Filtruj terminy

Lekarze Wenerolog Jelenia Góra

lekarz Ewa Klimowicz

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Pani dr bardzo sympatyczna, zainteresowana chorobą, dokładnie oglądnie, nie obawia się dotknąć. Polecam.
Opinia dodana przez: Ludwika

dr Anna Wawrzycka-Kaflik

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Dermatolog godny polecenia. Profesjonalne podejście do zawodu, do mojej żony w ciąży potrafiła w ciągu kilkunastu minut zorganizować wizytę i to u nas w domu, po telefonie. Jeśli chodzi o moją osobę to doskonale dobrała leki z trudną chorobą skórna, na którą inni lekarze kilka lat szukają. Polecam za profesjonalność, kontakt i oczywiście znajomość zawodu.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Barbara Makarewicz

gabinet prywatny
Plac Ratuszowy 55/3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz o dużym doświadczeniu. Dobrze wyjaśnił mi istotę choroby i wdrożył skuteczne leczenie. Lekarz cierpliwie tłumaczy problemy i odpowiada na wątpliwości pacjenta. Polecam panią doktor.

lekarz Beata Stępień

Dermatolog, Wenerolog

59-540 Jelenia Góra

Kompleksowe podejście Pani Doktor do tematu, bez owijania w bawełnę, przepisane leki działają bardzo szybko i szybko nadchodzi poprawa. Pani Doktor bardzo miła, uśmiechnięta, co też pomaga w leczeniu. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Krzysztof Kwaśny

Przychodnia stomatologiczna
Wojska Polskiego 75
58-500 Jelenia Góra

Nie polecam. Bardzo niekompetentny lekarz. Leczyłam się na trądzik około 2 lat, dostałam dwa antybiotyki i jeden bardzo mocny lek doustny. Lekarz nie zlecił żadnych badań, przedłużał specjalnie leczenie, nic nie pomagało. Okropna strata pieniędzy i czasu. Nie potrafił nigdy jasno wytłumaczyć schorzenia. Temu Panu wyłącznie zależy na pieniądzach i to widać. Robił mi zabiegi, które nijak pomagają w leczeniu trądziku. Był bardzo niedoinformowany, miałam 16 lat, a Pan stwierdzi, ...
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Alicja Lecheta-Prawdzik

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Szybkie przyjęcie osoby niepełnosprawnej, ludzkie podejście i doświadczenie, leki na kieszeń zwykłego człowieka - skuteczna pomoc dziękuję polecam Panią Doktor Alicję Lechetę - Prawdzik
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Cezary Wędzina

Wenerolog

Promed
Różyckiego
58-500 Jelenia Góra

Omijac z daleka, opuchnieta noga, zylaki, bol, "Pan doktor" stwierdzil ze pacjentka wymysla sobie chorobe, odmowil przepisania jakiegokolwiek badania, natomiast potrafil polecic odpowiednia wyciskarke do sokow (co ma piernik do wiatraka???) Po prywatnej wizycie u specjalisty okazalo sie ze pacjentka ma zakrzepice! NIE POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Magda