Lekarze Wisła

lek. dent. Rafał Murański

ulica Towarowa 2
43-460 Wisła

Stomatolog marzenie! Miałam ekstrakcje wszystkich czterech 8-ek i z całego, szczerego serca polecam każdemu Pana Rafała Murańskiego. Pełen profesjonalizm, bezboleśnie, spokojnie, bez pośpiechu, żadnych komplikacji, emanująca troska o dobro pacjenta. Nie spotkałam jeszcze nigdy tak wspaniałego, kompetentnego specjalisty. Odpowie na każde pytanie z cierpliwością. Już po zamienieniu pierwszych kilku zdań, ma się wrażenie jakby się znało od lat. Oby takich lekarzy z prawdziwym powołaniem więcej!
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Mariusz Smok

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Ochorowicza 3 b
43-460 Wisła

Doktor Smok to wspanialy, mily, niezwykle sympatyczny i empatyczny lekarz. W czasie moich i mojej rodziny, kilkuletnich wizyt nie odczuwam strachu czy niepokoju. Leczenie jest skuteczne i co wazne bezbolesne. Bardzo profesjonalny i konkretny stomatolog. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zofia Chrapek

Willowa 22d
43-460 Wisła

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam na mojej drodze, z dziećmi nie poszłabym do innego a i sama chodzę tylko do niej, bardzo polecam :)

lekarz Ewa Sitkiewicz

1 Maja (paw. handlowy)
43-460 Wisła

Ciepla,cierpliwa,kompetentna,majaca zawsze czas dla pacjenta,logicznie laczy wiele aspektow przy diagnozie,zbiera bardzo obszerny wywiad z pacjentem-lekarz z powolania przez duza "P"-zycze aby wszyscy mogli sie znajdowac w takich rekach jako pacjenci!!!!

lekarz Bożena Sokólska

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Dermatologiczny
ul. Partecznik
43-460 Wisła

Będąc na wakacjach w Wiśle miałam poważne problemy ze skórą. Okoliczni mieszkańcy polecili mi Panią Doktor, szybka i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

Alicja Kobiela

Lekarz rodzinny

SALUS
Wisła

Najcudowniejszy lekarz jakiego spotkałam na swej drodze. Choruje od 2006 roku, Pani Doktor zawsze była otwarta i chętna do pomocy. Lekarz przez duże "L" i człowiek przez duże "C". Kompetencja,otwarty umysł,doświadczenie i życzliwość. Gdyby nie Ona już by mnie nie było. Dziękuję Pani Doktor. Nigdy nie zapomnę tego,co Pani dla mnie zrobiła. Paulina.

lek. dent. Małgorzata Wodzik

ulica Towarowa 2
43-460 Wisła

Pani doktor to prawdziwy cudotwórca.Odbudowała mi jedynkę praktycznie z niczego ponieważ miałam sam korzeń .Pełen profesjonalizm. A ząb to naprawdę majstersztyk. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria Wieczorek

lekarz Jerzy Czyż

1 Maja 13
43-460 Wisła

Świetny Lekarz prowadził mnie przez dwie ciąże !!! polecam:)

lekarz Stanisław, Kolebacz

ulica 1-go Maja 42
43-460 Wisła

Jestem zadowolona z wizyty, choć bardzo się tego bałam,pan doktor super zajął się moim palcem.Pozdrawiam i dziękuję.

lek. dent. Tomasz Sitkiewicz

Indywidualna Praktyka Lekarska
Świerkowa
43-460 Wisła

Jesteśmy razem z mężem pacjentami Pana Dr.Sitkiewicza,mój mąż ponad 12 lat,ja od 7 lat.JA,osoba która się bała Dentystów a mam już swoje lata, przychodzę teraz do Pana Dotkora jak do "starego znajomego" i tak też się czuję na fotelu dentystycznym.Nasze wizyty sprowadzają się teraz do kontroli i ewentualnych ulepszeń,bo przecież medycyna idzie ciągle do przodu.Z całym przekonaniem wypowiadam się ,że Pan Dr.Sitkiewicz jest bardzo dobrym Stomatologiem.

lekarz Mariusz Smolik

Traumatolog, Ortopeda

Różana 7
43-460 Wisła

22 lata temu w wieku 14 lat, przewróciłam się na rowerze i trafiłam niestety do złych specjalistów. Skręcenie stawu kolanowego-zerwanie więzadła krzyżowego, więzadła pobocznego, uszkodzenie łąkotki. Po 6 operacjach po których moje kolano było zmasakrowane, dostałam zapis w dokumentacji „inwalidztwo utrwalone”. Dramat. W 2005 roku polecono nam Pana Doktora Smolika. Tu się pojawia cud! Pan Doktor patrząc na moją sytuację wykazuje się ogromną dozą empatii i wiedzy, znajduje rozwiązanie, szczegółowo ...
Opinia dodana przez: Parandzem

lekarz Andrzej Tomiczek

Lipowa 11
43-460 Wisła

Lekarz, który minął się z powołaniem...bardzo nie miły i nie pozwalający dojść do słowa...dziś wyszłam od niego z płaczem...pomimo tłumaczeniu mu swoich objawów stwierdził, że nie potrzebnie przychodzę i jak znów mi coś będzie, czyli okres po okresie, bóle, brak okresu to mam się nie pokazywać. Jedynym remedium na wszystko to szukanie męża, odstawienie hormonów, które kazano mi brać od początku leczenia i zachodzenie w ciążę, oraz wypominanie wieku.

lek. dent. Joanna Wasilewska-Tomica

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Beskidzkie Centrum Stomatologii
1 Maja 48
43-460 Wisła

Zapłaciłam 300zł za trzy zęby + znieczulenie :) moim zdaniem to wcale nie dużo! Jest to NAJLEPSZA DENTYSTKA NA CAŁYM ŚWIECIE!!! Ja zraziłam się do dentystów przez pewną panią, ale tutaj? PEŁEN PROFESJONALIZM i chyba nikt nie boi się bardziej niż ja! POLECAM W 10000000000000000000% :) nigdy nie zmienię dentystki na inną.

lekarz Elżbieta Sojka

ulica Słoneczna 6
43-460 Wisła

Profesjonalna pani doktor, duża wiedza i empatia do pacjenta. Duża dokładność i rzetelność, polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Dorota, Maśnica-Machej

Psychiatra

Ośrodek Psychologiczno - Terapeutyczny LEWIN
Wodna 7
43-460 Wisła

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Córka jest pod jej opieką od pewnego czasu i mogę powiedzieć, że jest to lekarka z powołania. Ciepła i serdeczna osoba, do tego rzeczowa i konkretna. Jest z nią doskonały kontakt pomiędzy wizytami, jeżeli jest takowy potrzebny. Fajna osoba, z dobrym podejściem i olbrzymią wiedzą. Polecam
Opinia dodana przez: ANNA
Nie polecam. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka !!! Mam nadzieję, że więcej z tą Panią Dr nie będę miała nic do czynienia. Mogłabym wypisać wszystkie przykre słowa wypowiedziane z jej ust w moim kierunku, ale oszczędze Wam tego, może komuś się przydać JEJ pomoc. (z wielką łaską oczywiście).
Opinia dodana przez: Vs

lekarz Teresa Kopiec

Laryngolog, Pediatra

Willowa 8
43-460 Wisła

Bedac na majowce zatkało mi sie ucho. Poszedłem do Pani doktor, ktora postawiła diagnoze zapalenie trabki słuchowej i wzieła za to 100zł. Wypisała lekarstwa za nastepne 100zł. Gdy wrociłem z majowki i poszedłem do swojego lekarza okazało sie ze to zwykłe zapalanie ucha i zupełnie inne lekarstwa sa potrzebne. Nie polecam.

lekarz Magdalena Wyszkowska-Kmiecik

Przychodnia POZ
Wyzwolenia 60D
43-460 Wisła

Do Pani doktor trafiłam na początku ciąży i przez cały czas jej prowadzenia miałam wrażenie że pani doktor myli mnie z jakąś inną pacjentką. Na wielu wizytach twierdziła że mówiła mi wcześniej o różnych sprawach a ja nie wiedziałam o czym mowa, pani doktor stwierdziła że to na pewno ja o tych rozmowach zapomniałam. Każda wizyta płatna i to nie mało 80 zł,- do tego badanie USG dodatkowo płatne 100zł,-. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Cięgiel-Tochaczek

CENTRUM ZDROWIA MEDIKOOL
Dziechcinka 4
43-460 Wisła

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczyła przepisała rehabilitacji na krtań. Polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Eugeniusz Gabriel

Endokrynolog, Ginekolog

Różana 7
43-460 Wisła

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy. Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka! Osobie w prawdopodobnej ciąży przepisał lek, który może spowodować poronienie!!! (czego dowiedzieliśmy się w aptece). Wykonaliśmy telefon żeby przybliżyć "lekarzowi" w rozmowie zaistniałą sytuację, którą skwitował "no i co z tego?" "czy to wszystko?" Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.
Opinia dodana przez: juzjestem