Lekarze Wieliczka

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Miadent Studio
Wieliczka

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

Marek Woźniak

Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

lek. dent. Anita Nawrocka

Niepołomska 18
32-020 Wieliczka

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Jestem wybitnie stroniącym i bojącym się pacjentem, ale dzięki Pani Anicie wyleczyłam wszystkie zęby. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, serdeczność i zrozumienie. Polecam całym sercem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Nowak-Ślusarczyk

EXTRAMEDICA sp. z o. o. - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Słowackiego 3/3
32-020 Wieliczka

Najlepszy specjalista dermatologiczny, byłam u wielu natomiast Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo uprzejma, ma ogromna wiedzę i co dla mnie ważne, rozpoznaje swoich pacjentów. Polecam 10/10.
Opinia dodana przez: Hannah

dr Izabela Krystek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

gabinet stomatologiczny
Kokotów 345
32-002 Wieliczka

Polecam, polecam po stokroć ! Nie ma lepszego stomatologa w okolicy, ba w mieście ! Ciepłe i miłe podejście do pacjenta, poświęca swój czas by wyleczyć takiego panikarza jak ja :D

lek. dent. Łukasz Malan

NZOZ Estetyka Uśmiechu Stomatologia
KLAŚNIEŃSKA 16/1
32-020 Wieliczka

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

lekarz Marta Tomalak

DENT AMERICA WIELICZKA
JULIUSZA SŁOWACKIEGO 9
32-020 Wieliczka

Konsultacja okulistyczna oraz badanie dna oka - bardzo przyjemnie i rzeczowo. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie pytania, doradziła jak dalej postępować. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Małgorzata Baniak

Sienkiewicza 12a
32-020 Wieliczka

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

lek. dent. Joanna Dziura

ul. św. Barbary 46/lok.3
32-020 Wieliczka

zabieg usuwania korzenia, cena przystępna. Nawet nie poczułem bólu. Polecam.

lekarz Dorota Żuradzka-Wajda

Internista, Diabetolog

ul. Warzycka 38
32-020 Wieliczka

Bardzo solidna Pani Doktor.Leczę się u niej od dłuzszego czasu. Lekarstwa przepisywane przez Panią Doktor utrzymują mnie w dobrej kondycji.Nie biorę insuliny.Przestrzegam zalecenia Pani Doktor.Polecam innym. Jerzy
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Piotr Ossowski

Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
32-020 Wieliczka

Pan Doktor bardzo ciepły, empatyczny i jest w stanie uspokoić nawet w trudnej sytuacji stara się każda pacjentkę dokładnie dopytać o przebieg i informuje co się dzieje by pacjentka nie była zdezorientowana mi bardzo to pomogło, uspokoiło i wiem co robić a czego nie bardzo bardzo polecam

lekarz Marta Rzepecka

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopalnia Soli "Wieliczka" Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy
ulica Park Kingi 1
32-020 Wieliczka

Jestem zadowolony z wizyty. Wprawdzie kolejka się wydłuża, ale dobrze to świadczy o przeznaczonym dla pacjenta czasie.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Jolanta Gawlik

ul. Wincentego Pola 12/22
32-020 Wieliczka

Pragnę złożyć wyrazy szacunku i uznania dla umiejętności i profesjonalizmu dr Gawlik. Na oddział Kliniki Otolaryngologii UJ zostałem przyjęty do operacji skrzywionej przegrody nosa. Sytuacją komplikującą zabieg był stan po rozszczepie podniebienia. Po pierwszym obchodzie dowiedziałem się, że to właśnie dr Gawlik podjęła się zoperowania mnie. Przeprowadziła ze mną bardzo uprzejmą i rzeczową rozmowę na temat samego zabiegu, ewentualnych niebezpieczeństw, obejrzała wcześniejsze badania oraz zrobiła rynomanometrię. Sam zabieg odbył się ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Magdalena Loster

EXTRAMEDICA sp. z o. o. - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Słowackiego 3/3
32-020 Wieliczka

Pani Magda jest fantastycznym specjalistą i bardzo sympatyczną osobą. Polecam i wystawiam pozytywną opinię, bo na prawdę na to zasługuje.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Marcin Borowy

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Mirosław Ślusarczyk

Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
32-020 Wieliczka

To najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia ja oraz cała moja rodzina.Każda jego diagnoza jak dotąd okazała się trafna, zalecone leczenie również. To lekarz z powołania, który dba o swoich pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Beata Mikulec

NZOZ M.S. "DENTIST" s.c. Monika Baran, Sylwia Bigaj
ulica Piłsudskiego 31A
32-020 Wieliczka

Na lepszego dentyste nie moglam trafić. Super podejscie do dzieci, córka nigdy nie placze, zawsze wychodzi zadowolona. W porownaniu do innych dentystów u ktorych bylam z dzieckiem dr Mikulec jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu w szczególności dla dzieci.

lek. med. Michał Skóra

Laryngolog

Centrum Medyczne BIOTAMED
Wincentego Pola 4a
32-020 Wieliczka

Świetny lekarz, który najpierw wykonuje badania i stawia diagnozę, a dopiero potem leczy (niestety teraz to już rzadkość). Jeździliśmy z dzieckiem przez 2 lata po różnych lekarzach i nikt nie umiał powiedzieć, co dziecku dolega. Leczyli nas na coś, czego nigdy nie mieliśmy. Zero badań. Podejście było takie: przewrażliwieni jesteście, damy leki i zobaczymy co dalej. Specjaliści mieli sprzęt, ale żaden nie wykonał badań. U doktora Skóry jedna wizyta, konkretne ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Lidia Kulawik

Politechniczna 21
32-020 Wieliczka

Wszystko ok, wszystko w porządku, rozpoznanie, leczenie na najwyższym poziomie

Beata Szydłowska-Klima

Kraszewskiego 6a lok. 16
32-020 Wieliczka

Solidny lekarz,dokładna i bardzo miła, zawsze prawidłowo rozpozna chorobę.Gorąco polecam! Warto do niej zaglądnąć!