Lekarze Wieluń

Psycholog

Aleksandra Bielawska-Mostowa
ul. Wojska Polskiego 2
Wieluń

Polecam, Pani psycholog bardzo sympatyczna i fachowa. Od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie co za tym idzie nie czułem się nieswojo a wręcz Pani doktor stworzyła domową atmosferę.
Opinia dodana przez: tomek

lek. dent. Mateusz Sztuka

Przychodnia Dentystyczna Ewa Różańska
Ewangelicka 1c
98-300 Wieluń

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przyjęcie zgodne z umówiona godzina bez opóźnień. Doktor Mateusz pracuje na wysokiej jakości sprzęcie co ma przelozenie na sposób i jakość leczenia. W pełni wykorzystuje umówiony czas wizyty. Minusy:Dlugi czas oczekiwania na umowienie wizyty. Doktor ma po prostu bardzo dużo pacjentów. Polecam tego lekarza!!!
Opinia dodana przez: Marek.

Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Neonatolog, Pediatra

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

mgr Izabela Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń

Z całego serca pragnę polecić Panią Izę dla osób, które potrzebują pomocy oraz wsparcia, zwłaszcza podczas trudnych przeżyć i wydarzeń w swoim życiu, ponieważ Pani Iza jest osobą niezwykle zaangażowaną w sprawy swojego pacjenta, do których podchodzi zawsze, bez wyjątku z ogromnym ciepłem i otwartością. Pani Iza bardzo mi pomogła w niezwykle trudnym momencie mojego życia, pozwoliła mi spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, dając mi od siebie ogromnie ...
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Janusz Patryn

Im. Zygmunta Patryna
98-300 Wieluń

Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza medyczna. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga.

lek. dent. Józef Błach

Protetyk, Stomatolog

Kochanowskiego 14
98-300 Wieluń

Takich lekarzy już nie ma. Świetny fachowiec. Wie co robi. Jego wypełnienia nie wypadają. Przerobiłem w swoim życiu sporo stomatologów ale tej klasy to był jeszcze tylko św. pamięci dr Żółtaszek, który dawno temu przeniósł się do Praszki. Nie ma co polecać - dr Błach ma kalendarz wypełniony na dwa tygodnie do przodu. To wystarczy. Pacjenci przyjeżdżają nawet z miejscowości odległych ponad 100km. Życzę dużo zdrowia i sił Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Paweł
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

lekarz Mirosław Puławski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia
Kolejowa 6
98-300 Wieluń

Wspaniały lekarz, bardzo pomocny i życzliwy, sumienne podejście do pacjenta i zrozumienie potrzeb pacjenta

lek. dent. Marzena Włodarek-Mokri

przychodnia
18 Stycznia 16
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna pani doktor. Jej podejście do pacjenta sprawia, ze leczenie nie jest koszmarem. Jestem bardzo zadowolona z odbudowanych ząbków ! Dzięki doktor Mokri częściej się uśmiecham i pozbyłam się kompleksów.
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Danuta Jędrzejczyk

Joanny Żubr 10
98-300 Wieluń

Polecam bardzo dobry pediatra leczyła mnie w dzieciństwie, a teraz moją córkę! Polecam!

lek. dent. Wanda Monwid-Olechnowicz

UNI-DENT sc.
ulica Sieradzka 56
98-300 Wieluń

Pani Wanda zawsze profesjonalnie i z dużą cierpliwością podchodzi do pacjenta. Prawdziwa lekarka z powołania.

lekarz Sylwia Polewiak

ulica Głowackiego 1
98-300 Wieluń

Zawsze bałem się chodzic do stomatologa. od kiedy trafilem do tej pani dr wizyty przestaly byc koszmarem a zeby po leczeniu wygladaja tak jakby nigdy nie byly leczone. ta pani tlumaczy to co robi i w jakim celu to robi, informuje o innych możliwych sposobach leczenia. wizyty są niedrogie, atmosfera sympatyczna.

Dariusz Ceglarski

Fizjoterapeuta

Gabinet Lekarski
98-300 Wieluń

naprawdę kompetentny i doświadczony terapeuta z ludzkim podejściem ogromną wiedzą umiejący ją przełożyć na praktyczne działania. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Janka

lekarz Piotr Rychlik

Lekarz medycyny ratunkowej

SP ZOZ w Wieluniu
ulica Szpitalna 16
98-300 Wieluń

Pan Doktor jest uważny, pracowity, bardzo opanowany, potrafi złagodzić strach pacjenta. Jego wyjaśnienia o stanie badanej osoby są rozbudowane. Wzbudza zaufanie i sympatię.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Iwona Nykiel-Raj

Pulmonolog, Pediatra

SP ZOZ Wieluń -Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc
Szpitalna 16
98-400 Wieluń

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła zalecenia i odpowiedziała na wszystkie pytania, bardzo sympatyczna, polecam w Wieluniu

lekarz Agnieszka Sztyglic

Osiedle Stare Sady 70/22
98-300 Wieluń

Pani Doktor Agnieszka jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Do tej pory nie korzystałam dużo z wizyt u lekarza rodzinnego z powodu złych doświadczeń. Zawsze to było coś nie tak a to nie wypisane skierowanie a to badanie bo przecież nie potrzeba dobrze pani wygląda nie sądzę że jest potrzeba. A tu u Pani Doktor bez problemu nawet jeśli ma komplet pacjentów przyjmie bez problemu z uśmiechem na twarzy przeprowadzi ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Danuta Włodarczyk-Stempień

Elizy Orzeszkowej 1
98-300 Wieluń

Lekarka z powołania z dużym doświadczeniem zawodowym. Potrafi poświęcić każdemu pacjentowi, bez względu na status społeczny, tyle czasu ile potrzeba do postawienia trafnej diagnozy. Codzienne długie kolejki na wizytę świadczą o dużym zaufaniu. Kto szuka kompetentnego lekarza rodzinnego, polecam bo jestem pacjentką od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Piotr Gozdek

ul. Sieradzka 23/1
99-300 Wieluń

Doskonały lekarz,wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Super podejście do pacjenta! Najlepszy lekarz w Wieluniu. Polecam!
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Paweł Kuźniak

Internista, Kardiolog

przychodnia
18 Stycznia 16
98-300 Wieluń

Nie widziałam pana doktora Kuzniaka na oczy ale mogę powiedzieć że jest bardzo miłym człowiekiem budzi zaufanie, wypyta się co dzieje, podpowie co robić zanim się chory z nim skonsultuje. Tak było dzisiaj właśnie ze mną a była to porada przed wizytą. Wizytę mamy z córką zaraz po Nowym Roku we wtorek . Opisze resztę - oczywiście po wizycie.
Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Konstantinos Tsirigotis

Psycholog, Psychoterapeuta

PSYCHE, ESKULAP
Wieluń

Witam wszystkich. Moje samopoczucie było fatalne od dłuższego czasu i jeszcze bardziej pogarszały je dolegliwości fizyczne.Dopiero w pracy z doktorem stało się dla mnie jasne że wynikało to z poczucia osaczenia i bezradności spowodowane różnymi nieprzyjemnymi zdarzeniami które mnie spotykały od jakiegoś czasu.W trakcie terapii sprawy stawały się coraz jaśniejsze a moje siły powracały tak,że mogę powiedzieć że jestem w stanie stawić czoło wielu problemom a dolegliwości ustąpiły.Ogromnie się cieszę ...
Opinia dodana przez: W.S.