Szczecin Wenerolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Ciepła ,serdeczna, bardzo dokładna w badaniu,konkretna - o ogromnej wiedzy medycznej trafne diagnozy byłam u Pani Doktor kilka razy i wiele Jej zawdzięczam wspaniały, mądry lekarz w mojej ocenie najlepszy dermatolog u jakiego byłam.

Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Ewa Tarchalska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ul. Podhalańska 2/2
70-452 Szczecin

Dopiero zacząłem leczyć się u Pani doktor, ale z pierwszej wizyty ożna było poznać, że jest osoba kmpetentną i wzbudzającą zaufanie. Poleam!

dr n. med. Anita Huryń

Dermatolog, Wenerolog

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

byłam u Pani Doktor z Babcią. Babcia jest w bardzo podeszłym wieku - Pani Doktor uprzejmie i cierpliwie wysłuchała babci dolegliwości i leczenie, które zastosowała, pozwoliło zakończyć Babci długie zmagania z chorobą. Gorąco polecam tego specjalistę!

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin

Chodzę już od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona. Mila pani doktor. Wyjasnienie przyczyn i sposobu leczenia

Opinia dodana przez: Elzbieta

Ostrobramska 7/2
Szczecin

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

BARDZO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ. DOBRAŁ WŁAŚCIWE LEKI. ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA PORADĘ, RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE. POLECAM

Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Barbara Kumpin

Dermatolog, Wenerolog

Malczewskiego 10/12
Szczecin

Jako jedyną postawiła trafną diagnozę mojej córce a byłam już z tym problemem u nie jednego reklamowanego dermatologa .Naprawdę polecam z czystym sumieniem .Może wizyta droga ale jak człowiek tak pobiega po kilku niewiele tańszych i nakupi bezużytecznych leków do tego stres i obawa o zdrowie swoje lub dziecka to i tak warto się wybrać raz a konkretnie. Pozdrawiam. Ją byłam u niej w nowo otwartej prywatnej przychodni na ul.staszica w Stargardzie Szczecińskim.

Szczecin

Wspaniala doktor. Wyleczyla najpierw meza, synka, mnie i sporo osob znajomych. Ostatnio zweryfikowala diagnoze wujka -luszczyce ktora stw inny deramtaolog a okazala sie zakazeniem grzybiczym. Przyjmuje na ul. Staromlynskiej. Rzeczowa, mila i dokladna. Szczrze polecam.

Kopernika 3
Szczecin

Bardzo dobry lekarz! Cierpliwa, uprzejma, wytłumaczyła nam wszystko na temat atopowego zapalenia skóry w naszego synka.

Opinia dodana przez: Agaczbu

Gorkiego 4
Szczecin

SWIETNY SPECIALISTA. LECZYLAM SIE U KILKU BEZ POWODZENIA. ONA SZYBKO WYKRYLA PRZYCZYNE MOJEJ CHOROBY I WYLECZYLA SKUTECZNIE. DZIEKI NIEJ PZBYLAM SIE KOMPLEKSOW Z POWODU ZMIAN NA SKORZE TWARZY.