wieliczka

Marek Woźniak

Chirurg ogólny

Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
Wieliczka

Miałem problem z hemoroidami. Przeszedłem 3 zabiegi Hemoron w odstępach miesięcznych. Przez 2 dni po zabiegach były niewielkie pobolewania. Teraz problem rozwiązany. Mam nadzieję, że na zawsze. Rewelacyjna metoda.

lek. dent. Łukasz Malan

Estetyka Uśmiechu
Klaśnieńska 16
Wieliczka

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

Stomatolog Wieliczka lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog   (+1 więcej)

Miadent Studio

Wieliczka

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Anna Witkowska-Osiecka

Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
Wieliczka

Lekarz z duża wiedzą, mimo młodego wieku z doświadczeniem. Doktor ciągle się uczy. Nigdy nie odesłała mnie bez pełnego wytłumaczenia choroby.

Dietetyk Wieliczka - Kraków mgr inż. Gabriela Nowakowska

mgr inż. Gabriela Nowakowska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna GOJA
ul. Krzyszkowicka 55
Wieliczka - Kraków

Spaniała osoba, świetny fachowiec. Podchodzi do pacjentów z wyrozumiałością. Potrafi dać pozytywny zastrzyk energii. Polecam szczerze Panią Gabrielę !

lek. dent. Małgorzata Baniak

Sienkiewicza 12a
Wieliczka

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

lekarz Danuta Bałaga-Srokowska

WIELMED NZOZ Lekarze Rodzinni
ADAMA MICKIEWICZA 10/CD
Wieliczka

Bardzo profesjonalne podejście....................................................................................................................................................................................... .

lekarz Ireneusz Kościelny

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopalnia Soli "Wieliczka" Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy
ulica Park Kingi 1
Wieliczka

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!

Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Marcin Borowy

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
Wieliczka

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony

Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Lidia Kulawik