

Buta i arogancja to jej dewiza , umie swoim zachowaniem doprowadzić pacjenta do łez. STOP TAKIM LEKARZOM!!!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Aleksander Kieres