Wenerolog Warszawa

Wenerolog Warszawa dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Trycholog, Dermatolog dziecięcy

ul. Wielicka 38

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: jutro o 19:20. Sprawdź inny. # 3

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Szczerze polecam. Lekarz z powołaniem. Doświadczenie i kompetencje. Traktuje pacjenta po ludzku. To zaszczyt poznac takiego lekarza i takiego czlowieka. Mogę jedynie podziekowac za fachowa diagnozę, wyczerpujące tłumaczenia, okazana cierpliwość i serdecznosc.

Wolny termin: 25 Maj o 10:40. Sprawdź inny. # 4
Wenerolog Warszawa dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Trycholog, Dermatolog dziecięcy

ul. Wielicka 38

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)

Opinia dodana przez: D
Wolny termin: 28 Maj o 16:40. Sprawdź inny. # 5
Wenerolog Warszawa dr n. med. Beata Młynarczyk-Bonikowska

Wolny termin: 28 Maj o 18:00. Sprawdź inny. # 6

Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej
ul. Rumiana 73

Miałam wykonywaną u Pani dr volumetrię. Bardzo miła i ciepła osoba, zabieg wykonany profesjonalnie i jeśli chodzi o stolicę, nie przepłaciłam.

Wolny termin: 29 Maj o 16:20. Sprawdź inny. # 7

Wenerolog Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Dorota Spólnicka

Z czystym sercem i sumieniem polecam tego lekarza. Chyba pierwszy raz spotkałam tak sympatycznego i rzeczowego specjalistę. Podczas wizyty (Lux med) dokładnie wyjaśnił mi wszystkie aspekty leczenia, szczegółowo rozpisał harmonogram, odpowiedział na wszystkie pytania, a przy tym odznaczał się bardzo wysoką kulturą osobistą. Będąc u niego na wizycie czułam, że zależy mu na tym, żeby mi pomóc, a nie na tym, żeby szybko odwalić robotę i przyjąć następną osobę.

Opinia dodana przez: catis katarzyna.iwanska