Filtruj terminy

dr n. med. Jacek Zdybski

Klinika Zdybski
Konrada Wallenroda 4c/6
20-607 Lublin

Panie Doktorze jest Pan wielki!!! Dopiero tydzień leczenia a już ogromna poprawa. Lekarz bardzo sympatyczny, kontaktowy mimo że, wizyta była w ramach NFZ. Co ważne przepisana maść ku mojemu zaskoczeniu kosztowała 6,50 PLN za tubkę a nie jak do tej pory wypisywane po 80 PLN i więcej. I co najważniejsze działa :) Pierwszy lekarz, który zdiagnozował mój problem skórny (do tej pory nikt nie powiedział co to jest) i zaaplikował ...
Opinia dodana przez: Sylwek

Beata Cygan

Dermatolog, Wenerolog

Wojewódzka Przychodnia Skórno-Wenerologiczna
20-078 Lublin

To jedna z najlepszych lekarek, z jakimi miałam do czynienia. Kompetentna, uprzejma, spokojna, odpowiada na pytania pacjenta, życzliwa, zainteresowana problemem pacjenta, wysłuchuje do końca, tłumaczy wiele kwestii. To wielka przyjemność leczyć się u takiego lekarza.

dr hab. n. med. Dorota Krasowska

LuxDerm
Głowackiego 17
20-002 Lublin

Pani Doktor jest osobą i lekarzem z powołania.Lecze sie u niej spory kawał czasu na chorobe skórna i jestem naprawde bardzo zadowolona.Ostatnio miałam nawet problem z cerą i też Pani doktor świetnie sobie z tym poradziła.Leki są drogie co prawda ale to nie jest wina lekarza.Polecam

lekarz Jolanta Miernicka

Fulmana 7 lok. 12
20-492 Lublin

Nie polecam. Poszłam, żeby ktoś kompetentny obejrzał znamiona melanocytarne dermatoskopem, a zostałam wyśmiana, że takich nie mam, a jest ich kilkanaście jak nie kilkadziesiąt

lek. med. Teresa Przygoda

Lekarz medycyny pracy, Dermatolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Nie polecam nieuprzejma, niemiła, nie przejmuje się pacjentem Absolutnie nie polecam omijacie szerokim łukiem

dr Zofia Głębocka-Dudzik

Dermatolog, Wenerolog